کارشناسی ارشد / وزارت امور خارجه در تئاتر برای مخاطبان جوان

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

درباره این دوره

 • مدت زمان: 13 ماه Pathways پاره وقت و انعطاف پذیر
 • مدت شروع: اکتبر 2020
 • شرایط ورود: یک مدرک افتخار خوب (معمولاً 2.1) و / یا تجربه حرفه ای معادل آن در یک زمینه مرتبط. از شما خواسته می شود در یک مصاحبه شرکت کنید.

این برنامه برای کسانی است که علاقه مند به ساختن تئاتر توسط ، با و برای جوانان هستند. به عنوان یکی از مدارس برجسته نمایش در انگلستان ، Rose Bruford College فرصتی بی نظیر برای تحصیل و آموزش در این زمینه به طور فزاینده و پرطرفدار از تمرین تئاتر ارائه می دهد.

جرمی هریسون ، مدیر برنامه ، درباره این برنامه و بازیگر نقش مکمل موسیقی MA / MFA صحبت می کند

در زیر مثالی از کار مشترک ما با Oily Cart آورده شده است

بحث و گفتگو TEDx Student Jo Frater 2019 با عملکرد ConfiCo را تماشا کنید

چرا این دوره را انتخاب می کنید؟

برنامه با یک نگاه:

از ابتدای تحصیل با مخاطبان جوان در مدارس و کالج های سراسر منطقه جنوب شرقی همکاری خواهید کرد.

 • شما با داشتن فرصت هایی برای تحصیل در خارج از کشور و شرکت در جشنواره های بزرگ انگلستان و اروپا تئاتر برای مخاطبان جوان ، جایگاهی از صنعت را به عهده خواهید گرفت.
 • فرصت های انتشار تحقیقات از طریق مرکز تحقیقاتی TYA دانشکده.
 • شما با رهبری چهره های TYA از انگلستان و بین المللی همکاری و مطالعه خواهید کرد
 • عضویت در کالج TYA-UK ، بازوی انگلستان ASSITEJ - انجمن بین المللی تئاتر کودک و مخاطبان جوان.

119777_1.jpg

اشتغال و صنعت

Rose Bruford College متعهد است که فارغ التحصیلان خود را قادر به داشتن شغل پایدار کند. این برنامه مهارتهایی را توسعه می دهد که فارغ التحصیلان را قادر می سازد به عنوان سازندگان تئاتر ، مجریان و تسهیل کننده کار برای کودکان و نوجوانان کار کنند. علاوه بر این ، کارشناسی ارشد در تئاتر برای مخاطبان جوان یک صلاحیت قابل انتقال است که می تواند برای دستیابی به تحقیقات بعدی کارشناسی ارشد و مطالعه دکتری (PhD) استفاده شود.

"این MA اجازه می دهد تا با عملی کردن کار خود به چالش های فزاینده تئاتر برای مخاطبان جوان بپردازید. من بلافاصله توانستم متوجه شوم که تئاتر برای مخاطبان جوان ، به همان اندازه چالش برانگیز است ، اگر نه بیشتر ، از تئاتر برای بزرگسالان است." و با تأمل در این زمینه از تئاتر این دوره امکان درک گسترده از تئاتر را برای مخاطبان جوان فراهم می کند ، خواه از طریق کارگاه های عملی در بازیگری ، موسیقی ، مهارت سیرک ، داستان نویسی ، تدریس ، کارگردانی یا نوشتن. این دوره به شما امکان می دهد تا با افراد درگیر ارتباط برقرار کنید. این رشته حرفه ای است و در کنار شرکای خلاق در TYA کار می کنید. شما در یک محیط دوست داشتنی با افراد بزرگ همکاری می کنید ، بنابراین ، در کل ، من قطعاً این دوره را توصیه می کنم. " کهربا گل رز (MA TYA)

دانشجویان این برنامه فرصتی برای بازدید از جشنواره های بین المللی (از جمله کنگره ASSITEJ کپنهاگ ، Imaginate جشنواره ادینبورگ و برداشت) داشته اند ، با شرکت ها و تئاترهای پیشرو (از جمله کاترین چرخ ، NIE ، روغن روغنی سبد ، داستان های بلند ، تئاتر یونیکورن ، حمل و نقل) کار کنند. تئاتر ، تئاتر پولکا ، تئاتر نیمه ماه ، و نور مسافرتی) و با پزشکان در سطح جهانی (از جمله تونی گراهام ، مارک استورور ، الکس بایرن و دیوید وود).

مکان های اخیر شامل موارد زیر است:

 • پانچ
 • مرحله تخیل ، واشنگتن دی سی
 • Trusty Sidekicks ، نیویورک
 • پروژه پناهندگان سحر غربی تئاتر شعبه زیتون
 • تئاتر یونیکورن ، لندن
 • تئاتر پولکا ، لندن
 • تئاتر نیمه ماه ، لندن
 • بیرمنگام
 • مرکز تئاتر ، لندن.

اطلاعات مربوط به هزینه و برنامه

اعتباربخشی

 • نحوه مطالعه: تمام وقت یا پاره وقت

نحوه درخواست

لطفا بصورت آنلاین اقدام کنید

وبینار

مشاهده وبینار اخیر ما با مدیر برنامه جرمی هریسون.

مصاحبه های بین المللی

ما مصاحبه ها و استماع های بین المللی را در طول سال برگزار می کنیم.

تاریخ برگزاری استماع 2020 برای متقاضیان

در زیر تاریخ استماع Sidcup ما برای مرجع ذکر شده است. قبل از حضور در جلسه استماع باید ابتدا درخواست دهید.

زمان TBC

 • شنبه 16 مه
 • شنبه 6 ژوئن

هزینه های دوره 2020

گزینه MA (مطالعه 13 ماهه)

 • هزینه های انگلیس / اتحادیه اروپا 12،500 پوند
 • هزینه های بین المللی: 18،000 پوند

گزینه MFA (مطالعه 2 ساله)

هزینه های انگلستان / اتحادیه اروپا

 • سال اول: 13،000 پوند
 • سال 2: 7000 پوند

هزینه های بین المللی

 • سال اول: 16000 پوند
 • سال 2: 7000 پوند

تخفیف فارغ التحصیلان

5٪ تخفیف فارغ التحصیلان برای فارغ التحصیلان Rose Bruford College BA (Hons) در دسترس است که تمام وقت 13 ماه برنامه MA یا سال اول یک برنامه MFA را انجام می دهد.

وزارت نوآوری و مهارت های تجاری وام برای دانشجویان واجد شرایط انگلستان / اتحادیه اروپا حداکثر 10609 پوند برای هر دانشجو برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دریافت می کند.

محتوای دوره

تمام وقت

با توجه به ماهیت مبتنی بر تمرین پیشرفته برنامه ، از دانشجویان بالقوه انتظار می رود طیف وسیعی از مهارتهای عملکرد موجود را داشته باشند تا واجد شرایط ورود به برنامه باشند. بنابراین ، تمرکز یادگیری و تدریس بر آموزش نیست ، بلکه در مورد توسعه مهارتهای موجود شما با محوریت درک ، ایجاد و تولید رویدادها و اجراهای تئاتر در چارچوب یک شرکت تئاتر گروهی است. در نتیجه ، بخش عمده ای از مطالعه شما به صورت خود راهنمایی و متمرکز بر تحقیق در زمینه و ایجاد شیوه های عملی شما انجام می شود.

این مدرک از 5 ماژول ، 4 ماژول اعتباری 4 x 30 و 1 ماژول اعتباری 60 وزن دو برابر نهایی ساخته شده است. به طور معمول ، هر ماژول در طی یک دوره 2-3 ماه مورد مطالعه قرار می گیرد که نتیجه آن عملی در پروژه عملی است. علاوه بر این ، از شما انتظار می رود که بر اساس تحقیقات شخصی خود و مربوط به آن و پیشرفت حرفه ای خود ، بازتاب اساسی در رابطه با ماژول ارائه دهید.

زمان تماس با کارمندان برای مدرک کارشناسی ارشد زیاد است - اگرچه بسته به شدت کار مرتبط با عملکرد ، ممکن است تماس از ماژول به ماژول متفاوت باشد. شما می توانید انتظار داشته باشید که باقی مانده وقت خود را به مطالعه شخصی ، تحقیق یا کار مشترک یا تمرکز بر روی عناصر یادگیری مبتنی بر کار برنامه اختصاص دهید.

برای کار در شب و آخر هفته شرایط خاصی وجود دارد.

پاره وقت

تحویل پاره وقت از نزدیک برنامه تمام وقت را منعکس می کند اما طی دو سال صورت می گیرد. در سال اول ماژول های اعتباری 3 x 30 و در دوم ماژول اعتباری 1 x 30 به همراه ماژول نهایی دو وزن (60 اعتبار) را مطالعه خواهید کرد.

کلاس درس (کار مبتنی بر سخنرانی و سمینار) عصرها و برخی آخر هفته ها در کنار دانشجویان تمام وقت برگزار می شود تا بتوانید تجربیات را به اشتراک بگذارید و به طور مشترک یاد بگیرید. کار عملی به طور معمول در بلوک های کوتاه ترتیب داده می شود که در صورت امکان همزمان با تعطیلات مدرسه یا بیشتر تعطیلات آخر هفته و تعطیلات بانکی باشد.

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Welcome to Rose Bruford College of Theatre and Performance. Our goal is to inspire, excite and train you as a creative artist and practitioner who can use reflective practice and research, along with ... اطلاعات بیشتر

Welcome to Rose Bruford College of Theatre and Performance. Our goal is to inspire, excite and train you as a creative artist and practitioner who can use reflective practice and research, along with the world-class teaching we provide, as tools to become an independent thinker and a fulfilled and successful working professional. اطلاعات محدود
پهلو , لندن , واترفورد , مسکو , بلفاست , ادینبورگ , براون + 6 بیشتر کمتر