کارشناسی ارشد (روانشناسی کاربردی)

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد (روانشناسی کاربردی) با هدف تولید فارغ التحصیلان تبدیل خواهد شد که رهبران در زمینه خدمات روانی. در سال های اخیر، شده است به رسمیت شناختن افزایش اهمیت دانش آموز مشاوره و راهنمایی شغلی در مدارس وجود دارد. از آنجا که مقدمه ای از مراقبت معنوی و راهنمایی شغلی در مدارس، معلمان بیشتر و بیشتر انگیزه برای به دست آوردن دانش و مهارت در مشاوره می باشد. گنجاندن برنامه پشتیبانی آموزش در مدارس ابتدایی نیز نقش حیاتی توسط روانشناسان آموزشی در مدارس بازی برجسته شده است.

در این میان، مراکز خدمات خانواده در سراسر سنگاپور قارچ در حالی که سازمان های مشاوره در حال حاضر در جامعه ایجاد کرده اند از قدرت به قدرت افزایش یافته است. برای تهیه کردن به نیازهای در حال تغییر مشتریان و گسترش خدمات، نیاز برای رشد حرفه ای و ارتقاء برای مشاوران و روانشناسان شاغل در این سازمان وجود دارد.

این برنامه طراحی شده است به ارائه دانش نظری و بینش تحقیقاتی و همچنین مهارت های عملی به افراد علاقه مند هستند که از شرایط پیش شرط به عنوان متخصص در زمینه روانشناسی آموزشی و یا روانشناسی مشاوره آموزش.

کارشناسی ارشد برنامه (روانشناسی کاربردی) آموزش های تخصصی به عنوان یک روانشناس آموزشی و یا یک روانشناس مشاوره فراهم می کند.

شرایط ورود

شما باید یک مدرک کارشناسی خوب است، ترجیحا در روانشناسی از دانشگاه های معتبر تایید شده توسط انجمن علمی. اولویت را به کسانی که با تجربه مرتبط و که قادر به دنبال برنامه تمام وقت داده شده است.

ساختار

این برنامه دارای یک ساختار دو مسیر، ارائه تخصص در روانشناسی آموزشی و دیگری در روانشناسی مشاوره. شما ملزم به شرکت در چهار دوره هسته به علاوه یک در منطقه شما تخصص و سه دروس اختیاری مورد نیاز انتخابی، حداقل دو نفر از که باید در منطقه خود را انتخاب تخصص باشد. دوره 39 ساعت در طول مدت و برخی ممکن است در شب تدریس می شود. همه دانش آموزان ملزم به انجام دو فایل پیوست practica جمعا 400 ساعت و یک پایان نامه مبتنی بر تحقیق در حدود 15000 کلمه است.

لطفا توجه داشته باشید که این برنامه قابل اجرا برای معلمان فارغ التحصیل از وزارت آموزش و پرورش (MOE)، سنگاپور به دنبال حمایت درجه PDCM-کارشناسی ارشد نیست.

آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

موسسه ملی آموزش ( NIE ) تنها موسسه آموزشی در سنگاپور است و افتخار دارد که بخشی جدایی ناپذیر از خدمات آموزشی باشد. سیستم آموزشی سنگاپور به عنوان یکی از موفق ترین سیستم های آموزشی در جهان به شمار می رود ... اطلاعات بیشتر

موسسه ملی آموزش ( NIE ) تنها موسسه آموزشی در سنگاپور است و افتخار دارد که بخشی جدایی ناپذیر از خدمات آموزشی باشد. سیستم آموزشی سنگاپور به عنوان یکی از موفق ترین سیستم های آموزشی در جهان به شمار می رود. این، بخشی است که به دلیل سیاست های آموزشی و پژوهش های صحی در شکل گیری برنامه های درسی و شیوه های مدیریت برای مدارس است. مهمتر از همه، به دلیل علاقه و استقامت حدود 28000 معلم متعهد و متعهد در سنگاپور است. ما افتخار می کنیم که بتوانیم با این جامعه همکارانمان تماس بگیریم و با آنها کار کنیم تا کیفیت سیستم آموزشی ما را برای آینده بهبود بخشیم. بنابراین، NIE متعهد به چشم انداز ما مبنی بر اینکه یک مؤسسه تمایز و مأموریت ما ایجاد این مؤسسه در سطح جهانی است که مشهور است برای تعالی در آموزش معلمان و تحقیقات آموزشی. اطلاعات محدود