کارشناسی ارشد - مواد و روش ها، سیستم ها، و سیستم های جنگ الکترونیک (M-HG / کد 210400.68)

عمومی

شرح برنامه

زبان: مهندسی رادیو روسیه (مشخصات "روش، سیستم ها، و سیستم های جنگ الکترونیک") - جهت آموزش، تشکیل دانش پیچیده و مهارت برای توسعه دستگاه ها و سیستم های مبتنی بر استفاده از امواج رادیویی ایمیلطیف ektromagnitnogo و برای انتقال، دریافت و پردازش اطلاعات.فعالیت های حرفه ای: - توسعه نرم افزار و سخت افزار برای سیستم های الکترونیکی از هدف کلی و ویژه. - ایجاد سیستم های شبکه های بی سیم (رابط هوا). - کاهش radiotehniches امضا الکترومغناطیسیدستگاه های خود را به محافظت از اطلاعات از کانال دسترسی های غیر مجاز. - توسعه، اجرا و تعمیر و نگهداری دستگاه ها و سیستم برای حفاظت از صوتی، تصویری و رادیو ارتباطات؛ - راه حل از مشکلات سازگاری الکترومغناطیسی از رادیو الکترونیکی از طراحی های مختلفeniya و بخش های مختلف. - کنترل آلودگی الکترومغناطیسی و تعریف از مناطق دسترسی الکترومغناطیسی از فعالیت های اقتصادی. - اطمینان از ایمنی از زندگی با تکنولوژی بالا.

مزایای آموزش و پرورش.

شما می توانید: - برای دریافت درجه کارشناسی ارشد باز می شود تا فرصت های شغلی در شرکت های در زمینه فن آوری بالا، - پیاده سازی پروژه های نوآورانه بر اساس انکوباتور کسب و کار از دانشگاه.VSUES فارغ التحصیلان در این سازمان از سرمایه گذاری کسب و کار کمک از طریق مشارکت دانش آموزان در رقابت "شروع"، "UMNIK"؛ - مراکز آموزش و پرورش آموزش اضافی توسط اوراکل، 1C، مایکروسافت و سیسکو به صورت موازی با برنامه اساسی آموزشی تایید شده است.ارتباط آموزش و پرورش با توجه به نوسازی صنعت و زیرساخت های مخابراتی منطقه شرق دور، که نیاز به توسعه فن آوری، مربوط به بهترین نمونه های خارجی است.نیاز به پرسنل مجرب در جهت "رادیو" تایید سفارش از کارفرمایان که نیاز به متخصصان با دانش فنی و بدانید که چگونه برای سازماندهی تحقیقات کاربردی.مشتریان نهاد های دولتی در سطح فدرال و منطقه ای، بخش فنی ساختارهای قدرت دولت، شرکت های برق و اپراتور تلفن همراه، و همچنین شرکت های حمل و نقل و اقتصاد واقعی پریموری.

ویژگی های تحقق روند آموزش در VSUES:

- آموزش کارکنان مجرب (پزشکان و نامزدهای علوم، که اکثر عناوین افتخاری و جوایز اهدا شد، پتنت، سهم قابل توجهیتوسعه تحقیقات علمی، می دارندگان جوایز و کمک های مالی). - توسعه و پیاده سازی از فعالیت های تحقیق و توسعه در چارچوب پایان نامه کارشناسی ارشد راه اندازی شده توسط موسسات و سازمانها ازشهر ولادی وستک و منطقه پریمورسکی. - استفاده از فن آوری های نوین اطلاعات در آموزش (چند رسانه ای ها، فیلم ها، کتاب الکترونیکی، محیط یادگیری آنلاین، توانایی انجام وظایف یادگیری در یک شرکت IT جهانی محیط زیستiteta و غیره)؛ - وجود یک انکوباتور کسب و کار - یک پلت فرم برای اجرای پروژه های کسب و کار دانش آموز.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

VSUES, founded in 1967, is located in the center of Vladivostok, the city with unique monuments and architecture, combining Russian and Oriental style traditions.

VSUES, founded in 1967, is located in the center of Vladivostok, the city with unique monuments and architecture, combining Russian and Oriental style traditions. اطلاعات محدود