Filter
درجه های کارشناسی ارشد
آلمان Vallendar نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2019‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

کسب یک مدرک پیشرفته مانند یک استاد ارائه می دهد که توانایی افزایش مجموعه ای از مهارت های خود را و احتمالا بهبود شانس اشتغال خود را در همان زمان. برنامه های استاد ممکن است ارائه آنلاین و یا نیمه وقت، به طوری که دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را در شیوه ای است که برای آنها مناسب را دنبال کنند.

 

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

فالندار در منطقه از ماین-کوبلنز واقع شده است. این یک جمعیت کوچک است که توسط یک دانشگاه خصوصی معتبر در بر داشت در درون مرزهای آن ارائه برنامه های مختلف به طور عمده در زمینه مدیریت خدمت کرده است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ملاحظه کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

WHU – Otto Beisheim School of Management

یک برنامه رتبه بندی برتر را بیاموزید که تعالیم آکادمیک را با روابط عملی و دیدگاه جهانی ادغام می کند. ... [+]

یک برنامه رتبه بندی برتر را بیاموزید که تعالیم آکادمیک را با روابط عملی و دیدگاه جهانی ادغام می کند.

کارشناسی ارشد در برنامه مدیریت WHU به فارغ التحصیلان جدیدی از سراسر جهان با درجه عالی برای اولین بار در رشته تحصیلی مرتبط با کسب و کار است. این برنامه تمام وقت زبان انگلیسی که مدت 17 یا 21 ماه طول می کشد، فرصت های منحصر به فردی برای توسعه مهارت در تمامی زمینه های مدیریت کسب و کار ارائه می دهد. علاوه بر این، این برنامه هر دو تجربه عملی و بین المللی را ارائه می دهد و شما را برای طیف گسترده ای از گزینه های حرفه ای در صنایع مختلف و مناطق کاربردی آماده می کند.... [-]

آلمان Vallendar
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
17 - 21 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی