کارشناسی ارشد هنر در رهبری سازمانی

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

TGI اولین و تنها استاد هنر در رهبری در کانکتیکات ارائه می دهد. برنامه منحصر به فرد ما رهبری را به عنوان هنر و علم هدایت می کند.

دانشکده کارشناسی ارشد مدیریت رهبری سازمان (MAOL) مونتاژ شده بود تا تجربه گوناگونی و تحریک کننده در زمینه توسعه را امکان پذیر سازد. شامل مشاوران بعضی از بزرگترین شرکت های جهان - و همچنین برخی از معروف ترین شروع به کار است. این دانشکده همچنین شامل دانشگاهیان و محققان می شود. با هم، آنها با دانش آموزان TGI کار می کنند تا به هر دانش آموز کمک کنند تا درک، تعریف و دستیابی به چشم انداز رهبری خود را در جامعه، کار و یا حتی در خانه.

دانش آموزان پروژه های "پیشرفت" فردی را طراحی و اجرا می کنند، اغلب به نتایج شگفت آور. پروژه های گذشته شامل ایجاد یک شبکه از کلینیک های بهداشتی در هائیتی، ایجاد یک شرکت بیمه غیر انتفاعی با هدف خیرخواهانه، ایجاد مشارکت و اتحاد در میان نواحی آموزشی و سازمان های دولتی محلی و تعدادی از طرح های دیگر که درآمد و صرفه جویی در هزینه در میلیون ها دلار است.

اما ارزش واقعی این برنامه را نمی توان در دلار و سنت اندازه گیری کرد. این در پیشرفت شخصی و حرفه ای هر یک از دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما است که متعهد به تشکیل بخش رهبری از ظرفیت آنها هستند و رهبری آن ها به طور فعالانه در جهان ما زندگی می کنند.

تجربه MAOL

یادگیری در MAOL بوسیله 3 نوع تجربه تجربه می شود: تحقیق، تمرین و کاربرد. با هم، این سه رویکرد یک رویکرد یکپارچه برای بررسی، تجسم و بیان بیان منحصر به فرد خود از رهبری فراهم می کند. توجه داشته باشید که تجارب یادگیری دوره های محرمانه نیست بلکه یک راه برای دانشجویان آینده نگر است تا درک کنند که چه چیزی در برنامه تجربه خواهند کرد.

ساختار برنامه و تجربه

MAOL یک تجربه همگروه است: شما در تمام دوره های آموزشی با یک گروه از 8 تا 12 نفر در طی دو سال شرکت می کنید. این فرمت، تشکیل و پرورش یک جامعه قدرتمند از تمرینکنندگان را تسهیل می کند. در تجربه ما در طول 25 سال گذشته، ارزشي كه از جامعه ي دانش آموزان در طول زمان پديدار مي شود، براي توسعه شما به عنوان ارزشي است كه توسط مربياني كه براي كار با شما انجام مي دهند، مهم است. برگزاری فضای عمدی برای این جامعه برای تشکیل یکی از اصلیترین مسئولیتهای اصلی دانشکده برنامه است.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2017

درباره این دانشگاه

The Graduate Institute is a state-accredited graduate school dedicated to promoting an Integrative and Holistic Worldview through the study of Health, Wellness, Education and Personal and Professional ... اطلاعات بیشتر

The Graduate Institute is a state-accredited graduate school dedicated to promoting an Integrative and Holistic Worldview through the study of Health, Wellness, Education and Personal and Professional Transformation. اطلاعات محدود