EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

افراد با مهارت های کارآفرینی از اهمیت فراوانی در یک جامعه برخوردار هستند که با افزایش عدم قطعیت و تغییر سریع آن مشخص می شود. مهارت های کارآفرینی، کشف و بهره برداری از فرصت های موجود در بازار را قادر می سازد تا پروژه های نوآوری و توسعه کسب و کار را در شرکت های موجود تقویت کنند.

در صورت درخواست به این برنامه، شما می توانید آهنگ تجاری کارآفرینی و نوآوری شرکت یا مسیر کارآفرینی: ایجاد جدید سرمایه گذاری را انتخاب کنید. هر دو مسیر منجر به کارشناسی ارشد در کارآفرینی و نوآوری می شود.

شرکت کارآفرینی و مسیر نوآوری

این مسیر برای کسانی که میخواهند با توسعه کسب و کار و نوآوری در کسب و کارهای مبتکرانه کار کنند، طراحی شده است. شما یاد خواهید گرفت که چگونه فرصت ها برای نوسازی و نوآوری شناسایی، توسعه، سازماندهی و پیاده سازی در سازمان است. در طول برنامه، شما تجربه عملی را به عنوان یک کارآموز در یک شرکت مترقی کسب خواهید کرد. در شرکت، شما با یک مربی و کارمندان فعلی در یک پروژه توسعه کسب و کار مشغول خواهید شد.

کارآفرینی: مسیر ایجاد جدید سرمایه گذاری

در این مسیر، شما می آموزید که چگونه با ایجاد و مدیریت شرکت های جدید، ایجاد، توسعه و بهره برداری از فرصت های تجاری را یاد بگیرید. این مسیر به شما فرصت می دهد که به طور کامل به عنوان یک کارآفرین در فرآیند راه اندازی، از انتخاب ایده ها و ترکیب تیم تا شکل گیری سرمایه گذاری، که شما را قادر می سازد تجربه واقعی در راه اندازی یک کسب و کار جدید را به شما ارائه دهد. علاوه بر این، شما بخشی از برنامه mentoring ما خواهید بود که در آن شما با مربی با تجربه همراه خواهید بود.

آموزش و پرورش ما بر این باور است که شما نیاز به تمرین برای یادگیری است. با این حال، شما همچنین نیاز به تمرین خود را بازتاب و از نظریه های موجود در این زمینه یاد بگیرید. به همین دلیل است که برنامه ما در زمینه کارآفرینی و نوآوری برای درک اقدامات - بدون به خطر انداختن یادگیری ارزشمند از نظریه می آید.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های آموزشی - کارآفرینی و نوآوری شرکتی (7.5 واحد هر یک): کارآفرینی شرکت؛ سازماندهی برای نوآوری و کارآفرینی؛ مدیریت نوآوری و نوآوری باز؛ روش های پروژه و تحقیق برای کارآفرینی. این آهنگ به پایان می رسد با کارآموزی و یک پروژه درجه (30 اعتبار).

دوره های آموزشی - کارآفرینی: ایجاد سرمایه گذاری جدید (7.5 واحد هر یک): فرآیند کارآفرینی و شناسایی فرصت؛ بازاریابی کارآفرینی؛ کارآفرینی مالی؛ رهبری کارآفرینی. این آهنگ با یک پروژه کارآفرینی (15 واحد) همراه با یک پروژه درجه (15 واحد) به پایان می رسد.

چشم انداز شغلی

در مسیر کارآفرینی و نوآوری شرکتی ، مهارت هایی را در موقعیت هایی مانند مدیر پروژه یا مشاور با ایده ها و پروژه های نوآورانه در کسب و کارهای پایه و سازمان ها به دست می آورید. سایر فرصتهای شغلی عبارتند از استخدام به عنوان یک مدیر TTO.

چشم انداز رقابتی جدید باعث می شود تا شرکت های موجود تمدید و توسعه یابند. بنابراین دانش کارآفرینی و فرایندهای نوآوری، اگر شما برای حرفه ای در یک شرکت تاسیس شده، اهداف ارزشمندی داشته باشید. دانش و مهارت هایی که از تجربه و یادگیری از این برنامه پیروی می کنند، اساسا هر سازمانی را دنبال می کنند.

مسیر کارآفرینی: ایجاد جدید سرمایه گذاری برای ایجاد ابزار لازم برای شروع کسب و کار مستقل جدید و یا کار کردن در نقش های مشاوره ای به شرکت های سرمایه گذاری جدید طراحی شده است طراحی شده است. این همچنین تجربه فارغ التحصیلان را در تجارب تحقیقاتی و نیز ابزارهایی برای فعالانه در پروژه های در محیط های بسیار نامطلوب و خطرناک بازار می دهد.

بیشتر در مورد این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/entrepreneurship-innovation بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی February 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school