TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2019‏

فرانکفورت، و یا فرانکفورت برای کوتاه، شهرستان جهانی و سرمایه مالی آن را به عنوان خانه به اروپا بزرگترین بورس و بانک مرکزی اروپا است. یک جمعیت بین المللی بزرگ در فرانکفورت کمک به تنوع و طیف وسیعی از فرصت های فرهنگی وجود دارد. است مقدار زیادی برای استاد در فرانکفورت وجود دارد دانش آموزان اصلی به لذت بردن از در اوقات فراغت خود، مانند موزه در سطح جهانی و پر جنب و جوش اجتماعی و شب زنده داری.

استاد در فرانکفورت برنامه های اصلی بسیار عالی در کیفیت و ارائه طیف گسترده ای از رشته های مطالعه. پس از درجه به دنبال برای دانش آموزان به دنبال یک استاد در فرانکفورت در زمینه کسب و کار و امور مالی می باشد. همچنین برنامه های در افراد مانند مطالعات اروپا، بهداشت، مدیریت، و بیشتر وجود دارد. با استاد در فرانکفورت، دانش آموزان می توانند از فرصت های زیادی برای توسعه حرفه ای و شبکه های در دسترس در داخل شهرستان بهره مند شوند.دانش آموختگان اغلب می تواند در رفتن به مشاغل در منطقه، در اروپا، و یا در سطح جهانی.

اطلاعات بیشتر در مورد استاد در فرانکفورت با خواندن از طریق گزینه های زیر و شما ممکن است برنامه مناسب برای شما پیدا کنید!

نتایج Filter

استاد در علوم داده کاربردی (کارشناسی ارشد)

Frankfurt School of Finance & Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 - 4 ترم ها سپتامبر 2019 آلمان Frankfurt

کارشناسی ارشد علوم داده کاربردی پاسخ به تقاضا از صنایع مختلف برای دانشمندان اطلاعات کسب و کار کسب و کار با مهارت های مشترک برای مطابقت است. این برنامه 4 سمبادی که برای دانش آموزانی که علاقه مند به استفاده از علم داده محاسباتی به مشکلات کسب و کار معاصر هستند، طراحی شده است، دانشجویان را با مهارت های فنی، دانش کسب و کار و قضاوت انتقادی به حرکت در اکوسیستم داده های مدرن متصل می کند. دانش آموزان ما در زمینه حل مشکلات دیتا در دنیای واقعی از شرکای برجسته صنعت ما، مانند Innoplexus، Commerzbank، و PwC، تجربه عملی در حل مسائل مربوط به داده های دنیای واقعی دارند. علاوه بر این، دانش آموزان ما دسترسی منحصر به فرد به پروژه های فعلی که توسط این و دیگر شرکای صنعتی مشغول به فعالیت هستند شرکت می کنند.

استاد رهبری در امور مالی توسعه - آنلاین

Frankfurt School of Finance & Management
آنلاین پاره وقت 18 - 24 ماهها زمان ثبت نام باز است آلمان Frankfurt

تقویت حرفه خود را با مدرک بین المللی در رهبری. استاد رهبری در برنامه مالی آنلاین برنامه ریزی شده است برای رهبران در حال ظهور که پرشور در مورد مالی و نقش مالی نقش به عنوان یک کاتالیزور برای توسعه اقتصادی و رشد در اقتصادهای در حال ظهور در سراسر جهان طراحی شده است.

کارشناسی ارشد در عملکرد شرکت

Frankfurt School of Finance & Management
پردیس دانشگاهی پاره وقت 4 ترم ها دسامبر 2019 آلمان Frankfurt

در ترم زمستان سال 2019، یک استاد جدید علوم در Frankfurt School آغاز می شود. موضوعاتی مانند دیجیتال سازی، نوآوری و هوش مصنوعی، مدل های کسب و کار را تغییر می دهند. همچنین با توجه به خنک کردن اقتصاد، شرکت ها باید روند تغیرات خود را تغییر دهند تا کارایی و رقابتی باقی بمانند. این منجر به افزایش تقاضا در مدیریت، مدیریت، مشاوره، تامین مالی بانک ها و سایر سازمان ها می شود.