کارشناسی ارشد / mmus / pgdip (ترکیب)

عمومی

شرح برنامه

MA / MMus / PgDip (ترکیب)


چرا MMus / MA؟

MMus / کارشناسی ارشد تمام وقت تدریس یا پاره وقت البته کارشناسی ارشد که می بیند شما. کارشناسی خود را در هر دو تولید، عملکرد، ترکیب، و یا عملکرد و ترکیب ادامه، و نشان دادن تعامل انتقادی با نظم و انضباط خود را از طریق امتحان شفاهی است (MMus) و یا نقد نوشته شده است (MA).

کار بر روی یک پایه و اساس یک به یک با کارکنان عملکرد ما و / یا آهنگسازان و درگیر شدن با خلاق پزشکان، شما دست آوردن درک علمی و فنی و حرفه ای قوی از عمل خود را، و از آنچه در آن طول می کشد تا یک پزشک موسیقی موفق در قرن 21 .

دانش آموزان تشویق می شوند تا عملکرد توسعه رپرتوار به چالش کشیدن و نوآورانه (از طریق اجرای عمومی مورد بررسی قرار)، در حالی که دانش آموزان ترکیب داده می شود حمایت برای آماده سازی مجموعه ساخته های اصلی و ارسال تحقق.


دوره

MMus / کارشناسی ارشد از همان برنامه از مطالعه به عنوان PGDip اما با ماژول های اضافی در پایان، منجر به - برای دانش آموزان عملکرد - عملکرد ارائه شده نهایی در حضور هیئتی از بازرسان و مخاطبان دعوت و یا، برای دانش آموزان ترکیب، نمونه کارها ترکیب نهایی است که باید دید هنری و هویت ترکیبی در حال ظهور نشان می دهد.

در پروژه نهایی خود را، شما انتظار می رود برای نشان دادن مهارت ها و حرفه ای شما را توسعه داده اند و مسئول تمام جنبه های تحقق پروژه خود را. برای مثال، به عنوان یک دانش آموز ترکیب، شما را مسئول تمام نوازندگان و مهندسان ضبط، و به عنوان یک دانش آموز عملکرد، شما بعد از تمام جنبه های عملکرد شامل برنامه ریزی، سازماندهی، هماهنگی از منابع نگاه (انسان / فیزیکی)، تقویت صدا ، تنظیم صحنه و تمرین.

علاوه بر این، دانش آموزان MMus voce زنده باد برای نشان دادن سطح مناسبی از تعامل انتقادی با مطالعه تخصصی آنها در انجام و نامزدهای MA تولید نقد همراه.


مستر، سمینارها و کنفرانس ها

برنامه در طول سال از مستر تحویل داده شده توسط نام و کارشناسان بین المللی کمک می کند تا توسعه خلاق خود را پشتیبانی می کنند. آخرین بازدید کنندگان شامل Snarky توله سگ، چارلز مک فرسون، دیوید Toop، ویل هیک، جیسون Rebello TRIO، Donavan هپبورن، دبورا نیویورک، اما جانسون، انریکو Rava و رالف Salmins.

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در کالج لیدز از موسیقی شما همچنین می توانید شرکت در سمینارها و رویدادهای خاص در دانشگاه برادفورد، با قرار دادن شما در یک حتی گسترده تر، جامعه کارشناسی ارشد مشترک.

همچنین شما می توانید مقالات و قطعات ارسال به ما دو کنفرانس سالانه، جشنواره بین المللی نوآوری در موسیقی تولید و ترکیب (iFIMPaC) و کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش جاز لیدز - دوباره، دادن به شما یک پلت فرم مهم را به خودتان نمایش گذاشتن به کارفرمایان بالقوه و همکاران.


آموزگار شما

آموزگار شما تجربه زیادی از کار در صنعت موسیقی و پرشور در مورد پژوهش به رهبری عمل می باشد.

اعتبار آنها شامل موارد زیر مربیگری آوازی برای پالوما ایمان، دنی مک نامارا و کوین رولند (کیم چندلر)، برنده مسابقات بین المللی متعدد (یاکوب Fichert)، کار با آهنگسازانی مانند ترور ویشارت، پیت Stollery و الخاندرو Vinao (دیل پرکینز)، و ثبت برای برچسب از جمله حالت، NMC، شکل غیرکلاسیک و Tzadik (دامین هارون).


آینده شما

از طریق ارتباط شما را با صنعت و ارقام هنر مبتنی بر، ما به شما ارائه پشتیبانی مناسب پژوهش و شما را برای یک حرفه ای قوی آماده کند.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ما شامل برگ پیانیست-برچسب امضا و آهنگساز متی بورن (جایزه رادیو بی بی سی جاز برای نوآوری، جایزه جاز پرییر)، جیمز همیلتون (دو بار برنده جایزه یورکشایر جاز، جایزه برای آهنگسازی جاز معاصر در جوایز BASCA آهنگساز بریتانیایی)، جما وحشی (لنکشایر آهنگساز جوان سال)، و دیوید LAWRIE، که پروژه MA دروغگو، شارلاتان، Jinxmongers (صوتی و همراهی) انتشار مستقل دریافت کرد.

ما به حفظ روابط قوی با فارغ التحصیلان ما، اغلب آنها را دعوت به انجام در فصل کنسرت ما است.

آخرین به روز رسانی اوت 2015

درباره این دانشگاه

At Leeds College of Music we provide a stimulating and collaborative environment in which students can become creative, confident and versatile practitioners in their chosen fields. See how our relati ... اطلاعات بیشتر

At Leeds College of Music we provide a stimulating and collaborative environment in which students can become creative, confident and versatile practitioners in their chosen fields. See how our relationships with Leeds City College and the University of Bradford help us provide opportunities for the local, national and international communities to engage with music and music-making of the highest standards. اطلاعات محدود