کارشناسی ارشد (MA) در طراحی داخلی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد (MA) در طراحی داخلی

هدف اصلی در آموزش طراحی داخلی است به منظور توسعه حساسیت دانش آموز و آگاهی فضایی. برای رسیدن به این هدف، دانش آموزان یاد می گیرند و مشارکت در توسعه یک زبان معماری، با معماری به عنوان هنر فضای تشکیل و یکپارچه سازی همه رشته های هنری درک شده است. ایجاد آگاهی از مسئولیت پیامدهای اجتماعی اقدامات طراحی یکی از مهمترین مولفههای در آموزش طراحی داخلی است. حساسیت هنری، خلاقیت، روش های حرفه ای و دانش مفاهیم بسیار مهم در مدرسه طراحی داخلی می باشد. در عمق مطالعه برنامه درسی شامل آموزش تکنیک های طراحی و همچنین دوره های تخصصی دیگر.

استودیو طراحی چشم انداز

فرهنگ و طبیعت مرتبط DYNAMIC LANDCAPE DESIGN و معماری تشکیل (همچنین به عنوان physiotectonics مراجعه کننده)

رئیس: استاد به Włodzimierz Dreszer

برنامه آموزشی سمینارها، آموزش و مشاوره در برنامه ریزی فضایی مربوط به فرهنگ و شکل گیری چشم انداز تشکیل شده است.افراد زیر عبارتند از:


مطالعات MA
این دوره کمک خواهد کرد دانش آموزان مهارت های زیر توسعه:
- تعریف مشکلات و پرسش در مورد وضعیت از فضا،
- تجزیه و تحلیل از فضای چشم انداز انتخاب شده،
- synthesising و تدوین مفاهیم خلاق،
- ثبت ایده کلامی در ساختار فرم ها و فضاها،
- ایجاد فضا برای حوادث،
- روش های طراحی به سوالات فضایی با توجه به ویژگی های فرهنگی، طبیعی، روحی و جسمانی انسان،
- ارائه نظری (توصیفی) و بصری از یک پروژه طراحی
تمام برنامه درسی خواهد شد در دستورالعمل های برنامه ریزی و راه حل های طراحی برای یک مکان انتخاب شده توسط دانش آموز است.

استودیو از بیونیک 1

رئیس: استاد مارک Owsian
معاون: HAB دکتر.Konstancja Pleskaczyńska

دانش آموزان خواهد شد به مفاهیم اولیه طراحی مربوط به بیونیک در طول سال 1 مطالعات معرفی شده است. به دست آوردن الهام از طبیعت به عنوان یک منبع از راه حل های ساختاری و عملکردی بسیار عالی یکی از مفاهیم اساسی که پشت بیونیک است. با تجزیه و تحلیل عناصر طبیعی و سازه های چشم انداز، توسعه بیونیک نتیجه گیری برای طراحی فرم ها، که به وضوح به این الهام مربوط. دانش آموزان در مورد اصول مدلسازی مکانی یادگیری و می دانید مواد برای ساخت و ساز شی. هدف از این دوره خواهد بود برای تحریک حساسیت دانش آموزان، به ویژه نسبت به محیط زیست طبیعی، تیز perceptiveness خود و آنها را به نتیجه گیری مناسب است.

استودیو طراحی شی

رئیس: استاد Jolanta Usarewicz-Owsian
معاون: مارسین Konicki

برنامه درسی شامل جستجو فرمول بصری برای توابع اصلی و اشیاء رمان. دانش آموزان آموزش داده شود اصول اولیه فرایند طراحی. آنها در مورد مراحل زیر کار طراحی را یاد بگیرند: ایده پشت یک شی، تجزیه و تحلیل عملکرد و ارگونومی، تکنیک های کاربردی و مواد، روش ارائه، تا به نمونه اولیه ساختمان و همکاری با پیمانکار ساختمان. دامنه موضوعات مربوط به ویژگی های اشیاء اجازه خواهد داد که دانش آموزان برای دریافت دانش عمیق از تمام مراحل کار طراحی به طوری که برای توسعه ایده های شی خود را حرفه ای.


مطالعات MA
- مهارتهای تفکر تحلیلی،
- در عمق مطالعات از مسائل متخصص اختصاص داده شده،
- توانایی استفاده از فن آوری های جدید،
- روش برای ارائه ایده های منحصر به فرد خود،
- پروژه و مدیریت تولید در گیاهان قرارداد.

استودیو طراحی محصول 2

رئیس: دکتر Marzena Wolińska
معاون: به Jacek Gałek

هدف اصلی از این دوره خواهد بود به ارائه دانش آموزان (یا کار به تنهایی و یا در تیم) با توانایی حل و فصل مسائل طرح های مختلف به شیوه ای منطقی و خلاقانه. مسائل برای حل و فصل هستند کسانی که از ویژگی های فضای زندگی انسان است. دانش آموزان یکی از چهار نفر در دسترس است که در استفاده عملی از محصولات سرامیکی و شیشه ای تمرکز را انتخاب کنید. نگرش خلاق خواهد شد از طریق یک ارزیابی عمیق از موضوع توسعه یافته، آشنا شدن با نظریه های مربوطه و راه حل قبلا استفاده شده است.پروژه دانش آموز باید توابع عملی، فرم جالب و درست از ویژگی های، و باید از لحاظ فنی امکان پذیر نباشد. آموزش خواهد شد در تصویر و مهارت های ارائه شفاهی داده شده است.

آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art.

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art. اطلاعات محدود