TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2019‏

کارشناسی ارشد نخستین مقطع تحصیلی بعد از کارشناسی است و پس از اخذ درجه لیسانسrsquos& می توان این درجه تحصیلی را اخذ نمود. اخذ درجه کارشناسی ارشد معمولاً مستلزم دو سال تحصیل تمام وقت است که معادل 36 الی 54 واحد درسی است.  

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

آلمان، رسما به جمهوری فدرال آلمان، یک جمهوری پارلمانی فدرال در غرب اروپا مرکزی است. این کشور شامل 16 ایالت و پایتخت آن و بزرگترین شهرستان برلین است.

مکلنبورگ-فورپومرن 6 بزرگترین دولت فدرال در آلمان است. این جمعیت بیش از 1 میلیون نفر و به 8 منطقه تقسیم شده است. دولت مکلنبورگ-فورپومرن خانه تا 2، از قدیمی ترین دانشگاه آلمان و 4 کالج (دانشگاه فنی) است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

نتایج Filter

M.Eng. مهندسی صنایع

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها سپتامبر 2019 آلمان Schwerin

برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی صنایع (M.Eng.) ارائه می دهد فرصت های عالی برای گسترش نقاط قوت خود و آماده شدن برای وظایف رهبری. با تکیه بر اولویت های حرفه ای اول، شما در این مطالعه، مهارت های عمیق تر و کاربردی بیشتری را به دست خواهید آورد، مهارت های مرتبط با تمرین و مهارت های حرفه ای خود را آموزش خواهید داد. و برای همه کسانی که برای ما تازه است: با یک پردیس درست در دریای بالتیک، سرگرم کننده بیش از حد مطالعه بیش از حد است!