Filter
درجه های کارشناسی ارشد
آلمان Landshut نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2019‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

یک استاد، که یک تا دو سال تحصیل طول می کشد برای دریافت، ممکن است کمک به دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشد و به دست آوردن دانش در رشته انتخابی خود. این بهبود در مهارت ها و دانش ممکن است به یک حرفه ای بسیار ماهر با فرصت هایی برای پیشرفت منجر شود.

 

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مرور کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

esocaet Studies by CADFEM

از سال 2005 بسیاری از مهندسان و دانشمندان با موفقیت مطالعه از طریق علوم مهندسی بر پایه شبیه سازی برنامه کارشناسی ارشد پاره وقت است (مع م ش)، با تمرکز بر مکانیک کاربردی مح ... [+]

‏ رشته های ارشد 2019‏ سیدنی استرالیا. مروری بر برنامه سال 2005 اولین بار برنامه کارشناسی ارشد پاره وقت است مکانیک کاربردی محاسباتی به طور مشترک توسط دانشگاه های علوم کاربردی لندشوت و اینگولشتات و همچنین CADFEM ارائه شده است. از آن زمان بسیاری از مهندسان و دانشمندان با موفقیت مطالعه از طریق علوم مهندسی بر پایه شبیه سازی برنامه کارشناسی ارشد پاره وقت است (مع م ش)، با تمرکز بر مکانیک کاربردی محاسباتی. مدارک تحصیلی ممکنکارشناسی ارشد (M.Eng.، 90 ECTS اعتبارات) مطالعات ماژول به رسمیت شناختن شایستگی، که شرکت کنندگان در حال حاضر در کار به دست آوردن برنامه سالانه در ماه سپتامبر شروع می شود. کسانی که با دانش پس زمینه خاص ممکن است این امکان را به ثبت نام بعد داشته باشد. برنامه ریزی انعطاف پذیر: درجه کارشناسی ارشد معمولا چهار ترم طول بکشد. با کاهش دوره بار آن را طولانی تر خواهد شد. ترکیبی جامع از ماژول به عنوان مورد نیاز استادان با تجربه از دانشگاه های مختلف و از صنعت زبان آموزش زبان انگلیسی است یادگیری مادام العمر: حتی پس از اتمام درجه، شما می توانید دوره های ماژول است. شرکت کنندگان گروه ... [-]
آلمان Landshut Ingolstadt Grafing
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
4 ترم ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی