TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2019‏

پس از آنکه دانشجویان برنامه مقطع کارشناسی را به پایان رسانیدند، درجه کارشناسی را اخذ می نمایند. جهت اخذ کارشناسی ارشد، معمولاً می بایست 12 الی 18 دوره کالج را بگذرانید که اغلب مستلزم گذراندن امتحانات جامع و/یا انجام یک پایان نامه است.

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

هایدلبرگ یک شهرستان در جمعیت راین-Neckar منطقه شهری در جنوب غربی آلمان است. این منطقه دارای آب و هوای مرکزی اروپا با آن را می سازد برای اکثر بخشی از سال گرم است. این خانه را به برخی از قدیمی ترین دانشگاه ها و کالج در آلمان است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مروری بر تمامی 2019‏

نتایج Filter

استاد روابط بین الملل و دیپلماسی

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 فرانسه Paris آلمان Heidelberg آمریکا Tampa + {تعداد} بیشتر

استاد Schiller International University در روابط بین الملل و دیپلماسی دانش آموزان را فرصتی برای تبدیل شدن به عوامل تغییر در روابط بین المللی می کند. این برنامه استاد سختگیرانه که در هیدلبرگ، پاریس، تامپا خلیج و پردیس های آموزش از راه دور برگزار می شود، دانشجویان را به چالش می کشد تا درک عمیق از امور بین الملل و دیپلماسی بین المللی را توسعه دهند. فارغ التحصیلان می توانند در امور دولتی، کسب و کار، روزنامه نگاری و غیره حرکت کنند.

استاد مدیریت بین المللی

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت سپتامبر 2019 آلمان Heidelberg آمریکا Tampa + {تعداد} بیشتر

برنامه MIM برای آماده سازی دانش آموزانی که قبلا دوره تحصیلی را در یک زمینه غیر کسب و کار به طور خاص برای موقعیت های مدیریت بین المللی آماده کرده اند طراحی شده است. کار این دوره شامل موضوعات مختلف مربوط به مدیریت کسب و کار، از جمله مدیریت، بازاریابی، ارتباطات حسابداری، قانون کسب و کار و اقتصاد است.

کارشناسی ارشد مهندسی در تکنولوژی آب

SRH University Heidelberg
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 - 24 ماهها اکتبر 2019 آلمان Heidelberg

فناوری آب یکی از نقاط قوت مهندسی محیط زیست است و بنابراین یک بخش کلیدی از آینده ما است. با توجه به آلودگی محیط زیست، تغییرات اقلیمی و یا افزایش جمعیت جهان ما، چالش های مربوط به موضوعات آب در حال تغییر است. برنامه استاد برنامه آب در این موضوعات تمرکز دارد. این مسأله مساله کاهش تغییرات مربوط به مشکلات را به عنوان حفاظت از سیل و فن آوری ها، از جمله آب شیرین کاری و البته جنبه های پایداری و انرژی را پوشش می دهد.

کارشناسی ارشد مهندسی در بین المللی تجارت و مهندسی

SRH University Heidelberg
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 - 24 ماهها اکتبر 2019 آلمان Heidelberg

برنامه کارشناسی ارشد ما در "تجارت و مهندسی بین المللی" شما را قادر می سازد تا رویکردهای راه حل و همچنین درک ارتباط بین کسب و کار و تفکر فنی و فلسفه را درک کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید درک خود را از اقتصاد کلان و مهارت های بین فرهنگی خود را توسعه دهید.

کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات

SRH University Heidelberg
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 ماهها اکتبر 2019 آلمان Heidelberg

امروزه ما دیگر نمی توانیم بدون محیط زیست محیط زیست را در نظر بگیریم. توسعه فزاینده سریع تکنولوژی با کارایی بالا و اتوماسیون جهانی در حال انجام، فرصت های غیر منتظره ای را فراهم می کنند - از لحاظ فنی و شغلی. شرکت در اکتشاف این زمینه و طراحی آینده ما!

مدیریت بین المللی و کارآفرینی (MA)

SRH University Heidelberg
پردیس دانشگاهی تمام وقت 20 ماهها اکتبر 2019 آلمان Heidelberg

به طور مطلوب در حرفه خود به عنوان یک رهبر - ملی و بین المللی شروع کنید! بر اساس طیف گسترده ای از محتوای تمرین گرا، Master IME به شما تعادل کامل بین دانش دانش انتقال دانش و انطباق شخصی فردی ارائه می دهد. شما فردی حرفه ای خود را انتخاب می کنید، صرفا تحصیل در خارج از کشور با انتخاب یک MBA اضافی در آمریکا، یک کارآموزی در خارج از کشور و یا شروع کسب و کار خود را در انکوباتور ما. همه در 20 ماه و با توجه به فلسفه ما: کارشناسان ساختمان. ایجاد شخصیت. کارهای ساختمانی