کارشناسی ارشد هنر در TESOL

عمومی

شرح برنامه

آیا شما همیشه از کاوش و تجربه فرهنگ های دیگر و کشورهای خواب؟ آیا شما می خواهید به سفر برای آموزش زبان انگلیسی در ایالات متحده یا در سراسر جهان؟ آیا شما می خواهید به موفقیت و واقعیت رویاهای خود را؟

کارشناسی ارشد هنر در TESOL (MA در TESOL) برنامه فارغ التحصیلان آینده برای جهان کار به عنوان متخصصان آموزش زبان در زمینه آموزش زبان انگلیسی. دانش آموختگان از برنامه TESOL واجد شرایط برای کار در بسیاری از محیط های مختلف آموزشی هم در ایالات متحده و خارج از کشور می باشد.

این برنامه به دنبال به صورت یک پیشگام در زمینه آموزش زبان با ایجاد یک برنامه آموزشی است که شامل توصیه های از کارفرمایان. این برنامه درسی ما نگه می دارد تا به روز و لبه برش، ارائه فارغ التحصیلان با لبه مورد نیاز در جستجوی کار خود را.

تفاوت VIU در برنامه TESOL در تعهد خود را به آماده سازی فارغ التحصیلان با یک پایه محکم در آموزش ESL / EFL مشهود است.

شرح برنامه

متحرک در برنامه TESOL آماده دانش آموزان خود را به عنوان معلم انگلیسی کار در یک جهان که در آن نیاز جهانی برای مهارت های زبان انگلیسی در حال رشد است. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، دانش آموزان درک صدا از ساختار زبان انگلیسی مدرن و همچنین مفاهیم اولیه فراگیری زبان و آموزش زبان را داشته باشد، و به دست آوردن تجربه کلاس درس با ارزش از طریق مشاهده و آموزش تحت نظارت است. فارغ التحصیلان ما خواهد شد واجد شرایط برای آموزش زبان انگلیسی در انواع محیط های آموزشی در ایالات متحده و خارج از کشور، از جمله برنامه های فشرده زبان، و برنامه های زبان خصوصی در کشورهای غیر انگلیسی زبان.

ماموریت

ماموریت برنامه TESOL در دانشگاه بین المللی ویرجینیا است به طور موثر آموزش و دانش آموزان را قادر به معلمان زبان موفق و آگاه در طیف گسترده ای از زمینه ها و در میان جمعیت دانشجویی متنوع در ایالات متحده و خارج از کشور با تجهیز آنها را با مهارت، دانش و تجربه به کمک و در یک محیط کار نوآورانه و مشترک اکسل.

فرصت های شغلی

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، فارغ التحصیلان واجد شرایط برای آموزش زبان انگلیسی در انواع محیط های آموزشی در ایالات متحده و خارج از کشور، از جمله:

 • برنامه های فشرده انگلیسی
 • مدارس خصوصی زبان
 • برنامه های آموزش بزرگسالان
 • زبان انگلیسی به عنوان برنامه های زبان خارجی در کشورهای غیر انگلیسی زبان

لطفا توجه داشته باشید که برنامه های TESOL ما از اخذ مجوز مورد نیاز برای آموزش نمرات K-12 در مدارس دولتی آمریکا ارائه نمی دهد.

آماده سازی علمی

با تکمیل MA ما در برنامه TESOL، دانش آموزان خواهد شد جامع آماده:

 • اعمال پایه زبانی و آموزشی جامد به آموزش در کلاس درس خود را
 • مدیریت انواع حالات کلاس درس به طور موثر
 • توسعه و ایجاد مواد آموزشی جالب و معنی دار
 • بررسی و ارزیابی عملکرد دانش آموز
 • استفاده از فن آوری های نوآورانه در کلاس درس
 • برقراری ارتباط موثر با دانش آموزان از زمینه های فرهنگی و زبانی مختلف

دانشکده کلاس جهانی و کارکنان

این برنامه TESOL دارای سابقه دانشکده بسیار ماهر و اختصاص داده شده و کارکنان که آماده برای کمک به دانش آموزان در طول سفر خود را از طریق این برنامه می باشد. دانشکده این برنامه را تجربه در زمینه های مختلف از جمله توسعه برنامه درسی و طراحی، تکنولوژی در کلاس درس زبان / برنامه، اکتساب زبان و دانش آموز تعامل.

علاوه بر ارائه تجربه کلاس درس شکاف بالا، دانشکده در VIU در تمام جنبه های این برنامه از جمله برنامه درسی، توصیه دانشجویی و توسعه منابع برنامه ریزی در میان دیگران مشغول اند.

تحویل از برنامه درسی تنها یک جنبه از برنامه های در VIU است. بیا تجربه شخصی، در دسترس، درگیر شدن، و تجربه سرگرم کننده!

مروری بر برنامه

مزایای تحصیل در رشته TESOL عبارتند از:

 • به دست آوردن یک درک قوی از اصول فراگیری زبان و چگونه به طور موثر تدریس بر مردم چگونه یک زبان به دست آوردن بر اساس
 • به دست آوردن تجربه عملی از طریق دوره عملی
 • یادگیری روش های از ترکیب تکنولوژی و چگونه به پرورش پرورش و محیط یادگیری حمایت
 • کسب مهارت های عملی برای ترویج فرهنگ کلاس / دانشگاه حمایت از زمینه های مختلف و سبک های یادگیری
 • یاد بگیرید چگونه به منظور توسعه یک کلاس درس است که در نیازهای دانش آموزان و اهداف نهایی را از طریق دوره مبتنی بر دستاورد و درس تمرکز

ویژگی های برنامه

 • دانشکده با ESOL در دنیای واقعی / ESL، EFL، و تجربه ESP
 • برنامه درسی مبتنی بر زمینه جامد ساخته شده است با انتقادات و پیشنهادات از کارفرمایان
 • دریافت آموزش در سطح جهانی در یک محیط یادگیری جذاب و حمایت
 • بهبود بخشیدن به توانایی های آموزشی و مدارک
 • دانشکده خارج از کلاس درس برای کمک در دسترس هستند
 • برنامه می تواند با دوره های گرفته شده آنلاین و بر روی زمین به پایان
 • مدیران برنامه اختصاصی برای هر دانش آموز

اعتباربخشی

دانشگاه بین المللی ویرجینیا یک نهاد معتبر از بالاتر مجوز رسمی آموزش برگزاری از طریق شورای تأیید برای کالج مستقل و مدارس (ACICS) است و گواهی به توسط شورای ویرجینیا دولت آموزش عالی ویرجینیا (SCHEV) به کار گیرند. اطلاعات بیشتر در مورد مجوز رسمی را می توان در بخش اعتباربخشی و گواهی نامه از اضافه کردن کاتولوگ آکادمیک یافت.

نتایج برنامه

در تلاش برای دستیابی به ماموریت از برنامه و کسانی که از مدرسه آموزش و پرورش، نتایج زیر به دست خواهد:

 1. درک ماهیت نظری و ساختار زبان انسان است.
 2. درک مدل ها و اصول یادگیری زبان نظری و با یافته های تحقیق فعلی در مورد چگونه زبان به دست می آشنا باشد.
 3. درک اصول آموزش زبان، برنامه درسی، و طراحی برنامه، و همچنین تحقیق اطلاع رسانی به بهترین شیوه در این مناطق.
 4. نشان دادن توانایی به منظور توسعه فن آوری های دوره های یکپارچه و برنامه های درسی در نتایج یادگیری دانش آموزان و نیازهای فردی متمرکز شده است.
 5. استفاده از مهارت های تفکر انتقادی به مشکل را حل کند یادگیرنده زبان و کلاس درس مسائل دوم.
 6. نشان دادن استفاده از ارتباط مناسب علمی، اخلاق، و حرفه ای.

این برنامه نیاز به تکمیل یک نمونه کارها.

درجه مورد نیاز

برنامه TESOL VIU شما ارائه می دهد آموزش با کیفیت بالا از متخصصان ماهر و با تجربه در زمینه های TESOL، زبانشناسی و فراگیری زبان دوم به شما تجهیز برای یک کار موفق در زمینه رو به رشد آموزش زبان انگلیسی. MA ما در برنامه TESOL تاکید قوی بر تجارب عملی به عنوان دانش آموزان TESOL ما می تواند معلمان ESL ما در برنامه ESL VIU را مشاهده کند. MA ما در دانش آموزان TESOL همچنین توانایی برای تعامل با دانش آموزان ESL و معلمان و همچنین این امکان را به تدریس در برنامه ESL ما به دست آوردن تجربه عملی داشته باشد.

پس از اتمام برنامه های ما، دانش آموزان به صورت جامع آماده به معلمان زبان انگلیسی در طیف گسترده ای از تنظیمات و سطح آموزشی در ایالات متحده و همچنین در خارج از کشور لطفا توجه داشته باشید که برنامه های TESOL ما از اخذ مجوز مورد نیاز برای آموزش نمرات K-12 را فراهم نمی کند در مدارس دولتی آمریکا.

جزئیات برنامه

 • دانش آموزان 12 دوره را (36 اعتبارات ارشد)
 • برنامه می تواند در چهار ترم از مطالعه تمام وقت تکمیل
 • می تواند تکمیل شود پاره وقت و یا تمام وقت
 • می توانید به صورت آنلاین و یا بر روی زمین به پایان
 • شهریه بسیار مقرون به صرفه
 • محل مناسب و برنامه
آخرین به روز رسانی ژوئیه 2016

درباره این دانشگاه

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning availab ... اطلاعات بیشتر

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning available anywhere. Our programs are structured to allow students great flexibility in the design and direction of their own studies. At the same time, every student is assigned a personal mentor who acts as a guide in course selection and career orientation. VIU offers tuition scholarships to high potential students, because we believe that good education should be available to everyone, including those who do not have the necessary funds to pursue higher education. اطلاعات محدود