کارشناسی ارشد / MFA در تمرین و اجرای تئاتر بین المللی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

درباره این دوره

 • مدت زمان: 3 سال
 • مدت شروع: اکتبر 2020

شرایط ورود

به طور معمول از شما انتظار می رود که یک مدرک درجه یک (2.2 یا بالاتر) داشته باشید ، یک مدرک تحصیلی معادل را داشته باشید یا بتوانید تجربه قابل توجهی حرفه ای یا عملی را در یک سطح متناسب با توانایی کار در تحصیلات سطح کارشناسی ارشد نشان دهید. این جایزه باید در یک رشته باشد که زیربنای برنامه پیشنهادی شما برای مطالعه باشد یا نشان می دهد که مهارتهای عملی یا مفهومی مناسبی را برای کمک به مطالعه فراهم کرده است.

برنامه هایی برای تمرین و اجرای تئاتر بین المللی MFA در Rose Bruford College .

به عنوان بخشی از مراحل درخواست ، متقاضیان در فرم درخواست خود موظفند بیانیه کتبی را ارائه دهند تا اهداف / مأموریت / بیانیه / علاقه خود را در حوزه موضوع و برنامه بیان کند. در صورت بازیگر بودن ، نیاز به ارسال مطالبی دارند ، نمایشنامه ای که آنها نوشته اند ، اگر یک نویسنده باشند ، یک نمونه کارها هستند ، اگر یک کارگردان باشند ، یک قرقره یا فیلمبرداری شده یا دو مونولوگ متضاد. اگر یک کارگردان / نمایشنامه‌نویس / بازیگر / آهنگساز باشد ، هنرمندان چند رشته تشویق می شوند که متقاضی شوند ، به عنوان مثال مطالبی را ارائه می دهند که حس و حالشان را در هر زمینه حس می کند. در صورت وجود متقاضیان حضور در جلسه استماع حضوری كه ممكن است ترجیح داده شود ، تعداد زیادی از ممیزی در ایالات متحده و اروپا برگزار می شود.

در همه موارد ، هیئت انتخاب به دنبال درجه بالایی از توانایی صریح ، خود انگیزه و انتقاد با اشتیاق آگاهانه است که قادر است شما را در شرایط سخت تر و پر چالش تر برنامه MFA حفظ کند.

119780_2.jpg

چرا این دوره را انتخاب می کنید؟

1. تمرین و اجرای تئاتر بین المللی MA / MFA با هدف الهام بخشیدن به هنرپیشه های تئاتر و اجرا از فردا و از کسانی که متعهد به خلق اثر خود هستند - خواه به عنوان بازیگر ، کارگردان یا نویسنده برای صحنه دعوت کند. سفر برنامه هر سه حوزه را در بر می گیرد.

2. این برنامه سختگیرانه ، فشرده ، جامع و عملی است و یک کنجکاوی عمیق برای زندگی را با اشتیاق به تئاتر و اجرا ادغام می کند. دانشجویان یک تحقیق عملی عمیق در مورد عملکرد معاصر ، کارگردانی و نویسندگی و ارتباط آنها با ساختن تئاتر جدید و ایجاد عملکرد انجام می دهند. با انجام این کار ، این امکان را برای توسعه شیوه ها و دانش های نوآورانه و همچنین ایجاد پیوندهای اصلی بین فن آوری های برش ، دانش علمی فعلی و جنبش های اجتماعی و سیاسی جهانی از طریق رسانه عملکرد و تئاتر فراهم می کند.

3. برنامه MFA دارای درجه جهانی منحصر به فردی در سه قاره است:

 • سال اول MFA در Rose Bruford College در لندن ، انگلیس برگزار می شود.
 • سال دوم در انستیتوی تئاتر ملی در مرکز تئاتر یوجین اونیل در کانکتیکات ایالات متحده برگزار می شود.
 • سال سوم با سه ماه با NTI در دانشکده هنر تئاتر مسکو در روسیه آغاز می شود و سپس برای ساخت و اجرای تولید نهایی در لندن به لندن باز می گردد.

4- دانش آموزان از مزایا و تجربه این سه آموزشگاه بین المللی برجسته بین المللی با اعتبار مشهور برای ارائه آموزش تئاتر حرفه ای با کیفیت بالا استفاده می کنند. این برنامه منحصراً رویکردهای انگلیس ، آمریکایی و روسی را برای آموزش تئاتر ادغام می کند.

5- دوره 13 ماهه کارشناسی ارشد به مدت یک ترم در Rose Bruford College در لندن ، یک ترم در انستیتوی ملی تئاتر در کانکتیکات و یک پروژه تحقیقاتی مستقل نهایی انجام می شود.

6. مزایای این برنامه کاملاً مشهود و جذاب است زیرا هر دانش آموز با درک کاملی از نحوه عملکرد تئاتر و عملکرد در دو طرف اقیانوس اطلس فارغ التحصیل می شود. دانشجویان در این دوره نه تنها متمرکز در سطح بین المللی ، بسیار با انگیزه و تأمل برانگیز خواهند بود بلکه در رویکرد خود به تئاتر سازی ، تولید و منابع ، مسئولیت سرنوشت خلاق خود و شکل دادن به تئاتر ، هنر خود پایدار خواهند بود. و فرهنگ آینده

برای اطلاعات بیشتر Webinar ما را تماشا کنید

اطلاعات مربوط به هزینه و برنامه

نحوه درخواست

برای کسب اطلاعات بیشتر با admissionions@bruford.ac.uk تماس بگیرید .

متقاضیان بین المللی

لطفاً به آدرس بین المللی ایمیل @ bruford.ac.uk ایمیل کنید

تاریخ برگزاری استماع 2020 برای متقاضیان

در زیر تاریخ استماع Sidcup ما برای مرجع ذکر شده است. قبل از حضور در جلسه استماع باید ابتدا درخواست دهید .

زمان TBC

 • شنبه 16 مه
 • شنبه 6 ژوئن

هزینه ورودی 2019

هزینه های زیر برای ورود به سال 2019 است و به عنوان راهنما عمل می کند. هزینه های 2020 به زودی در این صفحه تأیید می شود.

MA: به مدت 13 ماه 32،800 پوند.

این هزینه ای است که شامل شهریه ، اقامت و غذا می شود.

وزارت امور خارجه: به مدت سه سال 89،100 پوند .

این هزینه ای است که شامل شهریه ، اقامت و غذا می شود.

هزینه جامع MFA همچنین شامل موارد زیر است:

 • شهریه
 • مسکن برای هر شش ترم
 • غذا و / یا یک وعده غذایی برای هر شش ترم
 • بلیط های تئاتر در هر سه شهر
 • 2- اقامت هفتگی در لندن یا شهر نیویورک
 • حمل و نقل محلی در حالی که در NTI است
 • اجاره لباس فارغ التحصیلی
 • 2 مهمان فارغ التحصیلی
 • متن / مدرک

119778_3.jpg

محتوای دوره

لطفاً توجه داشته باشید که دو برنامه ذکر شده در زیر وجود دارد:

عملکرد و عملکرد تئاتر بین المللی MFA

ساختار علمی

برنامه MFA از الگویی منحصر به فرد برخوردار است به طوری که این برنامه MFA به مدت سه سال در سه قاره مختلف آموزش داده می شود. این برنامه از دوره هایی که قبلاً در Rose Bruford College و NTI ارائه شده اند ، بهره مند شده اند که به عنوان تخته سنگ برای ساخت MFA توسعه داده شده ، ساختار یافته و استفاده شده اند. دانشجویان وزارت امور خارجه همچنین از تحصیل برای یک ترم در سال سوم خود در روسیه در دانشکده تئاتر هنر مسکو بهره مند می شوند.

سال اول: مستقر در Rose Bruford College در لندن ، انگلستان

در هر سال سه ماژول وجود دارد که هر یک از آنها در اصول بازیگری ، نوشتن و کارگردانی توسط دانشجویان انجام می شود. سال اول مهارت ها و اصول سه حوزه را برای همه دانش آموزان بدون گزینه پوشش می دهد. این برنامه موقت طراحی شده است که شامل ماژول نوشتن عملکردی از مقطع کارشناسی ارشد فعلی در Rose Bruford College .

 • ماژول 1. مهارت های عملکرد (30 اعتبار)
 • ماژول 2. نوشتن عملکردی / Vade Mecum (30 اعتبار)
 • ماژول 3. مجری ، نویسنده ، کارگردان و سازنده تئاتر (30 اعتبار)

سال 2: مستقر در انستیتوی ملی تئاتر ، کانکتیکات ، ایالات متحده است

در NTI دو ماژول در سال دوم وجود دارد. ماژول اول (ماژول 4) یک برنامه فشرده 14 هفته ای است که یک برنامه آموزشی جامع را که توسط همه دانشجویان وزارت امور خارجه گرفته شده است ، ارائه می دهد. ماژول دوم (ماژول 5) گزینه کارگردانی ، نوشتن ، تئاتر موسیقی یا اجرای را به دانشجویان ارائه می دهد.

 • ماژول 4: آزمایشگاه فشرده (30 اعتبار)
 • ماژول 5. تمرین پیشرفته (60 اعتبار)

سال سوم: مستقر در دانشکده تئاتر هنر مسکو و Rose Bruford College ، لندن ، انگلستان

 • ماژول 6: پروژه مستقل نهایی (رز بروفورد آموزش داده شده)

پروژه نهایی مستقل با یک دوره تحصیل / تحقیق سه ماهه در مدرسه تئاتر هنر مسکو به منظور آموزش ، تحقیق ، آغاز نوشتن برای یک گروه نمایش برای اجرای در لندن یا ادینبورگ که به مدت سه ماه در لندن اجرا می شود آغاز می شود. در بازگشت به انگلستان. (60 اعتبار)

تمرین و عملکرد تئاتر بین المللی کارشناسی ارشد (ITPP)

این برنامه سیزده ماهه یک نسخه متراکم از MFA است که یک ترم در Rose Bruford College ، یک ترم در NTI و یک ترم یک پروژه تحقیقاتی مستقل ارائه می دهد.

ترم 1: مستقر در Rose Bruford College در لندن ، انگلستان

دو دانشکده از 30 اعتبار که توسط دانشجویان کارشناسی ارشد تئاتر بین المللی و عملکرد در Rose Bruford College . ماژول اول روی مهارتهای اساسی عملکرد متمرکز است. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده است که ماژول Performing Writing را برای ارائه مقطع تحصیلات تکمیلی در Rose Bruford College .

 • ماژول 1. مهارت های عملکرد (30 اعتبار)
 • ماژول 2. نوشتن عملکردی / Vade Mecum (30 اعتبار)

ترم 2: مستقر در انستیتوی ملی تئاتر ، کانکتیکات ، ایالات متحده است

کارشناسی ارشد یک ترمینال در ترم دو در NTI با 60 اعتبار ارائه می دهد.

 • ماژول 3: سازندگان تئاتر فشرده (60 اعتبار)

این ماژول یک برنامه تئاتر فشرده 14 هفته است. بخش اول ماژول فشرده تئاتر سازان برنامه درسی جامع آموزشی را ارائه می دهد که کلاس هایی در زمینه بازیگری ، کارگردانی ، طراحی ، حرکت ، نمایشنامه نویسی ، صدا ، آواز برگزار می شود. نمایش هفتگی نمایشنامه ها و موزیکال هایی که توسط کارگردانان ، نمایشنامه نویسان یا آهنگسازان تحت نظارت قرار گرفته اند. این سخنرانی ها شامل طراحی ، رقص و غیره است. هر دانشجویی حداقل در دو مرحله طراحی و پروژه شرکتی که دانشجویان از ابتدا در طی ده روز می سازند درگیر می شود.

نیمه دوم این ماژول بر اساس کار NTI فشرده ساخته خواهد شد و این کار را طی یک دوره شش هفته ای اعمال می کند تا یک قطعه تئاتر را برای اجرای عمومی به عنوان بخشی از تئاتر سازان فشرده تولید کند که از بازیگران ، کارگردانان و نمایشنامه نویسان دعوت می شود. شش هفته آموزش را در یک رشته واحد بگذرانید. آنها آثار جدیدی را در کنار همایش های ملی حرفه ای اونیل که منشأ الگوی خواندن مرحله به مرحله است تولید کرده و مشاغل هنرمندان بی شماری از تئاتر را راه اندازی می کنند.

 • ماژول 5: پروژه مستقل نهایی: Rose Bruford College تدریس شده (60 اعتبار)

ماژول نهایی شامل ایجاد یک قطعه اصلی از اثر خلاق است. دانش آموزان در این زمان و مکان خود کار می کنند. این ممکن است یک عملکرد باشد. مقاله مفهومی؛ گزاره چند بعدی از پروژه ای که دانش آموز آن را توسعه داده و در سازمان های حرفه ای قرار خواهد داد. این ممکن است بیان عملی تمرین خود دانش آموز باشد ، یا الگویی و چشم انداز سازمان آینده دانش آموز باشد. این می تواند یک کتاب باشد. این ممکن است ارائه یک تحقیق و توسعه برای تولید تئاتر یا ایجاد یک پرتفوی حرفه ای و مواد برای استماع باشد. این نقطه اوج و تقطیر عمل و بینایی است که دانش آموز در طول دوره تحصیلات خود توسعه داده است و منعکس کننده صداقت و اصالت تمرین آنها است. پروژه نهایی را می توان به عنوان گزارشی که دانش آموز را وارد دنیای حرفه ای می کند درک کرد.

علاوه بر برنامه های تدریس ، ویترین اختیاری ایالات متحده برای برنامه ها و عملکردهای تئاتر بین المللی MA / MFA در نوامبر هر سال در نیویورک ، شیکاگو و سان فرانسیسکو وجود دارد.

تأثیر برنامه بر دانش و تحقیق موضوع.

عملکرد و اجرای تئاتر بین المللی MA / MFA این امکان را برای دانشجویان فراهم می کند که یک تحقیق عملی فشرده در مورد عملکرد معاصر ، کارگردانی و نویسندگی و ارتباط آنها با ساختن تئاتر جدید و ایجاد عملکرد انجام دهند. با انجام این کار ، فضایی برای توسعه شیوه ها و دانش های نوآورانه و همچنین ایجاد پیوندهای اصلی بین فناوری های برش ، دانش علمی فعلی و جنبش های اجتماعی و سیاسی جهانی از طریق رسانه عملکرد و تئاتر باز می شود.

یک تحقیق ضروری وجود دارد که در همه عناصر برنامه برای همه کارکنان و همچنین دانشجویان وجود دارد.

119779_4.jpg

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Welcome to Rose Bruford College of Theatre and Performance. Our goal is to inspire, excite and train you as a creative artist and practitioner who can use reflective practice and research, along with ... اطلاعات بیشتر

Welcome to Rose Bruford College of Theatre and Performance. Our goal is to inspire, excite and train you as a creative artist and practitioner who can use reflective practice and research, along with the world-class teaching we provide, as tools to become an independent thinker and a fulfilled and successful working professional. اطلاعات محدود
پهلو , لندن , واترفورد , مسکو , بلفاست , ادینبورگ , براون + 6 بیشتر کمتر