کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) رفتار اسب، عملکرد و درجه آموزش را - تمام وقت

عمومی

شرح برنامه

(کارشناسی ارشد) اسب رفتار ارشد، عملکرد و آموزش مدرک - تمام وقت

البته درجه این کارشناسی ارشد طراحی شده است برای توسعه بیشتر مهارت های مربوط به اسب سواری دانشگاهی و دانش از فارغ التحصیلان، با تمرکز بر حوزه رفتار مربوط به اسب سواری، عملکرد و آموزش. دانش آموزان انتظار می رود که علاقه موجود در زمینه های کلیدی از تعاملات علم رفتار و اسب سوار اسب، به طور خاص تاثیر خود را بر عملکرد مربوط به اسب سواری. دانش آموزان بالقوه ممکن است از یک پس زمینه با پزشک در آموزش و عملکرد مربوط به اسب سواری است.

چه فرا خواهم گرفت؟

واحد M سطح توسط آموزگار تحویل در سطح کارشناسی ارشد در افراد مربوطه، بسیاری از آنها قوی بریتانیا اسب انجمن (BHS) و پس زمینه اسب عملکرد، بیشتر تحقیقات انجام فعالیت نیز واجد شرایط است.مطالعه تمام وقت آموزش فشرده در سطح کارشناسی ارشد برای فارغ التحصیلان با اسب، روانشناسی ورزشی و یا پس زمینه علوم زیستی، و دو سال مسیر پاره وقت ارائه نیز موجود است. پروژه تحقیقاتی دانش آموزان را قادر می سازد به انجام یک مطالعه تجربی مفصل در یک منطقه انتخاب شده برای توسعه مهارت های تحلیلی با حمایت سرپرستان اختصاص یافته است. مشخصات دانش آموز در طول برنامه با استفاده از طیف وسیعی از مهارت های علمی و پژوهشی پیشرفته با تاکید بر برنامه های کاربردی صنعت عملی یافته های تحقیقاتی توسعه یافته است. تفسیر و ارزیابی انتقادی از یافته های پژوهش حاضر دانش آموز را قادر به توسعه بیشتر روابط بین صنعت مربوط به اسب سواری و جامعه علمی اسب.علاوه بر سخنرانی سنتی، واحد با استفاده از امکانات گسترده آزمایشگاهی تحویل، BHS ما را به مرکز TrainÓ، جامعه پژوهش از تا 80 اسب، سخت افزار و نرم افزار تجزیه و تحلیل عملکرد، حضور در کنفرانس و تظاهرات مصوب ÒWhere. لینک های دانشجویی به سازمان خارجی، شرکت های تجاری و پروژه های تحقیقاتی مشترک را تشویق کرد. بازدید آموزشی نیز به گسترش مهارت های اسب خاص، از جمله بازدیدکننده داشته است به امکانات آموزشی و تور مطالعه بین المللی استفاده می شود.

حوزه های احتمالی مورد مطالعه

  • عملکرد سوارکاری و مدیریت
  • فیزیولوژی ورزش اسب
  • نظریه یادگیری اسب
  • روانشناسی ورزشی
  • مربیگری ورزشی
  • اسب رفاه
  • علوم کاربردی رفتار حیوانات

روش های ارزیابی و فرصت های پژوهشی

واحد توسط ترکیبی از دروس دوره، ارزیابی عملی، امتحانات، مطالعات موردی و کار پروژه ارزیابی شده است. تاکید بر توسعه مهارت های ارزیابی و تحقیق انتقادی با استفاده از ارزیابی سازنده در طول برنامه از مطالعه قرار می گیرد. بازخورد رشد هر دانش آموز را قادر به گسترش طیف وسیعی از مهارت های آکادمیک خود را به عنوان آنها را از طریق برنامه پیشرفت.

چه نمرات نیاز دارم؟

کارشناسی (لیسانس) در یک برنامه مرتبط با علوم در 2: 2 یا بالاتر

از کجا می خواهد آن را به من منجر شود؟

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد می تواند به یک حرفه ای در سخنرانی، آموزش سوارکاری، پشتیبانی پژوهش، روزنامه نگاری مربوط به اسب سواری و تجزیه و تحلیل عملکرد پیشرفت و یا معادل آن دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید به پیشرفت برای تحصیل در مقطع دکترا.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by t ... اطلاعات بیشتر

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by the University of Portsmouth - ranked in the top 2% of Universities worldwide (The Times Higher Education World University Rankings 2014), and our international students benefit from unrivalled facilities spread across a campus that spans almost 400 acres of beautiful British countryside. اطلاعات محدود