کارشناسی ارشد.فن آوری فضا زمین - موندوس اراسموس

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد بین المللی (کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد) در فن آوری های مکانی همکاری است

  • Westfälische ویلهلم-دانشگاه مونستر (WWU)، موسسه ژئوانفورماتیک (ifgi)،
  • بازی Jaume را دانشگاه من (UJI)، کاستلیون، سیستم های اطلاعات گروه (Lenguajes Y Sistemas Informaticos)، اسپانیا، و،
  • Universidade نوا د لیسبون (UNL)، موسسه برتر د Estatística E Gestão د Informação (ISEGI)، لیسبون، پرتغال.

برنامه مقدماتی

برنامه کارشناسی ارشد سه ترم خواهد به 32 نفر در هر سال ثبت نام می شود. دانش آموزان ترم اول در لیسبون و یا کاستلیون ترم دوم در مونستر شرکت کنند.ترم سوم (پایان نامه کارشناسی ارشد) را می توان در هر یک از سه دانشگاه های همکار انجام می شود.


- ترم اول ارائه می دهد مسیرهای مختلف یادگیری، پرداختن به قبلی دانش و الزامات دانش آموزان است. دوره های در تمرکز UJI در ارائه دانش انفورماتیک در، رسانه های جدید، و اصول اولیه GI. UNL فراهم می کند ماژول در ریاضیات، مدل سازی داده ها، و اصول اولیه GI.


- ترم دوم در WWU دوره های پایه و پیشرفته در GIScience فراهم می کند. علاوه بر این، در دوره های شایستگی های کلیدی اضافی (مدیریت پروژه، روش تحقیق) ارائه شده است. اختیاری واحد انتخاب حضور جایگزین یک مدرسه تابستانی، سازماندهی شده توسط WWU، UJI، یا UNL است


- پایان نامه کارشناسی ارشد در ترم سوم است که نزدیک به پروژه های تحقیقاتی در حال انجام یکی از شرکای مرتبط است.بسته به منابع، دانش آموزان می توانند هر یک از سه دانشگاه برای انجام پایان نامه را انتخاب کنید. در صورت حضور در یک ترم در هر دانشگاه های همکار، پایان نامه خواهد شد supervized و یا همکاری supervized توسط دانشگاه نمی حضور تا کنون.

برنامه کارشناسی ارشد در هر سال در ترم پاییز / زمستان آغاز خواهد شد. تمام دوره خواهد شد در زبان انگلیسی ارائه شده است. برنامه مطالعه در هر سال در ترم پاییز / زمستان آغاز خواهد شد. تمام دوره خواهد شد در زبان انگلیسی ارائه شده است.

دوره استاندارد مطالعه 3 ترم، از جمله تمام نیازهای معاینه و پایان نامه کارشناسی ارشد است. برنامه بین المللی کارشناسی ارشد نیاز به 90 اثرات نقاط اعتباری. بر اساس آزمون موفق استاد، سه دانشگاه درجه مشترک جایزه "کارشناسی ارشد" (کارشناسی ارشد) با کمکی "در فن آوری های جغرافیایی".

برنامه کارشناسی ارشد را هدف قرار صلاحیت در بسیاری از مناطق استفاده از اطلاعات جغرافیایی (GI)، به عنوان مثال، برنامه ریزی محیط زیست، برنامه ریزی منطقه ای، تدارکات / ترافیک، بازاریابی، منابع انرژی، و غیره. GI بازار سرعت در حال رشد است، فاقد پرسنل مجرب و دستگاه گوارش ارائه شانس شغلی عالی.

بنابراین، برنامه کارشناسی ارشد را هدف قرار آموزش مادام العمر برای فارغ التحصیلان و متخصصان در زمینه های جغرافیا، نقشه برداری، برنامه ریزی، تجویز محلی، و غیره، که مایل به دست آوردن مهارت GI اضافی برای استفاده از آنها را در منطقه مربوطه برنامه GI خود هستند. داوطلبانی که در حال حاضر مورد بررسی قرار برنامه های GI خواهد شد اولویت های پایین تر در ارزیابی پذیرش داده می شود.برخی از الزامات اصلی برای پذیرش است:

  • مدرک کارشناسی Adaquate (یا کارشناسی ارشد)
  • اثبات زبان انگلیسی (TOEFL 500 امتیاز)
  • انگیزه بالا
  • دستاوردها در سطح بالا در حرفه دانشگاهی و حرفه ای قبلی است.

کمیسیون اروپا فراهم می کند حق الزحمه برای 15-20 دانش آموزان و محققان 3 در سال است. این حق الزحمه را برای متقاضیان از کشورهای ثالث (به استثنای کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا-انجمن تجارت آزاد اروپا یا کشورهای نامزد) می باشد.

اهداف کارشناسی ارشد در فن آوری های مکانی

بررسی کارشناسی ارشد به شکل یک درجه حرفه ای مقدماتی مداوم از برنامه مطالعه در فن آوری های مکانی. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد برنامه بین المللی اعمال می شود و توسعه روش های برای راه حل های پشتیبانی کامپیوتر برای مشکلات فضایی مرتبط (جهانی، منطقه ای، محلی).بررسی استاد ثابت می کند، در صورتی که نامزد شده است دانش تخصصی لازم و تواناییها و ظرفیتهای هسته های اضافی به منظور شروع و یا قبل از کار حرفه ای در بخش های دولتی و خصوصی، و یا تحقیق به دست آورد.


در بسیاری از زمینه های فن آوری فضا زمین ابزار ضروری، به عنوان مثال، جغرافیا، برنامه ریزی چشم انداز، برنامه ریزی منطقه ای، محیط زیست، حمل و نقل، بازاریابی، و صنعت چند رسانه ای تبدیل شد. با این حال، در آلمان، اسپانیا، پرتغال و، و همچنین در سایر کشورهای اروپایی برنامه های فعلی مطالعه آموزش برای این مناطق حرفه ای اغلب فاقد واسطه مناسب از مطالب فن آوری فضا زمین. برنامه بین المللی کارشناسی ارشد برای به دست آوردن دانش مورد نیاز را فراهم می کند یک برنامه کوتاه مدت است. ما مشاهده تقاضا توسط اخیرا فارغ التحصیل برای بهبود شانس خود را حرفه ای، و همچنین به عنوان توسط جغرافی دانان حرفه ای، محیط زیست، و غیره، که به قطع مشاغل حرفه ای خود را برای رفتن به دانشگاه (آموزش مادام العمر).

"فن آوری های اطلاعات جغرافیایی" ریشه های خود را در درجه اول در سه حوزه مجزا: علوم، فن آوری محاسباتی و علم اطلاعات. سه سایت های شریک نماینده مراکز تعالی در این مناطق، به رسمیت شناخته شده در سطح اروپا و جهانی است. پایه geoscientific از ژئوانفورماتیک در مونستر، علوم کامپیوتر و فن آوری مهارت در کاستلیون آموخت، و روش های ریاضی و آماری در لیسبون تاکید مکمل یکدیگر در راه ایده آل برای ارائه یک آموزش گرد، اما جمع و جور در این زمینه فن آوری میان رشته ای.

مهلت درخواست برای برنامه


آخرین مهلت برای دانشجویان و دانش پژوهان درخواست کمک هزینه تحصیلی اراسموس ژانویه 15 هر سال است - آگاه شدن از طریق در مورد نتایج خواهد شد در اوایل ماه ژوئن فرستاده شده است.

برای دانش آموزان برای کمک هزینه تحصیلی اراسموس موندوس اعمال، مهلت ژوئیه 31 هر سال است. هشدار از طریق در مورد نتایج خواهد شد از طریق ایمیل تا اوت 15 ارسال - اما ما توصیه به ارائه برنامه های کاربردی زودتر، همچنین اعلان می تواند پیش از فرستاده می شود.

برنامه های کاربردی به صورت موازی در تاریخ مهلت تسلیم همان، آنلاین و مبتنی بر کاغذ. ارسال مقاله خواهد شد در تاریخ 15 ژانویه (برای متقاضیان بورس تحصیلی) و 31 جولای (برای متقاضیان غیر بورسیه) در 18.00 ساعت CET (زمان اروپا) بسته است.کاغذ نسخه اند که باید توسط پست سفارشی ارسال می شود، پس از مهر تا مهلت و به تا 22 ژانویه (برای متقاضیان بورس تحصیلی) و اوت 7 می شود (برای متقاضیان غیر بورسیه) در آخرین!

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

دانشگاه مونستر (آلمان Westfälische Wilhelms-Universität Münster، WWU ) یک دانشگاه عمومی است که در شهر منصور، نوردراین وستفالن واقع در آلمان قرار دارد . WWU بخشی از Deutsche Forschungsgemeinschaft است، ... اطلاعات بیشتر

دانشگاه مونستر (آلمان Westfälische Wilhelms-Universität Münster، WWU ) یک دانشگاه عمومی است که در شهر منصور، نوردراین وستفالن واقع در آلمان قرار دارد . WWU بخشی از Deutsche Forschungsgemeinschaft است، جامعه ای از دانشگاه های پیشرو در آلمان. WWU همچنین در "ابتکار پیشرفت" آلمان موفق بوده است. WWU در آلمان فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد شرکت Top500 است University of Münster, Institute for Geoinformatics ژئوآنارکتیک علم مدل سازی فرایندهای فضایی و زمان محاسباتی است. مونستر مؤسسه ژئو آگهی، لیسانس، استاد و Ph.D. درجه در ژئوآنارکتیک. زمینه های تحقیق ما عبارتند از فرایندهای پویای فضایی و زمانی، قابلیت همکاری معنایی، سیستم های کمک فضایی، مهندسی شناختی و شبکه های حسگر. چشم انداز مؤسسه جیوآنارتیک (Ifgi) موضع خود را در میان موسسات برجسته جهان در زمینه تحقیقات و آموزش جیوآنآنتیکایی تقویت خواهد کرد. تعداد روزافزونی از فارغ التحصیلان و نشریات با کیفیت بالا به زمینه و همچنین درک بهتر محیط زیست و تصمیمات بهتر در مورد آن کمک خواهد کرد. مأموریت ما بر توانایی های اثبات شده ما در کیفیت تحقیق و بهره وری، انگیزه دانش آموزان، آموزش پیش رو و شبکه های بین المللی برای آموزش رهبران و ایجاد دانش در ژئوآنارکت می پردازیم. با یکپارچه سازی رویکردهای علوم رایانه ای، فیزیکی و زندگی، مهندسی، علوم انسانی و علوم اجتماعی، نقش اطلاعات جغرافیایی در علم و جامعه را گسترش می دهیم. در دانشگاه مونستر و در جاهای دیگر، ما به جای علوم انسانی، تخصص خود را در تجزیه و تحلیل فضایی و تکنولوژی جیوآنارکتیک به تاریخ، جامعه شناسی، زیست شناسی، اپیدمیولوژی، اقتصاد و علوم تجربی ارائه می دهیم. برای اتصال به این زمینه ها، ما دوره های گسترده جیوآرآنتیک را به کار می گیریم، برای سرمایه گذاری تحقیقاتی بین رشته ای سرمایه گذاری می کنیم، و گروه های کاری بیشتری در IFGI ایجاد می کنیم. اطلاعات محدود