TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 5‏ برنامه کارشناسی ارشد برتر در آرژانتین را جستجو کنید 2019‏

کارشناسی ارشد نخستین مقطع تحصیلی بعد از کارشناسی است و پس از اخذ درجه لیسانسrsquos& می توان این درجه تحصیلی را اخذ نمود. اخذ درجه کارشناسی ارشد معمولاً مستلزم دو سال تحصیل تمام وقت است که معادل 36 الی 54 واحد درسی است.  

پس از دریافت مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به افزایش تجربه و آموزش و پرورش خود را با مقطع کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد ممکن است حدود دو سال را به دست آورند، و برنامه های ارائه شده در بسیاری از مناطق مختلف به طوری که دانش آموزان می توانند تاکید که برای آنها و اهداف آنها کار می کند پیدا کنید.

 

آرژانتین قلب آموزش عالی به ویژه از برنامه درسی پژوهش گرا است. این دانش آموزان را قادر به دریافت دانش عملی و مهارت بلکه افزایش یافته است برنامه دانش عملی است. این دانشمندان کمک کرد به دادن راه حل به مشکلات این کشور است.

‏ همین امروز اقدام کنید بهترین رشته های ارشد در آرژانتین 2019‏

نتایج Filter

مدرک کارشناسی ارشد در تولید محصولات کشاورزی در مناطق نیمه خشک

Universidad Nacional de La Pampa
پردیس دانشگاهی تمام وقت 30 months فوریه 2020 آرژانتین Santa Rosa

فارغ التحصیل این حرفه یک آموزش نظری، روش شناختی و عملی، با توانایی عمل به عنوان عامل تغییر، برای کمک به توسعه استراتژی های جایگزین که سیستم های تولید را با معیارهای زیست محیطی بهبود می بخشد، خواهد داشت.

استاد در روابط بین الملل. اروپا-لاتین امریکا

University of Bologna in Argentina
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year می 2019 آرژانتین Buenos Aires

استاد فراهم می کند آموزش علمی و عملی به درک، مدیریت، حل و فصل و پیش بینی مشکلات و تغییرات سیاسی نهادی، اقتصادی و استراتژیک از سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی مربوط به روابط بین المللی، با تمرکز خاص بر امریکا لاتین و اروپا.

کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری در بوئنوس آیرس، آرژانتین

Mente Argentina
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 months فوریه 2020 آرژانتین Buenos Aires

برنامه کپا آرژانتین کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری است برای دانش آموزان از سراسر جهان که نه تنها می خواهید برای دریافت کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری طراحی، بلکه همچنین برای کسانی که به دنبال

مدرک کارشناسی ارشد در روابط بین المللی

Mente Argentina
پردیس دانشگاهی تمام وقت 15 months فوریه 2020 آرژانتین Buenos Aires

برنامه کپا آرژانتین کارشناسی ارشد در روابط بین الملل شده است برای دانش آموزان از سراسر جهان که نه تنها می خواهید برای دریافت کارشناسی ارشد خود را در روابط بین المللی طراحی شده است، بلکه به دنبال

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت انرژی و منابع تجدیدپذیر (MER) (آنلاین)

Tecnológico de Monterrey - ITESM
آنلاین تمام وقت پاره وقت 2 years آگوست 2019 مکزیک Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Morelia Santa Fe Santiago de Querétaro کلمبیا Colombia Online اکوادور Ecuador Online پاناما Panama Online پرو Peru Online آرژانتین Buenos Aires بولیوی La Paz شیلی Santiago Cali Cartagena کاستاریکا San Jose Guayaquil Quito السالوادور San Salvador گواتمالا Antigua Guatemala هندوراس Tegucigalpa آمریکا Houston نیکاراگوئه Managua Panama City پاراگوئه Asuncion Lima پورتوریکو (US) Orange County جمهوری دومینیکن Santo Domingo اروگوئه Montevideo ونزوئلا Caracas + {تعداد} بیشتر

توسعه كشورها مستلزم آن است كه اداره خدمات و استفاده از انرژي در زمينه توسعه پايدار تضمين شود. برای دستیابی به این هدف، لازم است نوآوری در مدیریت انرژی، اولویت حفظ منابع انرژی غیر قابل تجدید و حمایت از استفاده از منابع جایگزین انرژی باشد.