TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2019‏

هامبورگ ثروتمندترین و دوم بزرگترین شهرستان آلمان است. این شهرستان بندر جذاب با بندر دوست داشتنی است و جالب و متنوع است. همانطور که به خوبی به عنوان یک مرکز رسانه مهم، هامبورگ تفکر چند فرهنگی و رو به جلو است. بسیاری از دانش آموزان که به دنبال یک استاد در هامبورگ پیدا کردن آن به یک تجربه لذت بخش است که می تواند رشد فکری و فرهنگی پرورش، ارائه می دهد و دانش آموز خیلی برای دیدن، انجام، و اکتشاف.

است طیف گسترده ای از استاد در برنامه هامبورگ که در کیفیت و در زمینه های گوناگون موضوع عالی وجود دارد. برخی از بعد از استاد در درجه هامبورگ بسیار به دنبال در زمینه های کسب و کار، نظارت، مدیریت بین المللی، و همچنین بسیاری از مناطق دیگر از مطالعه هستند. با استاد در هامبورگ، دانش آموزان می توانند مهارت ساخت و توسعه دانش لازم به حرفه ای صالح در این زمینه خود و اغلب در رفتن به مشاغل در آلمان، اروپا، و یا در سطح جهانی.

اگر یک استاد در هامبورگ برای تلفن های موبایل مورد علاقه شما، و سپس نگاه از طریق برنامه های زیر را. شما نمیتوانید آموزش و پرورش است که می تواند به شما کمک کند رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای خود را پیدا کنید!

نتایج Filter

برنامه دو نفره کارشناسی ارشد در مدیریت تکنولوژی مهندسی (MBA / MA)

NIT Northern Institute of Technology Management
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 24 - 30 ماهها اکتبر 2019 آلمان Hamburg

هر دو: یک مهندس یا دانشمند و مدیر فناوری. در مقطع کارشناسی ارشد ما دو سال تحصیل می کنید. (به زبان انگلیسی یا آلمانی) در دانشگاه هامبورگ فناوری (TUHH) و در عین حال یک مدرک کارشناسی ارشد مدیریت فناوری (MBA یا MA) در انگلیش در Northern Institute of Technology Management NIT Northern Institute of Technology Management .

برنامه کارشناسی ارشد در علوم سیستم یکپارچه اقلیمی

University of Hamburg - School of Mathematics, Informatics and Natural Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها اکتبر 2019 آلمان Hamburg

علاقه مند به تغییرات اقلیمی هستید؟ به ما بپیوند! رویکرد منحصر به فرد: دانش آموزان همه بخش های سیستم آب و هوا را مطالعه می کنند، از جمله اقتصاد و علوم اجتماعی - دو سال - به زبان انگلیسی آموزش - بدون هزینه تحصیل - فضای بین المللی با 75٪ دانشجویان بین المللی - کلاس های کوچک تنها تا 20 دانش آموز - چشم انداز حرفه ای عالی: بیش از 80 درصد از فارغ التحصیلان ما در کمتر از شش ماه پس از فارغ التحصیلی در دانشگاه، سازمان های غیر دولتی یا مشاغل مشغول به کار هستند. دسترسی به محیط تحقیقاتی بین المللی در مرکز تحقیقات آب و هوایی آلمان.

کارشناسی ارشد در سیستمهای انطباقی هوشمند

University of Hamburg, School of Mathematics, Informatics and Natural Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات آلمان Hamburg + {تعداد} بیشتر

سیستم های هوشمند و ربات انتظار می رود برای تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از عمری روزانه ما است. به منظور توسط پذیرفته می شود و تعامل موثر و به طور طبیعی با انسان، آنها را به انطباق با تغییر محیط و کاربران آنها با تعامل. سیستم های هوشمند

عکاسی MA

University of Applied Sciences Europe
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها اکتبر 2019 آلمان Berlin Iserlohn Hamburg + {تعداد} بیشتر

در BTK برای کار حرفه ای هیجان انگیز و خلاقانه در عکاسی، یک جهش ایجاد کنید. چطور؟ با یک برنامه کارشناسی معتبر و معتبر در BTK - در محیطی که محدودیتی در توسعه پتانسیل هنری خود ندارد، شخصی یا جغرافیایی نیست.