TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2019‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

با یک پورت در Weser رودخانه در شمال غربی آلمان، برمن شهرستان صنعتی و تجاری است. این جمعیت بیش از 500000 نفر جمعیت. این خانه را به چند دانشگاه ها و کالج.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

نتایج Filter

استاد مطالعات اروپایی

International Graduate Center - Hochschule Bremen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 - 3 ترم ها اکتبر 2019 آلمان Bremen

این برنامه دانش جامع در زمینه سیاست های اتحادیه اروپا، اقتصاد اتحادیه اروپا، قوانین اتحادیه اروپا و ادارات اتحادیه اروپا، مهارت های زبان موضوعی خاص و صلاحیت های بین فرهنگی را فراهم می کند و بنابراین یک دیدگاه یکپارچه و شبکه ای از توابع، فرآیندها و تصمیمات در سطح اروپا.

کارشناسی ارشد مدیریت حمل و نقل هوایی

International Graduate Center - Hochschule Bremen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 ترم ها اکتبر 2019 آلمان Bremen

با توجه به پیشرفتهای سریع در زمینه حمل و نقل هوایی، یک تحقیق علمی کاربردی برای خلبانان، مهندسان تعمیر و نگهداری و پرسنل فنی به طور فزاینده ای جالب می شود.

MBA بین المللی (درجه دو)

International Graduate Center - Hochschule Bremen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 - 3 ترم ها اکتبر 2019 آلمان Bremen

MBA بین المللی است که برنامه تحصیلی معتبر آلمان IBSA برنامه دو نفره درجه است که توسط اتحادیه بین المللی کسب و کار مدرسه (IBSA) ارائه شده است.