کارشناسی ارشد هنر در مطالعات اروپایی و اوراسیا

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد هنر در مطالعات اروپایی و اوراسیایی (EES) در دانشکده امور بین المللی الیوت یک رویکرد میان رشته ای برای تجزیه و تحلیل اصول کارکردی که اروپای غربی ، مرکزی و شرقی را در رابطه با روسیه و اوراسیا تعریف می کند ارائه می دهد.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

برنامه درسی ما ترکیبی از دوره های مورد نیاز و انتخابی است که به دانشجویان امکان می دهد منافع حرفه ای و فکری خود را دنبال کنند. علاوه بر این ، برنامه EES به دانشجویان کمک می کند مهارت های عملی را که در دنیای حرفه ای امور بین الملل ضروری است ، توسعه دهند.

برای به دست آوردن کارشناسی ارشد خود در مطالعات اروپایی و اوراسیایی باید 40 برنامه اعتباری خود را با موفقیت پشت سر بگذارید که شامل یک دوره 3 اعتباری سنگ بنایی ، یک دوره 3 اعتباری بین المللی اقتصاد ، 15 اعتبار دوره اصلی ، 9 اعتبار حرفه ای حرفه ای ، 1 اعتبار مهارت است. کارگاه آموزشی ، 6 واحد انتخابی و دوره 3 اعتبار Capstone.

زمینه تخصصی حرفه ای

دانشجویان یک رشته تخصصی حرفه ای را انتخاب می کنند و سه دوره ذکر شده در آن رشته را انتخاب می کنند. دانش آموزان می توانند رشته خود را با تأیید مدیر برنامه طراحی کنند یا یکی از زمینه های ذکر شده را انتخاب کنند.

121747_27851163848_ef90876760_k.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

پیش نیازها

زبان های خارجی

دوره های دانشگاهی به یک زبان اصلی اروپایی ، از جمله روسی ، که دانشجویان را برای تکمیل نیاز زبان برنامه * آماده می کند ، در زمان درخواست لازم است. این را می توان با:

 • مطالعه ای که معادل چهار ترم دروس دانشگاهی یا معادل آن باشد.
 • تکمیل آموزش رسمی زبان به عنوان بخشی از اشتغال (به عنوان مثال سپاه صلح ، JET ، و غیره).
 • بزرگ شدن در خانواده ای که در آن زبان صحبت می شود.

* دانش آموزان قبل از ثبت نام باید در یک زبان خارجی پایه و اساس قوی داشته باشند تا در تکمیل نیاز زبان در طول برنامه موفق شوند.

134754_2019ClassProfile.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

مؤسسه وابسته

در انستیتوی مطالعات اروپایی ، روسی و اوراسیایی (IERES) ، مأموریت اصلی ما ترویج و حمایت از مطالعه اروپا و اوراسیا از طریق دوره ها ، تحقیقات ، رویدادها و انتشارات است.

به کجا خواهید رفت

graphic: a pie graph with the text "European and Eurasian Studies" in the center. The pie graph is divided as follows: 25% private, 62% public, 13% non-profit. Private, public, and non-profit refer to the sectors that Elliott graduates enter

فارغ التحصیلان ما همچنان به دنبال طیف گسترده ای از مشاغل هیجان انگیز در دیپلماسی و خدمات عمومی ، تجارت ، امنیت ، حل مناقشه ، توسعه و بهداشت عمومی هستند. برای فارغ التحصیلان سال 2014 ، کارفرمایان برتر شامل موارد زیر هستند:

 • Relief International
 • ارتش ایالات متحده
 • TD بین المللی
 • دانشگاه جورج واشنگتن
 • دیویس رایت ترمین ، LLP
 • انستیتوی شهری
 • PRA بین المللی
 • وزارت امور خارجه ایالات متحده
 • اتحاد TechServe

در حالی که شما با ما تحصیل می کنید و حتی یک بار مرخصی می دهید ، ما منابع و پشتیبانی به شما ارائه می دهیم تا بتوانیم شغلی را که همیشه پس از فارغ التحصیلی پس از فارغ التحصیلی می خواستید به شما کمک کنیم. از مشاوره شغلی ، کارگاههای آموزشی ، بازدید از سایت و جلسات اطلاع رسانی ، مرکز رشد شغلی دانشجویان تحصیلات تکمیلی دارای ابزار و نکات متنوعی است تا بتواند شما را به جایی که می خواهید بپیوندید.

مدرسه الیوت توسط اعداد

Elliott School by the NumbersThe George Washington University - Elliott School Of International Affairs","author_url":"","source":""}" />

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Elliott School graduates are consistently sought after for challenging global careers. What's more, our Washington, DC location allows us to form strong relationships with public, private, and non-pro ... اطلاعات بیشتر

Elliott School graduates are consistently sought after for challenging global careers. What's more, our Washington, DC location allows us to form strong relationships with public, private, and non-profit organizations that regularly employ Elliott School students and alumni. اطلاعات محدود