Filter
درجه های کارشناسی ارشد
آلمان Frankfurt نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2019‏

فرانکفورت، و یا فرانکفورت برای کوتاه، شهرستان جهانی و سرمایه مالی آن را به عنوان خانه به اروپا بزرگترین بورس و بانک مرکزی اروپا است. یک جمعیت بین المللی بزرگ در فرانکفورت کمک به تنوع و طیف وسیعی از فرصت های فرهنگی وجود دارد. است مقدار زیادی برای استاد در فرانکفورت وجود دارد دانش آموزان اصلی به لذت بردن از در اوقات فراغت خود، مانند موزه در سطح جهانی و پر جنب و جوش اجتماعی و شب زنده داری.

استاد در فرانکفورت برنامه های اصلی بسیار عالی در کیفیت و ارائه طیف گسترده ای از رشته های مطالعه. پس از درجه به دنبال برای دانش آموزان به دنبال یک استاد در فرانکفورت در زمینه کسب و کار و امور مالی می باشد. همچنین برنامه های در افراد مانند مطالعات اروپا، بهداشت، مدیریت، و بیشتر وجود دارد. با استاد در فرانکفورت، دانش آموزان می توانند از فرصت های زیادی برای توسعه حرفه ای و شبکه های در دسترس در داخل شهرستان بهره مند شوند.دانش آموختگان اغلب می تواند در رفتن به مشاغل در منطقه، در اروپا، و یا در سطح جهانی.

اطلاعات بیشتر در مورد استاد در فرانکفورت با خواندن از طریق گزینه های زیر و شما ممکن است برنامه مناسب برای شما پیدا کنید!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Frankfurt School of Finance & Management

عرضه سرمایه گذاری و ابزارهای مالی به شدت در حال افزایش است - و همچنین پیچیدگی های اقتصادی و قانونی آنها. با استاد امور مالی ما، تخصص و تخصص اقتصادی و حقوقی خود را در حوزه ... [+]

برنامه تحصیلی برنامه درسی پیشرفته برنامه کارشناسی ارشد به شما پارامترهای اقتصادی و همچنین قانونی برای تجزیه و تحلیل، طراحی و مدیریت معاملات مالی و نظارت بر بازیگران آنها را ارائه می دهد. کارشناسی ارشد حقوق مالی شما را به یک پایگاه عالی برای توسعه و گسترش حرفه ای خود در بخش مالی، بانکی و نظارت مالی می دهد.

مطالعات نیمه وقت در چهار ترم تحصیلی، کارشناسی ارشد امور مالی به شما دانش و مهارت های ارزشمندی را می دهد که می توانید برای شرکت در فعالیت های خود با شرکت ها، بانک ها یا مقامات نظارتی استفاده کنید. بدون وقفه: طبق قانون، درسها یک بار در ماه - پنج شنبه تا شنبه - به طوری که شما می توانید برنامه خود را به طور حرفه ای تکمیل کنید و تمام وظایف حرفه ای خود را کامل کنید. یک مدل بسیار جذاب برای شما - و برای کارفرمای شما.... [-]

آلمان Frankfurt
نوامبر 2019
پاره وقت
4 semesters
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Frankfurt School of Finance & Management

در ترم زمستان سال 2019، یک استاد جدید علوم در Frankfurt School آغاز می شود. موضوعاتی مانند دیجیتال سازی، نوآوری و هوش مصنوعی، مدل های کسب و کار را تغییر می دهند. همچنین ب ... [+]

گروه هدف

جوانان حرفه ای که می خواهند مهارت ها و توانایی های خود را در زمینه های اندازه گیری عملکرد، بهبود ارزش، تغییر و تغییر مدیریت، استراتژی، بازسازی، ارتباطات و رهبری به منظور موفقیت و پیوستن به روند تغییر سازمان، بپذیرند.

نمای کلی مطالعهاین برنامه

چگونه تغییرات و تأثیرات آنها بر سازمان در مرحله اول به رسمیت شناخته می شود؟

چگونه می توان مشکلات شرکت را از بین برد یا چگونه یک سازمان از آن خارج شود؟... [-]

آلمان Frankfurt
دسامبر 2019
پاره وقت
4 semesters
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی