این برنامه برای افراد با علاقه به مدیریت منابع انسانی و / یا تجربه در فعالیت های منابع انسانی که مایل به گسترش مهارت های خود طراحی شده است. این یک فرصت برای تمرکز بر روی مسائل فرهنگی و مدیریت در سطح بین المللی ارائه می دهد و این امر می هر دو دانش آموزان از خانه و خارج از کشور که مایل به تحصیل این برنامه فوق لیسانس در انگلستان با توجه به.

به طور کلی، آن را فراهم دانش آموزان با توانایی توسعه یک درک سیستماتیک و آگاهی انتقادی از مشکلات و مسائل در مدیریت بین المللی منابع انسانی.

هدف از این برنامه عبارتند از:

آماده سازی دانش آموزان در رشته های مدیریت منابع انسانی و مدیریتی عمومی با توسعه در آنها، درک سیستماتیک، گسترده، تحلیلی و یکپارچه از جنبه های کلیدی کسب و کار به جای تاکید خاص بر کسب مهارت های مدیریت و درک درستی از رفتار انسان عناصر حرفه ای به عنوان مهمی در توسعه از مدیران موفق در انواع زمینه های سازمانی برای ارائه یک آموزش کلی کسب و کار که باعث تحریک درک هدف از نقش سازمان در حال تغییر محیط کسب و کار جهانی و از مسئولیت های اخلاقی سازمان سیاست گذاران به منظور افزایش مهارت های یادگیری مادام العمر و توسعه شخصی به منظور کمک به طور موثر به آینده جامعه است.

محتوای دوره

دانشجویان ملزم به مطالعه دروس اجباری زیر است.

رفتار سازمان و رهبری (15 واحد) انگلیسی کسب و کار برای تحصیلات دانشگاهی - سطح 4 استراتژی منابع انسانی (15 واحد) توابع مدیریت منابع انسانی (30 واحد) زمینه بین المللی مدیریت منابع انسانی (30 واحد) پایان نامه (MAIHRM) (45 واحد) دانش و مشاوره مداخلات (15 واحد) مبانی بورس تحصیلی (MAIHRM) (15 واحد) روش تحقیق (MAIHRM) (15 واحد)

شرایط ورود

متقاضیان باید داشته باشد: درجه اول مربوطه را از دانشگاه به رسمیت شناخته و یا موسسه آموزش عالی (به طور کلی 2.2 یا معادل آن).

  • دانش آموزانی که در یک زبان غیر از انگلیسی تحصیل کرده بودند باید نمره IELTS به طور معمول 6.5 (با حداقل 5.5 در هر مهارت) و یا بالاتر، و یا یک امتیاز معادل در یکی دیگر از آزمون زبان انگلیسی زبان امن نشان می دهد. روش دیگر، دانش آموزان ممکن است دوره های قبل Sessional انگلیسی ما (معتبر توسط شورای بریتانیا) دنبال کنید.
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 49 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Greenwich »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
12,100 GBP