EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited
مهارتهای کارآفرینی باعث کشف و بهره برداری موفقیت آمیز از فرصت ها در بازار و همچنین پروژه های نوآوری و توسعه مشاغل در شرکت های موجود می شود.

کارآفرینی شرکت و نوآوری یا کارآفرینی: ایجاد سرمایه گذاری جدید

هنگام مراجعه به این برنامه ، مسیر یا کارآفرینی: New Venture Creation یا مسیر کارآفرینی و نوآوری شرکت را انتخاب می کنید. هر دو آهنگ منجر به داشتن یک کارشناسی ارشد در کارآفرینی و نوآوری می شود.

در مسیر کارآفرینی: New Venture Creation شما با راه اندازی و مدیریت سرمایه گذاری های جدید نحوه ایجاد ، توسعه و بهره برداری از فرصت های شغلی را یاد خواهید گرفت. این مسیر فرصتی را برای شما فراهم می کند که به عنوان یک کارآفرین در روند راه اندازی کاملاً درگیر شوید ، از انتخاب ایده و ترکیب تیم گرفته تا تشکیل سرمایه گذاری ، که به شما این امکان را می دهد تا در راه اندازی یک تجارت جدید تجربه واقعی کسب کنید. علاوه بر این ، شما بخشی از برنامه مربیگری ما خواهید بود که در آنجا با یک مربی با تجربه هماهنگ می شوید.

مسیر کارآفرینی و نوآوری شرکتی برای شما طراحی شده است که می خواهید با مشاغل توسعه و نوآوری در مشاغل تأسیس کار کنید. شما می آموزید که چگونه فرصتهای تجدید و نوآوری در سازمان شناسایی ، توسعه ، سازماندهی و اجرا می شوند. در طول برنامه شما به عنوان کارورزی در یک شرکت مترقی ، تجربه عملی کسب خواهید کرد. در این شرکت شما به همراه مربی خود و کارکنان فعلی در یک پروژه توسعه تجارت مشغول خواهید شد.

حوزه های کارآفرینی و نوآوری از نظر تحقیق ، تدریس و یادگیری در حال توسعه سریع هستند. به عنوان یک نتیجه ممکن است تغییراتی در برنامه کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 2020/21 از نظر محتوای تغییر یافته ماژول ، قالب های تدریس و / یا سبک های ارزیابی ایجاد کند. هرگونه تغییراتی در جهت افزایش تجربه یادگیری دانش آموزان در نظر گرفته شده است. لطفا ، برای اطلاعات بیشتر ، در اواسط ماه دسامبر اینجا را بررسی کنید.

آموزش دادن و یادگیری

آموزش ما مبتنی بر این عقیده است که شما برای یادگیری به تمرین نیاز دارید. با این حال ، شما همچنین باید روی تمرین خود تأمل کنید و از تئوری های موجود در این زمینه بیاموزید. به همین دلیل است که می یابید این برنامه اقدام را پذیرفته است - بدون به خطر انداختن یادگیری ارزشمندی که ناشی از تئوری است. ما به پیشینه های چند رشته ای و چند فرهنگی دانشجویان ما در این برنامه افتخار می کنیم. تجربه ما نشان می دهد که این فرصتی برای تشکیل تیم های صالح ، ایجاد ایده های نوآورانه و دستیابی به یک بازار بین المللی است. در این برنامه ، شبکه بین المللی خود را برای اهداف اجتماعی و تجاری گسترش خواهید داد.

اکو سیستم کارآفرینی

برای حمایت از اقدامات کارآفرینانه و ابتکاری شما ، ما بسیار مراقب هستیم که فعالیتهایی را در قالب سیستم پیچیده محیط زیست کارآفرینی و نوآوری لوند و شهرهای اطراف ایجاد کنیم. به عنوان یک دانشجوی برنامه ، از شما برای شرکت در فعالیت های موجود در انکوباتور Ideon Innovation ، از جمله فرصت نشستن در فضای همکاری خود استقبال می کنید. ما با فارغ التحصیلان خود رابطه محکم برقرار می کنیم و از آنها دعوت می کنیم در طول برنامه در فعالیتهای مختلف شرکت کنند.

سخنرانی های مهمان بخش مهمی از برنامه را تشکیل می دهد ، ما به طور منظم متخصصان حوزه های مختلف مرتبط با کارآفرینی و نوآوری را به کلاس می آوریم تا تخصص خود را به اشتراک بگذارند و کارگاه های آموزشی برگزار کنند. ما با انکوباتور دانشجویی VentureLab با Lund University همکاری می کنیم و به عنوان فارغ التحصیل این برنامه می توانید از یک روند سریع درخواست برای پیوستن به انکوباتور لذت ببرید. بسته به مسیر انتخابی شما ، یا یک مربی فردی با تجربه و مشتاق دریافت خواهید کرد تا به شما کمک کند در پروژه های کارآفرینی و نوآوری خود حرکت کنید و یا با یک شریک از کلاس خود در دوره کارآموزی با مربی متصل به پروژه خود همکاری کنید.

چشم انداز شغلی

برنامه کارشناسی ارشد کارآفرینی و نوآوری از اعتبار عالی کارفرما برخوردار است. این واقعیت نشان می دهد که بیش از 96 درصد دانشجویان پس از فارغ التحصیلی اشتغال پیدا می کنند. اکثریت در شرکت های مستقر یا مدیریت مشاغل و شرکت های نوپا که در توسعه مشاغل و کارآفرینی مشارکت دارند ، نقش اصلی را ایفا می کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه را در https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-EAGEI بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین ، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه QS World 2020 قرار دارد و برای دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند - یکی از ابتکاری ترین ، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورها ، در بین دانشگاه های بین المللی انتخاب شماره یک است.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 93 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی اکتبر 29, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school