Keystone logo

130 کارشناسی ارشد برنامه ها که در آمار 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات اقتصادی
 • آمار
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (130)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در آمار

  پس از اخذ مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان علاقه مند به گرفتن گام بعدی در آموزش و پرورش هستند. کارشناسی ارشد برنامه کارشناسی ارشد که به طور معمول یک تا سه سال طول می کشد تا کامل است. رشته بیشتر در مورد جنبه ای از یک میدان حرفه ای، اجازه می دهد افراد به در حرفه خود تخصص متمرکز است.

  کارشناسی ارشد در آمار چیست؟ تمرکز این درجه به طور معمول فراهم می کند درک نظری عمیق و گسترده ای از آمار است، اما با تاکید بر کاربردهای عملی. راه هایی که علوم ریاضی را می توان در جامعه امروز اعمال گوناگون هستند، و زمینه های جدید همچنان به توسعه. دانش آموزان در این نوع برنامه ممکن است روش جمع آوری داده ها، محاسبات خطر، آمار محیط زیست و فضایی، برنامه های کاربردی الگوریتم و تئوری های ریاضی و روش های مطالعه.

  افراد با درجه های پیشرفته با دانش و تجربه مجهز به موفقیت در تعدادی از زمینه های حرفه ای در بازار کار بین المللی است. آنها همچنین ممکن است در یک دکتری ثبت نام برنامه، که درب را به یک حرفه در آموزش و پژوهش باز می شود.

  هزینه مدرک کارشناسی ارشد تا حد زیادی به دلیل طیف گسترده ای از برنامه های موجود متفاوت است. برخی از موسسات نیاز پژوهشی طرح های، پایان نامه و یا کارآموزی که طول این دوره تاثیر می گذارد. محل این دانشگاه همچنین هزینه تاثیر می گذارد. هزینه، برنامه درسی و هزینه های ثبت نام متفاوت است.

  حرفه که نیاز به آمار و ارقام بیش از حد زیادی به لیست دلیل نیاز گسترده برای این مهارت، اما زمینه های شامل پزشکی، بیمه، مالی، سیاسی و صنعتی، به نام چند. دانش آموختگان ممکن است شرکت با فرایند تصمیم گیری های فنی کمک می کند، ارائه دانش آماری برای عملیات شرکت های بزرگ و یا ارزیابی موارد تقلب بالقوه است.بانک ها، شرکت های تحقیقات بازار و شرکت های داروسازی به طور فعال استخدام آمار، و بسیاری از دانش آموزان در موقعیت های حرفه ای قبل از فارغ التحصیلی استخدام.

  دانشگاه در سراسر جهان ارائه آمار کارشناسی ارشد، و آنها اغلب در دسترس آنلاین برای کسانی که قادر به نقل مکان و یا تنظیم روزمره برای تمام وقت حضور در کلاس درس اجازه می دهد ساخته شده است. برای پیدا کردن این نهاد که برآورده نیازهای آموزشی خود را، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.