کارشناسی ارشد (MA) در طراحی صنعتی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد (MA) در طراحی صنعتی

آموزش طراحی صنعتی ترکیبی از آموزش و پرورش خلاق و علوم انسانی با دانش فنی. دانش آموزان به کارهای طراحی خاص، که آنها را برای همکاری با جهان صنعتی و برای کار طراحی مستقل آماده قرار گرفته است. آکادمی با بسیاری از کارخانه های صنعتی، که قادر است مفاهیم طراحی توسعه یافته در طول دوره به تکامل را به نمونه های اولیه و به تولید کنندگان آینده نگر در نمایشگاه صنعت در لهستان و خارج از کشور ارائه همکاری می کند.

استودیو تفسیر محصولات

رئیس: استاد کار اجباری یادویگا Filipiak
معاون: دکتر آرتور Świtalski

هدف از این دوره این است که برای دانش آموزان با توانایی و دانش مورد نیاز برای کار در یک تیم طراحی و همچنین عمل به عنوان یک طراح مستقل است. دانشجو در مورد نیازهای فرهنگی، جسمی و روانی انسان را یاد بگیرند. موضوعات مربوط به شکل گیری محیط، در حالی که توجه مناسب به نیازهای غیر فعال شده است. افراد ارائه کمک خواهد کرد دانش آموزان توسعه مهارت های خود را به درک، تشخیص و تعریف نیازهای طراحی در اطراف آنها، مورد مداقه قرار دادن توابع خلاقانه و ارائه یک برنامه ریزی / واکنش طراحی خلاق.

مبلمان طراحی 3

سر: به Mateusz Wróblewski

این دوره است که در ارائه دانش آموزان با دانش طراحی مبلمان و زمینه گسترده فرهنگی خود را با هدف. برنامه درسی شامل مواد آزمایش، تلاش برای راه حل های جدیدی را برای توابع متداول، یادگیری و درک مبلمان به عنوان یک شکل است که یک فضای داخلی را تعریف می کند، بنابراین دانش آموزان خواهد شد آموزش دیده برای دیدن همگرایی از ویژگی های هسته ای از مبلمان به عنوان یک شی است که قرار است برای دیدار با الزامات استاندارد ارگونومی، ثبات و دوام است. علاوه بر این، استودیو خواهد شد دانش آموزان به درک مبلمان به عنوان یک نتیجه از روند ساخت که شامل تکنیک های داده شده آموزش می دهند. دانش آموزان را تشویق به دنبال حوادث در صنعت مبلمان در سراسر جهان. تیم های کاری مختلف تاسیس خواهد شد.
نتیجه: دانش آموزان مهارت های هر دو به طراحی مبلمان به درخواست منحصر به فرد، رویکرد فردی خود را به طراحی و به دست آوردن. فارغ التحصیلان یک دیپلم MA در معماری داخلی و یا هنر طراحی مبلمان دریافت خواهید کرد.

استودیو برای پروژه های آموزشی و همکاری صنعتی

رئیس: استاد کاتارزینا Laskowska
معاون: Dorota Januszek

هدف از این دوره آن است که به ارائه دانش آموزان با مهارت به کار در صنعت ساخت. به دست آوردن چنین توانایی و شایستگی خواهد فارغ التحصیلان را قادر به انجام شغل طراحی مستقل در تیم چند رشته ای و راه اندازی پروژه های به تولید انبوه. دانش آموزان خواهد شد یک مرور کلی از فرآیندهای طراحی و فعالیت های مرتبط داده شده است.
- مقدمه ای بر کار طراحی حرفه ای،
- کار گروهی،
- مدیریت پروژه برای تولید انبوه،
- قرار دادن طرح به تولید،
- مدیریت پروژه مسئول،
- حضور در کارگاه های آموزشی بین المللی طراحی و تحقیقات است.
روش های تدریس قابل اجرا:
- سخنرانی مقدماتی،
- آموزش، سخنرانیها، سمینارها،
- آموزش در استودیو و مشاوره متخصص خارجی،
- کار پروژه دانشجویی خود،
- کار گروهی. تکالیف که بسته به تعداد دانش آموزان و مراحل پروژه در راه داده می شود،
- ارائه، نمایشگاه ها،
- دخالت دانش آموز در نظارت بر ساخت نمونه های اولیه در کارخانه مبلمان و یا مدل فروشگاه ASP،
- نمایشگاه سالانه،
- ترویج پروژه ها و کار طراحی، نمایشگاه صنعت به عنوان مثال، جزوات، دعوت نامه و غیره

سرامیک در معماری

رئیس: استاد اوا Twarowska-Sioda
دستیاران: به Grzegorz Olech / پیوتر Masztalerz

هدف از این دوره این است که برای دانش آموزان با مهارت ها و دانش برای استفاده از سرامیک در معماری. علاوه بر آموزش و کار پروژه، دوره ارائه کار طراحی سرامیک و آموزش در مهارت های فنی و فن آوری، از جمله ساختمان قالب، engobes، شیشه، شلیک و غیره شامل این خدمت برای تحریک جستجوی دانش آموزان برای راه حل های جدید و کنوانسیون های غلبه بر. افراد باید فعالیت های دانش آموز در فضای داخلی (هتل ها، کلیساها، خانه ها، فروشگاه ها) و همچنین در فضاهای باز (شهرها، باغ ها، پارک ها، میادین) را آغاز کند. دانش آموزان می توانند در مقیاس و اندازه، رنگ و مواد سرامیکی را انتخاب کنید، تطبیق این به نیازهای فردی خود.

استودیو طراحی محصول صنعتی

رئیس: استاد توماش Matuszewski
معاون: گل Łukasz Stawarski

هر دانش آموز درخواست خواهد شد برای ارائه یک طرح در یک موضوع از طیف وسیعی از پیشنهادات استادی انتخاب شده است. مطالعه فردی انجام خواهد شد، از جمله ارزیابی از مواد طراحی، دستورالعمل مفهوم، طرح، نقشه ها و مدل های 3D. این کار طراحی دانشجویان در ارزیابی مستقل خود را از مواد طراحی کمک خواهد کرد، تدوین دستورالعمل و مفاهیم جامع برای شی. علاوه بر این دوره دانش آموزان در حال توسعه آگاهی آنها از مسائل مهم زمینه، از جمله اجتماعی، فرهنگی، طبیعی، اخلاقی، ارگونومیک، تجاری و صنعتی کمک کند. دانش آموزان رفتارها و نیازهای مردم و رشد تمدن و فرهنگ را ارزیابی کنند. آنها در مورد مواد و تکنیک های جدید که در دسترس هستند را یاد بگیرند، و توانایی برای ارائه رهنمودهای طراحی با اشاره به نتیجه گیری خود را در شرایط اطراف به دست آورید. تاکید خواهد شد در کار طراحی مسئول و خلاق قرار می گیرد.

آخرین به روز رسانی اوت 2015

درباره این دانشگاه

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art.

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art. اطلاعات محدود