TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2019‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد است. یکی در حال حاضر باید یک مدرک کارشناسی برای برنامه کارشناسی ارشد 'بازدید کنندگان اعمال می شود داشته باشد. اکثر کارشناسی ارشد 'رشته ها به دانش آموزان نیاز به تکمیل یک استاد ' ها پایان نامه یا تحقیق مقاله.

پس از دریافت مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به افزایش تجربه و آموزش و پرورش خود را با مقطع کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد ممکن است حدود دو سال را به دست آورند، و برنامه های ارائه شده در بسیاری از مناطق مختلف به طوری که دانش آموزان می توانند تاکید که برای آنها و اهداف آنها کار می کند پیدا کنید.

 

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد Distance Learning در مهندسی مالی

University of Kaiserslautern
آنلاین پاره وقت 6 ترم ها اکتبر 2019 آلمان Kaiserslautern

دانش پیشرفته از نظریه اساسی، مهارت های ریاضیات مالی مداوم و توانایی قرار دادن این تخصص در عمل، همراه با درک مفاهیم کلیدی در ریاضیات حقیقی و مالی مهمتر از همیشه به درک درستی از بازار مالی به طور فزاینده پیچیده است.

Master of Evaluation

University of Kaiserslautern
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 2 سال ها اکتبر 2019 آلمان Kaiserslautern

مهندسی استاد مهندسی برای سیستم های جاسازی شده

University of Kaiserslautern
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 4 ترم ها اکتبر 2019 آلمان Kaiserslautern

به طور سنتی محصولات محصولات تحت سلطه سخت افزاری به طور فزاینده ای به مناطق نرم افزاری تبدیل می شوند. بسیاری از شرکت ها و سازمان هایی که در این صنایع آسیب دیده فعالیت می کنند، بیشتر مهندسان را بدون آموزش عمیق در مهندسی نرم افزار استخدام می کنند. در این زمینه، نمایندگان صنایع نیازمند یک برنامه معدل نیمه وقت برای آموزش مهندسان مهندسی نرم افزار هستند. پس از آن DISC این دوره با کیفیت بالا را به صورت پاره وقت آموزش داد. دوره یادگیری استاد که توسط DISC ارائه شده از سال 2008 ارائه می دهد، مهندسین زمینه های نظری جامع در این زمینه، و همچنین روش های عملی، فن آوری ها و ابزار مربوط به مهندسی نرم افزار برای سیستم های جاسازی شده را فراهم می کند.

کارشناسی ارشد "اصلاح محصولات پلیمر و کامپوزیت"

Hochschule Kaiserslautern - University Of Applied Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها اکتبر 2019 آلمان Kaiserslautern

در برنامه "اصلاح محصولات پلیمر و کامپوزیت"، که در سراسر جهان منحصر به فرد است، شما به طور سیستماتیک مهارت فنی و مهارت های شخصی خود را به دست خواهید آورد. شما به طور کامل واجد شرایط خواهید شد و آماده آمادگی برای مقابله با نیازهای مختلفی که در حرفه آینده خود مواجه خواهید شد.