در این برنامه، دانش آموزان یک رویکرد عملی و اساسی در رابطه گردش تولید فیلم، تکنولوژی فیلم های دیجیتال، و عمل خلاق توسعه. این برنامه به دنبال توسعه توانایی های خلاق دانش آموزان را به یک استاندارد بالا و حرفه ای، آماده سازی آنها برای اشتغال در بخش فیلم و رسانه به طور فزاینده پویا، و به منظور تسهیل پروژه های فیلم که پیش زمینه اهمیت مبتنی بر عملکرد پژوهشی، تخصص و تجربه.

مسیر MA اجازه می دهد تا دانش آموزان به اصلاح یک رویکرد انتقادی به خلاقیت در زمینه هایی مانند نوشتن، کارگردانی و تولید؛ کارشناسی ارشد در دستور کار خلاق فن آوری در زمینه هایی مانند فیلمبرداری، ویرایش و جلوه های ویژه، تمرکز دارد. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد MA / کارشناسی ارشد در تولید فیلم بازدید از وبلاگ ما در http://blogs.gre.ac.uk/filmproduction.

از اکتبر تا آوریل، شما سه دوره هسته ای (فیلمبرداری 1، تولید تمرین، کارگاه آموزشی تحقیق فیلم) حضور و چهار دوره از گزینه های زیر را انتخاب کنید: فیلمبرداری 2، فیلم فیلمنامه، VFX، کارگردانی عملکرد صفحه نمایش، طراحی صدا و ویرایش. از ماه مه تا سپتامبر شما خواهد یک پروژه نهایی بر عهده دارند.

شما در حال حاضر دیجیتال تجهیزات دوربین در صنعت، از جمله RED، کانن C300 و سیستم آری فلکس الکسا استفاده کنید. آموزش صورت می گیرد در نام تجاری جدید امکانات تولید فیلم در ساختمان خیابان استاکول، که شامل استودیو های، وسایل پس از تولید، و یک استودیو صدا.

محتوای دوره

کارگاه آموزشی تحقیق فیلم (30 واحد) فیلمبرداری 1 (15 واحد) عمل تولید (15 واحد) پروژه بزرگ (60 واحد)

چهار گزینه از:

فیلم فیلمنامه - اجباری برای MA (15 واحد) کارگردانی عملکرد صفحه نمایش - اجباری برای MA (15 واحد) فیلمبرداری 2 - اجباری برای کارشناسی ارشد (15 واحد) VFX - اجباری برای کارشناسی ارشد (15 واحد) طراحی صدا (15 واحد) در حال ویرایش (15 واحد)

شرایط ورود

متقاضیان باید داشته باشد: درجه اول خوب است.

متقاضیان باید یک لینک به یک showreel ویدئو آنلاین، و یا نمونه کارها دیجیتال حاوی مواد مربوطه باشد. در مواردی که حرفه ای فیلم مایل به حضور در دانشگاه به منظور بهبود مهارت های خود را، ما پنج سال تجربه حرفه ای قابل توجهی در صنعت فیلم به عنوان یک اعتباربخشی آموزش تجربی قبل (APEL) در نظر بگیرید.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 49 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Greenwich »

این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
12,100 GBP