TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2019‏

فرانکفورت، و یا فرانکفورت برای کوتاه، شهرستان جهانی و سرمایه مالی آن را به عنوان خانه به اروپا بزرگترین بورس و بانک مرکزی اروپا است. یک جمعیت بین المللی بزرگ در فرانکفورت کمک به تنوع و طیف وسیعی از فرصت های فرهنگی وجود دارد. است مقدار زیادی برای استاد در فرانکفورت وجود دارد دانش آموزان اصلی به لذت بردن از در اوقات فراغت خود، مانند موزه در سطح جهانی و پر جنب و جوش اجتماعی و شب زنده داری.

استاد در فرانکفورت برنامه های اصلی بسیار عالی در کیفیت و ارائه طیف گسترده ای از رشته های مطالعه. پس از درجه به دنبال برای دانش آموزان به دنبال یک استاد در فرانکفورت در زمینه کسب و کار و امور مالی می باشد. همچنین برنامه های در افراد مانند مطالعات اروپا، بهداشت، مدیریت، و بیشتر وجود دارد. با استاد در فرانکفورت، دانش آموزان می توانند از فرصت های زیادی برای توسعه حرفه ای و شبکه های در دسترس در داخل شهرستان بهره مند شوند.دانش آموختگان اغلب می تواند در رفتن به مشاغل در منطقه، در اروپا، و یا در سطح جهانی.

اطلاعات بیشتر در مورد استاد در فرانکفورت با خواندن از طریق گزینه های زیر و شما ممکن است برنامه مناسب برای شما پیدا کنید!

نتایج Filter

استاد حقوق مالی

Frankfurt School of Finance & Management
پردیس دانشگاهی پاره وقت 4 semesters نوامبر 2019 آلمان Frankfurt

عرضه سرمایه گذاری و ابزارهای مالی به شدت در حال افزایش است - و همچنین پیچیدگی های اقتصادی و قانونی آنها. با استاد امور مالی ما، تخصص و تخصص اقتصادی و حقوقی خود را در حوزه مسائل مربوط به تامین مالی فعلی گسترش می دهد و عمیق تر می کند. به این ترتیب، مهارت های مذاکره و تصمیم گیری خود را تقویت می کنید و مهارت های حقوقی و مالی را برای موفقیت در شرکت ها، بانک ها، مشاوره و یا نظارت ضروری می دانید.

کارشناسی ارشد در عملکرد شرکت

Frankfurt School of Finance & Management
پردیس دانشگاهی پاره وقت 4 semesters دسامبر 2019 آلمان Frankfurt

در ترم زمستان سال 2019، یک استاد جدید علوم در Frankfurt School آغاز می شود. موضوعاتی مانند دیجیتال سازی، نوآوری و هوش مصنوعی، مدل های کسب و کار را تغییر می دهند. همچنین با توجه به خنک کردن اقتصاد، شرکت ها باید روند تغیرات خود را تغییر دهند تا کارایی و رقابتی باقی بمانند. این منجر به افزایش تقاضا در مدیریت، مدیریت، مشاوره، تامین مالی بانک ها و سایر سازمان ها می شود.