کارشناسی ارشد هنر ، آموزش و تمرین جامعه

عمومی

شرح برنامه

126440_2015_NYU_DI_015-Cropped.jpg

هنر ، آموزش و تمرین جامعه

به جامعه ما هنرمندان / طراحان ، مدرسان ، فعالان خلاق و سازمان دهندگان جامعه بپیوندید تا با هم همکاری کنند تا مداخلات مهمی را ایجاد کنند که الهام بخش گفتگو و تحولات اجتماعی از طریق هنرها باشد. این اثر به هنر و عدالت اجتماعی پیوند می زند ، مبنای آن در آموزش و پرورش امید و امکان است. برنامه صمیمی و بین رشته ای ما تئوری و عمل را از طریق پروژه های کلاسی مصوب در فضاهای عمومی و با همکاری سازمان های محلی توازن می کند. از طریق کار دوره ای ، ما تاریخچه و زمینه سیاسی هنر درگیر اجتماعی و آموزش مردمی و همچنین استراتژی های خلاقانه برای فعالیت و سازماندهی را بررسی می کنیم. پروژه سنگفرش فرصتی برای طراحی ، پیاده سازی و مستندسازی یک مداخله هنری در فضای عمومی یا همکاری با یک سازمان جامعه در تلاش برای تحقق تحولات اجتماعی است.

برنامه ما انعطاف پذیر است ، دانشجویان را ترغیب می کند تا از دانشکده های وابسته ما از سراسر مدارس مختلف دانشگاه نیویورک و سایر دوره های مرتبط که توسط دانشکده معتبر NYU برگزار می شود دوره های آموزشی را برگزار کنند. ما با قرار دادن هنرمندان فعال در كلاس های خود برای كار با دانش آموزان و کشف اینكه چگونه می توان از هنر به عنوان ابزاری برای گشودن گفتگو در مورد تاریخ یك جامعه استفاده كرد ، ما از موقعیت منحصر به فرد خود در مناطق پایین دستی و نیویورك ، خانه هنرمندان و فعال كنندگان استفاده می كنیم. ، فرهنگ و نیازهای اجتماعی فارغ التحصیلان ما به عنوان هنرمندان ، مربیان و سرپرستان در سازمان های جامعه محور و مؤسسات فرهنگی و همچنین مدارس و دانشکده های K-12 فعالیت می کنند.

کلاس ها کوچک هستند و در طول مدت برنامه ، از مشاوره اولیه تا تکمیل پروژه سنگفرش استاد ، به هر دانش آموز توجه ویژه ای می شود.

این برنامه به عنوان یک دانشجوی تمام وقت و در حد 3 ترم یا 12 ماه می تواند تکمیل شود. این برنامه همچنین می تواند به عنوان یک دانشجوی نیمه وقت در دو سال به پایان برسد.

پذیرش در پاییز و بهار.

ثبت نام

برنامه هنر ، آموزش و پرورش و جامعه در خدمت افراد علاقمند به هنرهای اجتماعی است که می خواهند در خارج از یا با همکاری مکانهای سنتی (موزه ، گالری و کلاسهای درس) کار کنند. دانش آموزان از پیش زمینه های گوناگونی به دست می آیند: هنر و طراحی استودیویی ، هنرهای نمایشی ، فیلم ، متصدیان ، سازمان های جامعه محور ، فعالیت های اجتماعی و انواع متن های آموزش هنر (آموزش هنرمندان).

ماژول های برنامه اصلی

اینها برخی از سؤالاتی است که تحقیقات 3 ساعته ما را به سمت دستیابی به یک پروژه سنگفرش هدایت می کند:

  • هنر درگیر اجتماعی در قرن بیست و یکم چیست؟
  • آموزش عامه چیست؟ و ، چگونه هنر مشغول اجتماعی نوعی از آموزش عامه است؟
  • چگونه می توان حوزه عمومی و ارتباط آن با دموکراسی را درک کرد؟
  • زیبایی شناسی ، سیاست و اخلاق هنر درگیر اجتماعی چیست؟
  • چگونه می توانیم بدانیم که هنر مشغول اجتماعی تا چه اندازه مؤثر است؟

دانش آموزان یک دوره اساسی لازم را در هر یک از ماژول های برنامه می گذرانند و سپس از طریق دانشگاه هر واحد انتخاب رشته را برای سفارشی کردن تمرکز و تجربیات مدرک خود انتخاب می کنند.

ماژول 1: تمرین هنری معاصر
این ماژول به گسترش حوزه گسترش هنر مشغول اجتماعی در ایالات متحده و بین المللی می پردازد. دانشجویان درگیر بررسی تاریخ و شیوه های فعلی هنرهای اجتماعی و ایده های آن در رابطه با حوزه عمومی و دموکراسی هستند. دانش آموزان این فرصت را دارند که دست اول را از هنرمندان مشغول به فعالیت در فضاهای عمومی و همچنین در جوامع مختلف بصورت محلی و جهانی بیاموزند.

ماژول 2: تئوری آموزشی
این برنامه با فراهم کردن زمینه ای محکم در آموزش های مردمی و آموزش عدالت اجتماعی که از پائولو فریر الهام گرفته شده است ، این برنامه هنرمند - مربی فعال را به عنوان کسی که قادر به اعمال شیوه های آموزشی در کارهای مختلف هنری است ، در نظر می گیرد. دانشجویان تئوری رادیکال آموزشی را در زمینه های عمومی ، جامعه محور ، غیررسمی و مجازی / رسانه محور و همچنین از منظر داخلی و بین المللی در نظر می گیرند.

ماژول 3: فعالیت اجتماعی
پوشاندن ماژول های هنری و آموزشی ، تمرکز بر فعالیت های اجتماعی و تعامل جامعه است. کار درسی تاریخ ، سیاست و اخلاق کار در زمینه های محلی ، جهانی و مجازی را کشف می کند. در این ماژول دانش آموزان با روش ها ، تاکتیک ها و استراتژی های تعامل از جنبش های اجتماعی و سازماندهی جامعه برای ایجاد مداخلات هنری در فضاهای عمومی و جامعه آشنا می شوند.

انتخابی

دانشجویان همچنین می توانند دوره های انتخابی را از سراسر دانشگاه انتخاب کنند تا تمرکز و تجربیات مدرک خود را تغییر دهند.

پروژه یکپارچه ترمینال (Capstone)

دانش آموزان با نظارت مدیر برنامه و مربی دانشکده ، پروژه ای مبتنی بر جامعه را که با تمرین هنری فردی ، رشته های اصلی و انتخابی آنها و زمینه فرهنگی یا سازمانی که در آن کار خواهند کرد ، طراحی و پیاده سازی می کنند. با همکاری سازمانهای فرهنگی و آموزشی مستقر در NYC ، دانشجویان ترغیب می شوند از روشهای مختلفی استفاده کنند که از روشهای شهود ، اجتماعی ، مفهومی و فرهنگی شناخت و هستی برای ایجاد و اجرای یک پروژه هنری که امکان تحول اجتماعی را در هم می آمیزد ، استفاده کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود