کارشناسی ارشد هنر در آموزش + آموزش اعتبارنامه (mattc)

عمومی

شرح برنامه

واحد ها: چند موضوع-56؛ تنها تم-50
صلاحیت: موضوع واحد مقدماتی و موضوع های مختلف
طول برنامه: 1 سال (تمام وقت) و یا 2 سال (پاره وقت)
تاریخ آغاز: پاییز، زمستان، تابستان و یا
روش آموزشی: در پردیس کارشناسی ارشد هنر در برنامه آموزش + آموزش مدارک تحصیلی (MATTC) اولین گام برای افرادی که می خواهند برای رسیدن به موضوع خود متعدد (MS) و یا تک موضوع (SS) مقدماتی اعتبارنامه آموزش است. در پایان این برنامه، نامزدهای کسب کارشناسی ارشد هنر در درجه آموزش و توصیه برای یک موضوع چند کالیفرنیا SB2042 و یا تنها تم مقدماتی آموزش مدارک تحصیلی. این ممکن است برای یک دانش آموز به دنبال تنها یک گواهی نامه های آموزش و یا فقط یک استاد هنر در درجه تدریس.

این برنامه MATTC آماده افراد برای تبدیل شدن به معلمان موثر، عادلانه، و اخلاقی. این برنامه به طور کامل ادغام: (الف) دوره حرفه ای و تجربه در زمینه بالینی مورد نیاز توسط کمیسیون کالیفرنیا معلم صلاحیت؛ (ب) انتظارات سطح master برای دقت علمی و غنای؛ و (ج) تعامل در و در نظر گرفتن ابعاد اخلاقی تمرین تدریس متمرکز شده است.

کارشناسی ارشد هنر در آموزش + آموزش مدارک تحصیلی - تنها تم

این گواهینامه دارنده را مجاز به آموزش موضوع خاص (بازدید کنندگان) نام شده در گواهی در کلاس های departmentalized مانند کسانی که در بسیاری از مدارس راهنمایی و دبیرستان. اعتبار آموزش کالیفرنیا در حوزه های موضوعی زیر موجود است: کشاورزی، هنر، کسب و کار، زبان انگلیسی، ریاضی در سطح بنیادی، علوم پزشکی، اقتصاد خانه، آموزش صنعتی و فن آوری، زبان غیر از انگلیسی، ریاضیات، موسیقی، تربیت بدنی، علوم زیستی، شیمی، علوم، فیزیک، و علوم اجتماعی.

افراد از ورود به برنامه منفرد باید موضوعاتی نشان یا از طریق تکمیل یک برنامه آماده سازی موضوع تایید دولت و یا با عبور از آزمون تم کالیفرنیا برای معلمان (CSET). دانشجویان دوره کارشناسی باید توجه داشته باشید که برنامه های آماده سازی موضوع مورد تایید اغلب از الزامات آکادمیک رشته اصلی متفاوت است. افراد علاقه مند به اعتبار واحد آموزش موضوع باید مشاور در بخش دانشگاهی مربوط به نهاد کارشناسی متقاضی برای به دست آوردن اطلاعات در مورد دوره های مورد نیاز برای نیازهای موضوع مشورت کنید. اطلاعات مربوط به امتحانات موضوع تایید دولت در دسترس است fromin دفتر خدمات دانشجویی در طبقه اول از گوادالوپ سالن. توصیه اکید می شود که دانش آموزان این امتحانات قبل از ورود به برنامه اعتبار منتقل می کند.

دانش آموزانی که کسب یک استاد هنر در آموزش + آموزش مدارک تحصیلی - مدرک تم تنها برای مشاغل تدریس یک موضوع واحد به دانش آموزان در سطح مدارس متوسط ​​یا بالا آماده شده است.

جدید MATTC-SS طرح 1 سال (PDF)

جدید MATTC-SS طرح 2 سال (PDF)

کارشناسی ارشد هنر در آموزش + آموزش مدارک تحصیلی - چند تم

این گواهینامه برای کسانی که قصد تدریس در مدارس ابتدایی یا میانی که در آن آنها در حال آموزش افراد متعدد در یک کلاس درس خود شامل است در درجه اول. افراد از ورود به برنامه افراد متعدد باید موضوعاتی از طریق عبور از تم آزمون کالیفرنیا برای معلمان-CSET افراد متعدد نشان می دهد.

دانش آموزانی که کسب یک استاد هنر در آموزش + آموزش مدارک تحصیلی - مدرک تم های متعدد برای مشاغل به عنوان معلم مدرسه ابتدایی آماده؛ ترم و عملکرد بالینی تجربیات خود کمک به آنها یاد بگیرند که چگونه برای آموزش افراد متعدد به یک گروه از زبان آموزان متنوع در یک کلاس درس خود شامل.

جدید MATTC-MS طرح 1 سال (PDF)

جدید MATTC-MS طرح 2 سال (PDF)

شرق سن خوزه پردیس: پرورش فرصت های آموزشی برای جوامع اسپانیایی

اذعان به این که توسعه از مربیان فرهنگی پاسخگو به تعهد مدرسه به چند فرهنگی و عدالت اجتماعی بسیار مهم است، مدرسه آموزش و پرورش و مشاوره روانشناسی در حال حاضر ارائه می دهد یک استاد هنر در برنامه آموزش و تدریس اعتبارنامه (MATTC) در یک محوطه های ماهواره ای که به عنوان یک خدمت مجرا مستقیم آماده سازی معلمان برای کار با زیر مدارس اسپانیایی زبان گردید.

دانشکده آموزش و مشاوره روانشناسی نیز برنامه بورس تحصیلی SEMILLA برای جذب مشتاق معلمان که مرتکب برای تدریس در مدارس با عمدتا تحت جمعیت اسپانیایی تبار خدمت کرده است و به اطمینان حاصل شود که تعداد معلمان فرهنگی پاسخگو در سانتا کلارا افزایش است برای دیدار با تاسیس نیازهای جمعیت دانش آموزان.

مجوز دو زبانه

این برنامه دو زبانه مجوز شامل سه دوره ها و قرار دادن مورد نیاز است و برای استاد کنونی هنر در آموزش و پرورش معلم + آموزش مدارک تحصیلی (MATTC) نامزدها و برای معلمان موجود در سراسر سانتا کلارا.

معلمان کافی برای رسیدگی به نیازهای دوزبانه اورژانس - مجوز دو زبانه به وزارت آموزش و پرورش در دانشگاه سانتا کلارا ارائه می شود برای پر کردن یک خلاء در حال حاضر در سانتا کلارا پیدا شده است توسعه داده شد. این برنامه برای استاد کنونی هنر در آموزش و پرورش معلم + آموزش مدارک تحصیلی (MATTC) دانش آموزان و معلمان موجود در سراسر شهرستان.

نزدیک به یک چهارم از همه دانش آموزان در K-12 تنظیمات در شهرستان به عنوان زبان انگلیسی یادگیری تعیین شده و این تعداد در حال رشد است. با این اعداد تورم و کمبود معلم است که به تازگی در شهرستان احساس شده است، آماده سازی نسل بعدی از معلمان که اورژانس دوزبانه خدمت حیاتی تبدیل شده است.

این برنامه ارائه می دهد دو مسیر برای دو جمعیت دانش آموزی: الف) قبل از خدمت معلم نامزد مسیر (چند تم (MS) و تنها تم [SS])؛ و ب) ضمن خدمت (IS) معلم مسیر. مسیر معلم preservice نیاز به تکمیل برنامه MATTC برای هر دو نامزد افراد متعدد یا تنها. علاوه بر این، دانش آموزان نیز سه دوره جدید تدریس اسپانیایی را تکمیل کنید. در سرویس مسیر نیاز به نامزدها برای تکمیل سه دوره های جدید و یک دوره سمینار در سه ماهه زمستان.

دوره های آموزشی مورد نیاز برای دانشجویان فعلی آموزش و پرورش معلم و معلمان موجود - روش دو زبانه، اصول در آموزش دو زبانه، زبان لاتین و فرهنگ. همچنین، قرار دادن در یک محیط آموزشی مناسب است همچنین یک نیاز.

SEMILLA معلم یاران

برنامه یاران باشرکت

SEMILLA معلم یاران کمک به دانش آموزان به دنبال کارشناسی ارشد هنر در آموزش با آموزش برنامه مدارک تحصیلی (MATTC) که فراهم می کند:

 • دیدن همه موارد به موفقیت کامل حداقل 18 واحد در دانشگاه شرق سن خوزه (دوره تعیین می شود)؛
 • دیدن همه موارد به ارائه خدمات اجتماعی در دانشگاه شرق سن خوزه در طول زمان ثبت نام در MATTC؛
 • دیدن همه موارد به موفقیت کامل برنامه MATTC و اهدا می شود یک اعتبارنامه آموزش از ایالت کالیفرنیا؛
 • دیدن همه موارد به مدت دو سال پس از درجه / اعتبارنامه پس از مقدماتی در یک دبیرستان-نیاز است که عمدتا از یک جمعیت دانشجویی / O لاتین محروم چهار سال بعد از اتمام برنامه MATTC شامل آموزش می دهند.

یادداشت های مهم:

 • این کمک هزینه تحصیلی است برای دانش آموزان که برای پذیرش پذیرفته، و یا در کارشناسی ارشد هنر ثبت نام در آموزش با آموزش مدارک تحصیلی برنامه (MATTC)
 • NHU دانشجویان انتقال آموزش اعتبارنامه واجد شرایط برای این بورس تحصیلی نیست

برای تماس با دفتر ما در 408-551-3422 و یا ایمیل با ما در ecpadmissions@scu.edu برای هر گونه سوال و یا هرگونه پرسش می باشد.

دریافت کنندگان

پس از انتخاب به عنوان یک شخص SEMILLA، دانشجو یک بورس تحصیلی کمک درسی که برای 50٪ از شهریه چهارم او / او را ثبت نام پس از اهداء کمک هزینه تحصیلی پرداخت دریافت خواهد کرد. این بورسیه تنها برای شهریه مرتبط با کارشناسی ارشد هنر در آموزش با برنامه مدارک تحصیلی آموزش از Santa Clara دانشگاه وزارت آموزش و پرورش اعمال می شود. دانشجو مسئول پرداخت تعادل شهریه و هزینه است.

خدمات تعهد مورد نیاز

برای پاسخگویی به نیاز آموزش از صندوق یاران، همراهان SEMILLA متعهد به آموزش به مدت دو سال پس از درجه / اعتبارنامه پس از مقدماتی در یک دبیرستان-نیاز است که عمدتا از لاتین جمعیت دانشجویی محروم / O در طی چهار سال تکمیل شامل برنامه MATTC.

برای درخواست، تکمیل آنلاین کاربرد SEMILLA معلم یاران.

پذیرش مورد نیاز

علاوه بر الزامات عمومی متقاضی MATTC باید شرایط خاص اظهار داشت زیر به انجام برسانند.

بسیاری از انتظارات و پیش شرط برای ورود به استاد ما از هنر در آموزش + آموزش مدارک تحصیلی (MATTC) برنامه توسط کمیسیون کالیفرنیا معلم صلاحیت تاسیس شده است. رضایت این پیش نیازها ممکن است معلمان آینده بین سه و دوازده ماه طول بکشد. ما توصیه می کنیم که دانش آموزان MATTC آینده نگر به خود، زمان کافی برای پاسخگویی به تمام پیش نیازها قبل از پایان مهلت درخواست برنامه اعتبارنامه.

مهارت های عمومی و موضوع مهم صلاحیت مورد نیاز

یک سال برنامه آهنگ

اگر شما به به مسیر برنامه یک ساله پذیرفته شده است، شما باید این شرایط توسط ژوئن 3 را برآورده سازد. این الزامات توسط کمیسیون کالیفرنیا معلم صلاحیت تنظیم شده است. لطفا اطلاعات کلی در مورد تبدیل شدن به یک معلم در کالیفرنیا تیک بزنید. اگر شما موفق به دیدار با این شرایط، شما می توانید انتخاب به تسلیم پذیرش خود را به برنامه دو ساله است.

برنامه دو ساله در آهنگ

اگر شما به به مسیر برنامه دو ساله پذیرفته شده است، شما باید این شرایط قبل تا 3 ماه های ژوئن و قبل از ورود به قرار دادن زمینه خود را برآورده سازد. این الزامات توسط در کمیسیون کالیفرنیا معلم صلاحیت تنظیم شده است. لطفا اطلاعات کلی در مورد تبدیل شدن به یک معلم در کالیفرنیا تیک بزنید.

شرط مقرر مهارت های عمومی (BSR): این نیاز ممکن است در یک طیف وسیعی از راه ملاقات کرد:

 • عبور از مهارت های آموزشی تست کالیفرنیا عمومی (CBEST)؛
 • کسب یک امتیاز از "کالج آماده" یا "معاف" در هر دو زبان انگلیسی و بخش های ریاضی از برنامه ارزیابی CSU اولیه و یا کسب یک امتیاز از 151 و یا بالاتر در خرده آزمون زبان انگلیسی و نمره 50 یا بالاتر در خرده آزمون ریاضی از امتحانات CSU قرار دادن؛
 • عبور از یک بررسی مهارت های اساسی در یک کشور دیگر ایالات متحده؛
 • کسب یک امتیاز از 500 یا بالاتر در بخش زبان انگلیسی و 550 یا بالاتر در بخش ریاضی آزمون SAT؛
 • کسب نمره 22 و یا بالاتر در بخش انگلیسی و 23 یا بالاتر در بخش ریاضی ACT؛
 • کسب یک امتیاز از 3 یا بالاتر در زبان انگلیسی و ترکیب و یا امتحان زبان و ادبیات انگلیسی AP و در AP حساب دیفرانسیل و انتگرال AB، AP حساب دیفرانسیل و انتگرال پیش از میلاد، و یا آمار AP امتحان.
 • نامزد تم های متعدد نیز ممکن است BSR با عبور از سه خرده آزمون تم های متعدد از امتحانات تم کالیفرنیا برای معلمان (CSET) بررسی و عبور از مهارت های نوشتن CSET خرده آزمون را برآورده سازد.

جلب رضایت CTC نیاز موضوعاتی (SMR). نامزدها تنها اعتبارنامه موضوع باید تمام خرده آزمون مورد نیاز از امتحانات تم کالیفرنیا برای معلمان (CSETs) در منطقه مطالب تخصصی خود را منتقل و یا ارائه شواهدی از اتمام موفقیت آمیز یک برنامه آماده سازی موضوع CTC-تایید شده در نهاد کارشناسی است. نامزد اعتبارنامه موضوع چند باید هر سه خرده آزمون از CSET آزمون چند تم منتقل می کند.

پذیرش انتظارات و پیش نیازها

 • پس زمینه علمی در هنر لیبرال یا علوم از جمله علوم انسانی، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، ریاضیات، و یا هنرهای تجسمی و نمایشی؛
 • اخیرا (در سه سال گذشته) و تجربه معنی دار با گروه هایی از کودکان یا جوانان سنین مشابه به عنوان دانشجویانی که متقاضی می خواهند در یک محیط رسمی سازماندهی کنند، کار می کنند؛
 • برای پذیرش در MATTC برای مدارک چندگانه، متقاضی باید داوطلبانه یا تجربه کار با گروه های اطفال بین 4 و 14 ساله را در یک سازمان منظم و منظم نظارت کند
 • برای پذیرش در MATTC برای مدارک تک سوژه، متقاضی باید داوطلبانه یا تجربه کار با گروه های جوانان بین 12 و 18 ساله را در یک محیط رسمی سازماندهی و نظارت داشته باشد.
 • حداقل میزان توصیه شده از زمان اختصاص داده شده به این تجربه 30 ساعت است.
  1. این تجربه ممکن است در یک عمومی، خصوصی، منشور، و یا مدرسه کاتولیک؛
  2. در نیروهای دیده بانی و یا سایر فعالیت های فوق برنامه بسیار ساختار یافته؛
  3. در یک مدرسه مذهبی یا زبانی که در به طور منظم، صورت مداوم در دیدار؛
  4. و یا در هر زمینه دیگر دانشجویان خدمت رسمی در نمرات K - 8 یا نمرات 6 و 12. این کار باید به درجه ای از برنامه ریزی برای و نظارت بر کودکان و جوانان باشد.

فعالیت های زیر را نمی خواهد برآوردن انتظارات برای ورود به برنامه MATTC:

 • آموزش موسیقی، هنر، و یا درس های رقص (مگر اینکه شما قصد به دنبال یک موسیقی K12، هنر، تربیت بدنی و یا اعتبارنامه آموزش)؛
 • کار به عنوان یک پرستار بچه، پرستار بچه، و یا ارائه دهنده مهد کودک؛
 • کار با کودکان خود را، دوستان، و یا اعضای خانواده خود را.
 • ارائه یک در یک تدریس خصوصی در هر منطقه موضوع علمی یا غیر دانشگاهی.

فعالیت های زیر ممکن انتظارات برای ورود به برنامه MATTC را برآورده سازد:

 • آموزش و یا مربیگری ورزش، کار به عنوان معلم مهد کودک (اگر شما در حال استفاده از برای ورود به برنامه اعتبارنامه تم های متعدد)، کار به عنوان یک مشاور اردوگاه تابستان.

نامه ای از دستورالعمل ها توصیه

همه متقاضیان MATTC مورد نیاز برای ارسال حداقل دو توصیه نامه.

 • یکی نامه باید توسط فردی که کار خود را با کودکان یا جوانان تحت نظارت، و می تواند یک ارزیابی از کیفیت عملکرد خود را ارائه می کنند.
 • نامه دوم ممکن است توسط فردی که شما را می داند و برای ارزیابی توانایی علمی، شخصیت و / یا تجربه خود را در نقش های حرفه ای و یا رهبری واجد شرایط است نوشته شده است. استادان، ناظران و کارفرمایان اغلب بهترین منابع هستند.
 • لطفا توجه داشته باشید که مراجع از یک درمانگر شخصی، اعضای خانواده، دوستان و یا قابل قبول نیست.
 • نویسندگان توصیه های خود را ممکن است نامه های خود را به طور مستقیم به ecpadmissions@scu.edu ایمیل

MATTC دستورالعمل وضعیت شخصی و فوری

پاسخ کتبی بخشی الزامی از روند درخواست برنامه آموزش اعتبارنامه است. کمیته پذیرش نقد و بررسی در نظر گرفتن دقیق به محتوای پاسخ کتبی خود را به موقع زیر را، و نیز بیانیه ای خود را به عنوان شواهدی از توانایی خود را به بیان ایده های خود را به شیوه ای روشن و جذاب استفاده کنید.

پاسخ به تمام نقاط اعلان. در این بیانیه شخصی باید دو صفحه تجاوز نمی کند. در این بیانیه شخصی باید کار اصلی خود شما باشد. متقاضیان می توانند هر گونه نوشتن کمکی دریافت نمی کند و یا ویرایش نوشتن خود را. ثبت کردن تایپ، پاسخ دو فاصله خود را با استفاده از سیستم نرم افزار آنلاین ما.

به یاد بیاورید تجربه شما در 3 سال گذشته مشغول به کار بود با کودکان و یا جوانان در رسمی، تنظیم سازمان یافته در ایالات متحده است. ارائه یک توصیف از تجربه (به عنوان مثال، بافت، دانش آموزان، برنامه، کلاس) و توضیح آنچه جنبه از این تجربه شما یافت جذاب ترین و / یا معنی دار است. همچنین توضیح دهد که چگونه این تجربه راستا با ماموریت وزارت آموزش و پرورش "... برای آماده سازی حرفه ای از شایستگی، وجدان، و شفقت خواهد شد که منافع مشترک ترویج آنها به عنوان زندگی، مدارس و جوامع را متحول کند."

بالینی درست قرار دادن پیش نیازها

واجد شرایط بودن برای ثبت نام در قرار دادن درست عمل بالینی نیاز به یک نامزد به ارائه مستندات زیر قبل از پایان هفته اول اوت:

 • مدارک و شواهد از CTC مجاز ترخیص کالا از گمرک اثر انگشت (یک گواهی CTC از ترخیص کالا، یک روز اجازه 30 جایگزین، و یا دیگر مقدماتی گواهی CTC)
 • مدارک و شواهد از سل منفی (TB) نتایج آزمون به دست آمده در چهار سال گذشته

بین المللی متقاضی مورد نیاز

 1. مهارت در زبان انگلیسی آزمون: TOEFL (نمره 90 یا بالاتر) یا IELTS (نمره 6.5 یا بالاتر) برای دانشجویان بین المللی که تحصیلات دانشگاهی خود را در یک زبان غیر از زبان انگلیسی تکمیل مورد نیاز است. TOEFL یا IELTS ممکن است چشم پوشی اگر کارشناسی خود را (و کارشناسی ارشد، در صورت وجود) در موسسات که در آن انگلیسی زبان اصلی تدریس است تکمیل شد. با این حال، تمام متقاضیان ممکن است خواسته شود به ارائه شواهد بیشتر از تسلط به زبان انگلیسی به عنوان مورد نیاز است.
 2. ارزیابی آموزش بین المللی: ارزیابی رونوشت توسط یکی از آژانس های NACES تایید مورد نیاز است. متقاضیان به کارشناسی ارشد هنر در برنامه آموزش + آموزش مدارک تحصیلی (MATTC) باید متن خود را مورد بررسی قرار توسط یکی از آژانس های تایید شده توسط CTC. لطفا توجه داشته باشید، ارزیابی متن باید معادل درجه و معادل آمریکا معدل باشد. ما توصیه می کنیم این گزارش ارزیابی دوره های دوره.
 3. اثبات وجوه: ایالات متحده مقررات ویزا نیاز به اثبات که بودجه کافی در دسترس برای تامین مالی سفر خود را، مخارج زندگی هستند، و مطالعه برنامه است. لطفا برای برآورد تا به روز از هزینه های مرتبط با یک سال پر از مطالعه علمی در ECP به وب سایت خدمات بین المللی دانشجویی مراجعه کنید.

پس از دریافت نامه ای رسمی پذیرش، دانش آموز باید دفتر پذیرش ECP، ecpadmissions@scu.edu تماس بگیرید، برای پیدا کردن اسناد I-20 برای ویزای دانشجویی F-1 اعمال می شود. از انجام این مرحله از آن خواهد شد به خدمات دانشجویی دفتر بین المللی فرستاده.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Guided by strong dedication to academic excellence and service to society, the School of Education and Counseling Psychology at Santa Clara University educates compassionate, competent, and ethical pr ... اطلاعات بیشتر

Guided by strong dedication to academic excellence and service to society, the School of Education and Counseling Psychology at Santa Clara University educates compassionate, competent, and ethical professionals committed to meaningful and supportive engagement with diverse people, schools, and communities built on the foundation of our Core Values. اطلاعات محدود