MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آلمان 2020/2021‏

کارشناسی ارشد به دانشجویانی اعطا می شود که مقطع تحصیلی فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی یا زمینه حرفه ای خاص را به پایان رسانده اند و در این مسیر از تسلط بالایی در حوزه مورد نظر برخوردار گردیده اند.

کسب یک مدرک پیشرفته مانند یک استاد ارائه می دهد که توانایی افزایش مجموعه ای از مهارت های خود را و احتمالا بهبود شانس اشتغال خود را در همان زمان. برنامه های استاد ممکن است ارائه آنلاین و یا نیمه وقت، به طوری که دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را در شیوه ای است که برای آنها مناسب را دنبال کنند.

 

آلمان، رسما به جمهوری فدرال آلمان، یک جمهوری پارلمانی فدرال در غرب اروپا مرکزی است. این کشور شامل 16 ایالت و پایتخت آن و بزرگترین شهرستان برلین است.

شهر فرایزنگ پایتخت منطقه فرایزنگ در ایالت بایرن در آلمان است. این دو تپه است که می تواند از فرودگاه مونیخ در طول پرواز را آف خال خال. این بیش از 40،000 نفر است. فرایزنگ یکی از قدیمی، شهرهای مذهبی در بایرن است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ببینید 2020/2021‏

نتایج Filter

برنامه استاد اروپا در امور مصرف کننده (EURECA)

TUM (Technische Universität München) Business School
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

امور مصرف کنندگان یک میدان در سراسر جهان رو به افزایش در تحقیق و آموزش عالی است. این تجزیه و تحلیل مصرف کنندگان در محیط اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی است. مطالعه "نیاز به تحصی ...

اطلاعات بیشتر