TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2019‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ببینید 2019‏

نتایج Filter

استاد در سیاست، علوم اداری

Zeppelin University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات آلمان Friedrichshafen

برای کارشناسان در علم

استاد پیشرو در هنر، رسانه

Zeppelin University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات آلمان Friedrichshafen

کارشناسی ارشد AMS در هر دو دانشجویانی که می خواهند درک و اصلاح شیوه های کلاسیک کار در بخش فرهنگی و رسانه ای و کسانی که از ابتدای کار و مدل های نوآورانه کار در بخش غیر انتفاعی، صحنه مستقل و یا صنایع خلاق در حال رشد رو به رشد می خواهید. در جهت بین رشته ای او به طراحان آینده، بنیانگذاران و عوامل تغییر در زمینه فرهنگ، رسانه ها و صنایع خلاق تبدیل می شود. در برنامه تحصیلی، دانش تئوری فرهنگی و ارتباطی، فرم های تعاملی و مدیریتی باید برای یکدیگر قابل درک باشد و به شیوه ای خلاقانه با یکدیگر صحبت شود.

استاد مدیریت عمومی

Zeppelin University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات آلمان Friedrichshafen

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت عمومی یک دوره آموزشی علمی با یک مبنای نظری در کاربرد عملی است. این مطالعه دانش و دانش کاربردی عمومی کسب و کار و اقتصاد را فراهم می کند.

استاد اقتصاد | مدیریت شرکت

Zeppelin University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات آلمان Friedrichshafen

تصمیم گیرندگان و کارآفرینان بیش از هر زمان دیگری با شرایطی مواجه هستند که دیگر نمیتوانند تنها با مقاصد تجاری کلاسیک حل شوند.