Filter
درجه های کارشناسی ارشد
آلمان Strasburg نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2019‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

یک استاد، که یک تا دو سال تحصیل طول می کشد برای دریافت، ممکن است کمک به دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشد و به دست آوردن دانش در رشته انتخابی خود. این بهبود در مهارت ها و دانش ممکن است به یک حرفه ای بسیار ماهر با فرصت هایی برای پیشرفت منجر شود.

 

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مقایسه کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
آلمان
Strasburg
نوع تحصیل
سرعت
University of Bologna

دوره استاد CLE به دنبال ارائه یک آمادگی با کیفیت بالا است که منعکس کننده جنبه های چند فرهنگی اروپا است. دوره استاد CLE یک دوره آکادمیک تمام وقت دو ساله (120 ECTS) است و د ... [+]

دوره استاد CLE به دنبال ارائه یک آمادگی با کیفیت بالا است که منعکس کننده جنبه های چند فرهنگی اروپا است. دوره استاد CLE یک دوره آکادمیک تمام وقت دو ساله (120 ECTS) است و در 2 یا 3 از 8 دانشگاه معتبر اروپایی و غیر اتحادیه اروپا که در کنسرسیوم شرکت می کنند، گرفته شده است.

دانشگاه Home دانشگاه است که در آن شما شروع به برنامه و تکمیل سال اول تحصیل، در حالی که دانشگاه تحرک دانشگاه است که در آن شما ترم های اجباری ارتقاء در سال دوم تحصیل را کامل.... [-]

آلمان Strasburg
سپتامبر 2019
انگلیسی,فرانسوی,ایتالیایی,یونانی,پرتغالی,روسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی