کارشناسی ارشد / mphil در روابط بین المللی

عمومی

شرح برنامه

COURSE MA در روابط بین المللی

مدت زمان: برنامه تمام وقت به مدت 2 ترم (12 ماه) است

شرایط ورود: درجه اول خوب است. نامزدهای به مصاحبه انتخاب را ارسال کنید.

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی برای این درجه را پوشش به مدت 12 ماه از تاریخ ثبت نام. دانش آموزان ملزم به شرکت در حداقل چهار دوره، که هر کدام حامل 3 واحد در هر یک از دو ترم. دانش آموزان نیز یک دوره بیست و هفته در روش تحقیق ارائه شده است. دانشجویان نیمه وقت خواهد شد البته بیش از 24 ماه از تاریخ ثبت نام کنند.

M.PHIL دوره بین المللی روابط

درجه M.Phil در امور بین الملل نیاز به مطالعه دو سال تحصیلی 'که در طی آن نامزدها را حداقل چهار دوره.برای دانش آموزان پاره وقت، با این حال، برنامه M.Phil چهار سال تحصیلی و یا حداکثر هشت ترم متوالی طول می کشد. نامزدهای M.Phil ملزم به شرکت در انت 610. روش تحقیق و انت 620. کاربردی درست مواد و روش ها، 5 دوره هسته علاوه بر حداقل دو انتخابی در ترم اول بود. در ترم دوم، دانش آموزان ملزم به شرکت در چهار اختیاری از جمله انت 604 و تجزیه و تحلیل سیاست عمومی در وزارت علوم سیاسی.

سوم و چهارم ترم اختصاص داده شده به پایان نامه می باشد.

علاوه بر این، نامزدها M.Phil، مورد نیاز برای مطالعه یک زبان خارجی، (البته تسلط) به غیر از زبان انگلیسی. نامزدها نیز تشویق به شرکت در LECIA چهارشنبه سمینارها.

  1. M.Phil (روابط بین الملل) به طور معمول باید به دانش آموزان MA که کار البته MA عبور با متوسط ​​B، یا بهتر باز باشد.چنین نامزدها ممکن است به طور مستقیم به قسمت دوم از برنامه M.Phil را ادامه دهید. با این حال، لازم خواهد بود که برای شرکت در دوره های اضافی در مناطقی که آنها در بر داشت به کمبود باشد.
  2. دارندگان درجه اول بسیار خوبی در یک رشته هم ریشه ممکن است به طور مستقیم به M.Phil پس از ارسال به یک مصاحبه انتخاب پذیرفته شده اند.
  3. دارندگان مدرک کارشناسی ارشد در امور بین الملل از دانشگاه به رسمیت شناخته شده نیز ممکن است به بخش دوم از برنامه M.Phil، پذیرفته شود. چنین نامزدها ممکن است لازم باشد به گذراندن دوره های اضافی در مناطقی که آنها در بر داشت به کمبود باشد.
  4. برنامه برای کسانی که به طور مستقیم به M.Phil بستری و کسانی که پس از دو ترم اول MA بستری کمی متفاوت باشد.

پایان نامه

پایان نامه برای درجه M.Phil مورد نیاز است.

علاوه بر این، نامزدها مورد نیاز:

الف) به تصویب یک آزمون مهارت ('C' - 40٪ و یا بهتر) در یک زبان خارجی (به عنوان مثال فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، روسی، عربی، سواحیلی، ژاپنی و پرتغالی). که در آن یک کاندیدا صلاحیت در یک یا چند زبان، او / او خواهد بود ملزم به گذراندن یک آزمون مهارت در زبان بیشتر. و،

ب) را به شرکت به طور منظم در سمینارهای معاصر روابط بین الملل و مشکلات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، علمی و اجتماعی آفریقایی است.

طرح از آزمون:

نه مقاله 3 ساعت به طول سه ترم اول برنامه و پایان نامه نه بیش از 40000 واژه به ارسال خواهد شد نه زودتر از 18 ماه و بعد از 24 ماه از تاریخ ثبت نام نوشته شده است.نامزد نیز ممکن است به صورت خوراکی در ماده / پایان نامه خود را به او مورد بررسی قرار گیرد اگر بازرسان بنابراین تصمیم می گیرید.

آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

About UG The vision of the University of Ghana is to develop world-class human resources and capabilities to meet national development needs and global challenges through quality teaching, learning, r ... اطلاعات بیشتر

About UG The vision of the University of Ghana is to develop world-class human resources and capabilities to meet national development needs and global challenges through quality teaching, learning, research and knowledge dissemination. Founded in 1948 as the University College of the Gold Coast, the institution was mandated to provide and promote University learning, education and research. It became the University College of Ghana on the attainment of Ghana’s independence in March 1957. However, by an Act of Parliament on 1st October 1961, the University College of Ghana attained sovereign university status with authority to award its own degrees. It is the oldest and largest of the six public universities in Ghana. اطلاعات محدود