کارشناسی ارشد گردشگری ، مهمان نوازی و مدیریت رویدادها

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد گردشگری ، مهمان نوازی و مدیریت رویدادها

آرزوی کارآفرین سفر را دارید؟ تحصیلات کارشناسی ارشد در جهانگردی و مدیریت رویدادها را در BSBI ، که با مشارکت University of the Arts of Creative ، یک م Tسسه استاندارد طلای TEF انجام شده ، انجام دهید. این دانشگاه همچنین در جدول Guardian League 2020 در میان دانشگاه های انگلستان در رتبه سیزدهم قرار گرفته است.

در سراسر این کارشناسی ارشد متمرکز بر صنعت ، شما دانش خود را در مورد صنعت گردشگری و مدیریت رویدادها توسعه داده و مهارت های عملی لازم را برای کمک به سازگاری آن با شرایط موجود کسب خواهید کرد. شما ماژول هایی را مطالعه خواهید کرد از جمله: مدیریت بین فرهنگی ، کارآفرینی در جهانگردی و رویدادها و همچنین رویکرد استراتژیک در برنامه ریزی بازاریابی برای مهمان نوازی.

کلاس ها توسط مدرسین متخصص تدریس می شوند ، همه آنها تجربه زیادی در زمینه های دانشگاهی خود دارند ، به این معنی که شما دانش لازم را برای پیشرفت در گردشگری و مدیریت رویدادها کسب خواهید کرد. تا زمان فارغ التحصیلی آماده خواهید شد که از رقابتی ترین نقش ها در صنعت برخوردار شوید.

در کنار برنامه خود ، این فرصت را خواهید داشت که برلین ، خانه شرکت های نوپا ، مشاغل بزرگ و نقاط فرهنگی را کشف کنید. آلمان همچنین ویزای کاری پس از تحصیل را ارائه می دهد که به دانشجویان اجازه می دهد تا 18 ماه پس از اتمام تحصیل در کشور باقی بمانند تا تجربه کار ارزشمندی کسب کنند.

شرایط ورود

 • حداقل سن: 21 سال
 • مدارک تحصیلی: مدرک کارشناسی قوی از دانشگاه معتبر. اگر شرایط تحصیلی را برآورده نکنید ، ممکن است بر اساس تجربه کاری مربوطه ارزیابی شوید. شما باید حداقل 3 سال تجربه مدیریت داشته باشید.
 • الزامات زبان انگلیسی:
  • آیلتس - حداقل سیستم عامل 6.0 (با حداقل 5.5 در هر ملفه) یا آزمون معادل (به عنوان مثال تست رمز عبور ، PTE ، TOEFL IBT).
  • متقاضیانی که مدرک کارشناسی یا بالاتر * را از دانشگاه معتبر (طبق NARIC) دریافت کرده اند ، جایی که روش تدریس کاملاً به زبان انگلیسی بود (آموزش و ارزیابی) باید یک نامه راهنمای متوسط ارسال کنند.
  • اتباع کانادایی که دوره لیسانس خود را در دانشگاه انگلیسی زبان گذرانده اند ، باید یک مدرک آموزشی متوسط ارائه دهند.
  • گواهینامه های آفریقای غربی (فقط WAEC و NECO) با حداقل C6 به زبان انگلیسی و در 5 سال گذشته صادر شده است. گواهی آموزش متوسطه کنیا (KCSE) نیز با نمره کلی C یا بالاتر پذیرفته می شود. برای تانزانیا و کامرون ، ما یک آیلتس (یا گواهینامه معادل آن) درخواست می کنیم.
  • گواهینامه های Cambridge IGCSE ، Cambridge AICE.
  • دیپلم بین المللی لیسانس را می توان در صورت پذیرش: برنامه درسی انگلیسی A: استاندارد یا درجه 4 یا بالاتر و برنامه درسی انگلیسی B: درجه استاندارد 5 یا درجه 4 یا بالاتر.
  • اتباع کشور اکثریت انگلیسی زبان که مدارک تحصیلی خود را در آن کشور گذرانده اند ، نیازی به شرکت در یک آزمون انگلیسی ندارند (آنتیگوا و باربودا ، استرالیا ، باهاما ، باربادوس ، بلیز ، دومنیکا ، گرنادا ، گویان ، ایرلند ، جامائیکا ، مالت ، نیوزیلند ، سنت کیتس و نویس ، سنت لوسیا ، سنت وینسنت و گرنادین ها ، ترینیداد و توباگو ، انگلستان و ایالات متحده آمریکا.

* بالاتر از لیسانس می تواند گواهی تحصیلات تکمیلی ، دیپلم کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد و غیره باشد.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field.

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field. اطلاعات محدود