کارشناسی ارشد هنر در نوشتن حرفه ای

عمومی

شرح برنامه

درباره برنامه

کارشناسی ارشد برنامه های حرفه ای نوشتن (MAPW) یک برنامه حرفه ای فارغ التحصیلی است که کاندیداهای زیادی را برای رشته های مربوط به نوشتن در زمینه کسب و کار، آموزش، چاپ و نشر و هنر تهیه می کند. کارآموزی در سه تمرکز - نوشتن کاربردی، ترکیب و سخنوری و نوشتن خلاق - دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش های نظری و عملی در زمینه های مختلف از نوشتن حرفه ای بدست آورند. همانطور که دانشجویان در تولید و تجزیه و تحلیل متون کسب و کار، فنی، روزنامه نگاری و خلاق تجربه می کنند، آنها یک درک پیچیده از سبک، ساختار و مخاطب را درک می کنند. دانش آموزان MAPW تبدیل به حرفه ای نوشتن می شوند که می توانند در بسیاری جهات در طی شغل خود حرکت کنند. آنها تبدیل به نویسندگان انعطاف پذیر می شوند که می توانند به کنوانسیون های نوشتاری یک ژانر خاصی متصل شوند، سبک نوشتاری خود را با الزامات شرایط مختلف لفاظی سازگار سازند.

برای کسب مدرک کارشناسی حرفه ای در مقطع کارشناسی، دانش آموزان حداقل 36 ساعت کار را انجام می دهند. دانش آموزان در موارد زیر ثبت نام می کنند:

 • نوشتن هسته (3 ساعت) - PRWR 6000: مسائل و تحقیقات در زمینه نوشتن حرفه ای
  • دانش آموزان باید این دوره اصلی را در اولین ترم خود در برنامه MAPW تکمیل کنند.
 • تمرکز (15 ساعت) - همه دانش آموزان در یکی از سه ژانر نوشتن تمرکز می کنند. برای فارغ التحصیلی، دانش آموزان باید با موفقیت تمرین 5 دوره (15 ساعت) را انجام دهند.
  • نوشتن کاربردی
  • ترکیب / گفتار
  • نوشتن خلاق
منطقه پشتیبانی (9 ساعت) - همه دانش آموزان یکی از ژانرهای باقیمانده را به عنوان منطقه پشتیبانی انتخاب می کنند. برای فارغ التحصیلی، دانش آموزان باید با موفقیت 3 دوره (9 ساعت) انتخابی (3 ساعت) - علاوه بر الزامات فوق، دانش آموزان از یک دوره واحد (3 ساعته)، از هر یک از دوره های MAPW انتخاب خود، یک دوره ی انتخابی را انتخاب می کنند. Capstone (حداکثر 6 ساعت) - پس از اتمام حداقل 27 ساعت، دانش آموزان ممکن است در ساحل (یعنی پایان نامه) ثبت نام کنند، که به دانش آموزان اجازه می دهد تا با تکمیل یک پایان نامه یا پروژه های قابل توجه دیگر، به طور کامل به یک منطقه مورد علاقه علاقه نشان دهند. برای فارغ التحصیلی، دانش آموزان باید حداقل 6 ساعت تکمیل کنند، اما ممکن است بعضی ها مجبور شوند در ساعتهای بیشتری ثبت نام کنند و کار سنگین خود را با موفقیت انجام دهند.

کلاسها تنها از شب دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 تا 9:15 بعدازظهر برگزار می شود.

نرم افزار و سند ویکی

لیستی از شرایط شروع در دسترس و مهلت های سند را در وب سایت ما مشاهده کنید. لطفا توجه داشته باشید که برنامه های تکمیل شده و تمام مدارک مورد نیاز باید توسط مهلت ارسال شده ارسال شود.

شرایط پذیرش

 • آنلاین کارشناسی ارشد نرم افزار - یک غیر قابل استرداد 60 $ هزینه برنامه وجود دارد.
 • رونوشت - ریز نمرات رسمی از هر دانشکده و / یا دانشگاه شما حضور داشتند. باید در یک پاکت مهر و موم شده از موسسه باشد و یا به صورت الکترونیکی از موسسه به طور مستقیم ارسال شود.
 • GRE Score Report - درخواست نمرات شما به صورت الکترونیکی به KSU (کد مدرسه 5359) ارسال می شود. هیچ کد گروهی لازم نیست
 • نامه برنامه (می تواند به برنامه آنلاین ارسال شود) - باید اهداف خود را برای برنامه MAPW و منطق برای انتخاب تمرکز و حوزه پشتیبانی.
 • نوشتن نمونه (می تواند به برنامه آنلاین ارسال شود) - یک کپی از نمونه های نوشتن نمایندگی از تمرکز و مناطق پشتیبانی، و نه بیش از 25 صفحه.
 • رزومه (می تواند به برنامه آنلاین ارسال شود)
 • نامه توصیه - به شدت توسط بخش توصیه می شود و باید از اعضای دانشکده کارشناسی یا فارغ التحصیل باشد.
آخرین به روز رسانی نوامبر 2017

درباره این دانشگاه

Kennesaw State University is a comprehensive university recognized for its entrepreneurial spirit, global engagement and sense of community. As Georgia’s third-largest university and one of the fifty ... اطلاعات بیشتر

Kennesaw State University is a comprehensive university recognized for its entrepreneurial spirit, global engagement and sense of community. As Georgia’s third-largest university and one of the fifty largest public universities in the country, Kennesaw State offers more than 100 undergraduate and graduate degrees, including an increasing number of doctoral programs. اطلاعات محدود
کنزاو , ماریتا + 1 بیشتر کمتر