کارشناسی ارشد هنر در مطالعات فرهنگی: فرهنگ و سازمان

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این برنامه کارشناسی ارشد به رابطه فرهنگ ، هنر و سازمان اختصاص داده شده است. این برنامه تئوری های فرهنگی و جامعه شناسی را به عنوان لنزهای مهم برای مطالعه سازماندهی و سازماندهی معاصر معرفی می کند. بر این اساس ، دانش آموزان یاد می گیرند که در بخش های مختلف ، سیستم ها ، زمینه ها و صنایع مختلف هنر و فرهنگ ، با شیوه های سازمانی و کارآفرینی درگیر شوند.

استادان فرهنگ و ارشاد در محل تلاقی سازمان فرهنگ و هنر و آنچه "فرهنگ سازی" سازمان ها نامیده می شوند قرار دارند. این برنامه با داشتن ماژول های اختصاصی به زمینه های فرهنگی و هنری ، موسسات و شبکه های دیجیتال ، فرهنگ را به عنوان یک محیط تجربی مورد مطالعه قرار می دهد. شیوه های فعلی و آینده کار و سازمان در زمینه های شهری ، نهادی و شبکه ای آنها بررسی شده است. بنابراین ، فرهنگ و هنر و نظریه فرهنگی به عنوان عوامل مهم برای درک و شکل گیری جامعه ما مورد مطالعه قرار می گیرند.

در یک نگاه

 • مدرک اعطا شده: کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد
 • دوره درخواست: 1 آوریل - 1 ژوئن
 • نوع برنامه: ارتباط موضوعی
 • مکانهای مطالعه: 25
 • تاریخ شروع: هر زمستان، اکتبر
 • محدوده: 120 ECTS
 • مدت زمان: 4 ترم
 • زبان: انگلیسی ، برخی از برگزیدگان به زبان آلمانی
 • محل سکونت: Lüneburg
 • سهم هر ترم: 360 یورو *

* در معرض تغییر است

یادداشت فعلی

با توجه به Covid-19 ، مراحل درخواست و پذیرش برای ترم زمستانی 2020/21 تنظیم شد. مراحل درخواست در هفته اول ماه مه آغاز می شود.

موضوعات

این دوره ها دانشجویان را با جامعه شناسی فرهنگی ، جامعه شناسی هنر و فرهنگ ، مطالعه فرهنگ های دیجیتال و اشکال جدید سازماندهی و مدیریت و کارآفرینی فرهنگی آشنا می کند. این کار با رویکرد بین المللی و درگیر شدن با تحقیقات در مکانها و تنظیمات مختلف انجام می شود. اگرچه این برنامه به طور کلی به زبان انگلیسی تدریس می شود ، برخی از برگزیدگان به زبان آلمانی ارائه می شود.

برنامه کارشناسی ارشد به دو روش - به عنوان یک محیط تجربی و به عنوان یک لنز مهم و مفهومی - به فرهنگ نزدیک می شود. دانش آموزان یاد می گیرند که مؤسسات و سازمانهای مختلف را در بخش های فرهنگی و هنری (از حرکات شهری گرفته تا صنایع خلاق و فرهنگ شبکه) مطالعه و درک کنند. آنها یاد می گیرند که حالت های مختلف سازمانی ، شیوه های کارآفرینی و اجتماعی و فن آوری ها و گفتمان هایی را که این نهادها و سازمانها را شکل می دهد ، بررسی کنند. استادان همچنین با استفاده از درک گسترده ای از فرهنگ به عنوان یک لنز ، تئوری های فرهنگی و اجتماعی را بسیج می کنند تا به طور انتقادی در مورد چگونگی شکل گیری شیوه ها و گفتمان های سازمانی با تحولات فرهنگی و فناوری تأمل کنند.

این رویکرد جامع به فرهنگ و سازمان مبتنی بر سنت های تحقیقاتی دیرینه و پروژه های تحقیقاتی کنونی در دانشگاه لوپانا است. اینها شامل جامعه شناسی سازمان هنری و کارآفرینی فرهنگی و تحقیقات بین رشته ای در صنایع خلاق و فرهنگ های دیجیتال است. این برنامه توسط دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی و با همکاری نزدیک با دانشکده تجارت و اقتصاد اجرا می شود. این برنامه از طریق قالب های مختلف مشغول نوآوری دانشجویی ، آموزش کار محور را با آموزش مبتنی بر تحقیق ترکیب می کند.

ساختار

چهار برنامه برای برنامه فرهنگ و سازمان وجود دارد. در حوزه اصلی مطالعه ، دانش آموزان موضوعات اصلی را در زمینه سازمان ها و سازماندهی فرهنگ و هنر ، کارآفرینی فرهنگی ، رسانه های دیجیتال و جامعه شناسی فرهنگی کشف می کنند.

همچنین سه مؤلفه مکمل وجود دارد: انتخابی ، ماژول ادغام و مطالعات مکمل. افراد برگزیده این امکان را به دانش آموزان می دهد که مطالعه و فرهنگ خود را در مورد فرهنگ و سازمان متمرکز کنند و گسترش دهند ، به عنوان مثال با ماژول هایی در زمینه تئوری سازمان ، فرهنگ های دیجیتالی یا مطالعات مهم. همچنین می توان ماژول های کارآفرینی یا مطالعات تجاری را به عنوان برگزیدگان انتخاب کرد. ماژول های ادغام مطالعات فرهنگی دانشجویان را از کلیه برنامه های کارشناسی ارشد دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی گرد هم آورده و آنها را با تاریخ و روشها و مباحث جاری در مطالعات فرهنگی آشنا می کند. مطالعات تکمیلی دانش آموزان را قادر می سازد کلاسهایی را فراتر از حوزه تحصیلی فوری خود قرار دهند تا درک خود را از چالشهای کلیدی معاصر برای فرهنگ و جامعه گسترش دهند. این چهار مؤلفه در کنار هم ، دانشجویان را برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد تحقیقاتی خود و شرکت در مجمع کارشناسی ارشد ، استادانه محکمی که در آن ارائه می شوند و پروژه های پایان نامه خود را مورد بحث قرار می دهند ، آماده می کنند.

پایان نامه کارشناسی ارشد

در ترم چهارم برنامه کارشناسی ارشد خود ، دانشجویان شروع به پایان نامه خود می کنند. پایان نامه ها تئوری های پیشرفته را به تعامل عمیق با پدیده های اصلی تجربی فرهنگ و سازمان پیوند می دهند. یک فرایند جمعی که پیرامون نوشتن پایان نامه برگزار می شود به این معنی است که دانش آموزان تجربیات خود را به اشتراک می گذارند و از همسالان و کارکنان تدریس حمایت منظم دریافت می کنند: پایان نامه فقط یک چالش فردی نیست. انجمن کارشناسی ارشد اختصاصی ، دانش آموزان را به همراه کادر آموزشی تدریس می کند و فضایی است که دانش آموزان می توانند کار خود را در حال پیشرفت ارائه دهند ، در مورد روشها یاد بگیرند و بازخورد همسالان را دریافت کنند.

چشم انداز شغلی

برنامه کارشناسی ارشد به دانش آموزان می آموزد که چگونه سازمان اساساً فرهنگ و اجتماع را شرط می دهد و مهارت های روش شناختی و تحلیلی را برای تحقیق در گفتمان ها ، شیوه ها و فن آوری های سازمان می آموزد. این برنامه دانش مبتنی بر عمل و شایستگی های مربوط به سازماندهی فرهنگ را ارائه می دهد و به دانش آموزان مهارت های قابل انتقال در ارتباطات و کار گروهی می آموزد. همه این توانایی ها و مهارت ها در طیف گسترده ای از مشاغل مورد تقاضای زیاد است.

این برنامه هم برای دانشجویانی که به دنبال دنبال کردن شغل دانشگاهی هستند و هم برای کسانی که مایل هستند در صنعت فرهنگی و خلاق ، در هنر ، رسانه ، در بخش دولتی ، در توسعه شهری یا در مبانی ، مسئولیت پذیری داشته باشند مناسب است. و سازمان های خیریه

دانشجویان واجد شرایط و علاقه خاصی به تحقیق ، امکان ثبت همزمان در مسیر دکتری را دارند. ترکیب مراحل کارشناسی ارشد و دکترا فرصتی منحصر به فرد برای پیوستن به جامعه علمی را در مراحل اولیه ارائه می دهد.

شرایط ورود

برنامه کارشناسی ارشد برای دانشجویان جامعه شناسی و علوم اجتماعی عمومی ، علوم انسانی و رشته های تجارت و اقتصاد آزاد است. برنامه درسی شکاف بین یک رویکرد تئوری فرهنگی را برای مطالعه سازماندهی و زمینه های فرهنگی و هنری از یک سو و مطالعه اقتصادی و اقتصادی مبتنی بر فرهنگ و سازمان در فرهنگ و صنایع خلاق و کارآفرینی فرهنگی از دیگر سو ایجاد می کند.

برای انگلیسی زبانان غیر بومی ، دانشگاه های اهدا کننده سطح حداقل سطح مهارت زبان انگلیسی را تعیین می کنند. کلیه تست های انگلیسی بیان شده برای پذیرش دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی برای این برنامه قابل قبول است:

 • آزمون تافل مبتنی بر اینترنت حداقل 85 امتیاز
 • آزمون TOEIC حداقل 785 امتیاز
 • آزمون آیلتس 5.5
 • کمبریج انگلیسی: درجه پیشرفته (CAE) درجه C یا بهتر
 • ماژولهای مطالعه قبلی حداقل 30 امتیاز اعتباری مطابق با ECTS که به زبان انگلیسی تدریس و با موفقیت انجام شده اند (شامل امتحان و تمام تکالیف مرتبط)
 • موفق شد مدرک دانشگاهی خود را در زمینه تحصیلات انگلیسی گذراند
 • گواهی مدرسه انگلیسی زبان انگلیسی و متوسطه که به متقاضی اجازه تحصیل در کشور مربوطه را می دهد

گواهینامه نباید از چهار سال بیشتر باشد (به جز گواهینامه مدرسه).

یادآور می شویم که مهارت های زبان آلمانی مورد نیاز نیست.

حتی اگر مدرک کارشناسی خود را کامل نکنید، می توانید برای این برنامه درخواست بدهید. شما باید دوره های با موفقیت تکمیل شده را در 81 درصد از کل عملکرد مورد نیاز (مجموع عملکرد 180 CP یا 210 CP در بسته برنامه تحصیلی خود) ثابت کنید.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... اطلاعات بیشتر

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. اطلاعات محدود