کارشناسی ارشد مهندسی (مدیریت مهندسی) LMEB

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

مروری درجه

  • تحقیقات مهندسی به خوبی رتبه بالای کلاس جهانی * را نشان می دهد.
  • یک پروژه عملی و مرتبط با صنعت در سال گذشته خود را کامل کنید.
  • انجام پایان نامه یا پروژه تحقیقاتی در زمینه مورد علاقه خود.
  • تخصص در مدیریت مهندسی با تمرکز بر اتوماسیون، عملیات، برنامه ریزی منابع، کیفیت و زنجیره تامین و مدیریت پروژه است.

* 2015 Excellence in Research for Australia (ERA)

عکس فوری

در مدیریت مهندسی شما آخرین نظریه های مهندسی را یاد خواهید گرفت و آنها را در زمینه هایی مانند عملیات، کیفیت، زنجیره تامین و مدیریت پروژه، برنامه ریزی منابع و اتوماسیون به کار ببرید. شما در چالش های دنیای واقعی غوطه ور خواهید شد و دوره های انتخابی را با توجه به نیازهای شخصی توسعه حرفه ای خود مطالعه خواهید کرد.

به عنوان بخشی از مطالعات شما، شما مهارت های مهندسی روش تحقیق و مدیریت پروژه را توسعه می دهید. در سال گذشته شما، از این مهارت ها استفاده می کنید، کار بر روی یک پروژه مهم صنعتی را در منطقه مورد علاقه خود و یا تکمیل پایان نامه های جزئی.

اگر تصمیم گرفتید که این دوره را با گذراندن چهار دوره اول تحصیل نمایید، گواهینامه تحصیلات تکمیلی در مهندسی (مدیریت مهندسی) را دریافت خواهید کرد. اگر شما هشت دوره اول را کامل کرده اید، یک دیپلم فارغ التحصیل در مهندسی (مدیریت مهندسی) دریافت خواهید کرد.

آنچه را یاد می گیرید

در اولین سال تحصیل، شما در مورد مدیریت عملیات یک سازمان مهندسی یاد خواهید گرفت. با انتخاب انتخابی، شما می توانید مدیریت کیفیت، برنامه ریزی و کنترل پروژه، سیستم های تولید هوشمند (از جمله رباتیک و اتوماسیون) و مدیریت انرژی را مطالعه کنید.

در سال دوم شما مدیریت استراتژیک عملیات مهندسی را بررسی خواهید کرد. این شامل زنجیره عرضه، منابع سازمانی و مدیریت اقتصادی است.

کلید این درجه توسعه و استفاده از روش های تحقیق و مهارت است. این کار ارزشمند خواهد بود زمانی که شما شروع به کار در پروژه تحقیقاتی خود و یا پایان نامه های کوچک. شما می توانید این کار را به عنوان بخشی از یک پروژه کارآمد با یک سازمان محلی انجام دهید.

چرا استاد مهندسی (مدیریت مهندسی)

این مدرک فوق لیسانس یادگیری را به تمرین حرفه ای نزدیک می کند. شما تئوری و مهارت هایی را که برای یک پروژه صنعتی عملی در منطقه مورد علاقه خود دارید یا به پایان نامه های جزئی مربوط به یک موسسه تحقیقاتی وابسته به دانشکده مهندسی می پردازید، اعمال کنید.

شما دانش و مهارت های پیشرفته در مدیریت عملیات، مدیریت کیفیت جامع، مدیریت زنجیره تامین، برنامه ریزی منابع سازمانی، اتوماسیون، انرژی و جامعه، و مدیریت پروژه به دست خواهید آورد.

با تدریس نظری قوی، یادگیری مبتنی بر تجربه و امکانات معاصر، ما یک ترکیب علمی ایدهآل برای فارغ التحصیلان را برای رفع چالش های سازمانی مدرن ارائه می دهیم. یادگیری با استفاده از تحقیقات مهندسی در سطح جهانی و تجربه صنعت برای کمک به پیشرفت تخصص و فرصت های شغلی شما پشتیبانی می شود.

شغل شما

طیف گسترده ای از گزینه های شغلی برای مهندسین و مدیران پروژه بسیار واجد شرایط وجود دارد و فرصت های شغلی در شرکت های مشاوره مهندسی، شرکت های ساختمانی و دولت های محلی، ایالتی و فدرال وجود دارد. شما می توانید در نظر بگیرید:

  • مدیر انرژی: نظارت و کاهش مصرف انرژی؛ درک کجا و چگونگی استفاده از انرژی؛ کاهش انرژی در سراسر کسب و کار، پروژه ها و سایت های کاری را برجسته می کند
  • مدیر عملیات مهندسی: نظارت و هدایت تیم مهندسین، دانشمندان و تکنسین هایی که در پروژه ها کار می کنند. نظارت بر تولید و کنترل کیفیت؛ عملیات هدایت، آزمایش و تعمیر و نگهداری؛ برنامه ریزی و برنامه ریزی، مشاوره مشتری، مسئولیت های بودجه
  • مدیر کیفیت اطمینان: کار با مدیریت و کارکنان برای ایجاد رویه ها و استانداردهای کیفیت و نظارت بر آنها در برابر اهداف مورد توافق؛ نوشتن مدیریت و گزارش فنی؛ تعیین نیازهای آموزشی؛ ترویج تغییر و بهبود عملکرد و کیفیت
  • مهندس توسعه کسب و کار: ایجاد و حفظ روابط مشتری عالی؛ کار با مشتریان جدید و موجود برای ایجاد کسب و کار جدید و شناسایی بازارهای جدید؛ پیشنهاد شرکت های تجاری، ارائه جزئیات پروژه، نوشتن طرح های تجاری، برآورده شدن اهداف کسب و کار

شما همچنین می توانید با یک Ph.D. از طریق یکی از غلظت های تحقیقاتی پویا ما.

ارتباطات واقعی در جهان

UniSA با بیش از 2500 شرکت در سراسر جهان همکاری می کند - ما دانش آموزان فرصت های فراوانی برای دست یابی به تجربه و ارتباطات صنعت فراهم می کنیم.

ما همچنین غلظت های بسیار قوی تحقیقاتی را ارائه می دهیم که مبنای یادگیری و تحقیق پویایی دانش آموزان را فراهم می کند. همه امکانات عالی دارند، با لینک ها و انجمن های مشهور دنیا.

ما همچنین کارشناسی ارشد کارشناسی کارشناسی کارشناسی ارشد و فعالیتهای استخدامی و رویدادهای فارغ التحصیلان در استرالیا و خارج از کشور را میزبانی می کنیم.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2019

درباره این دانشگاه

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 student ... اطلاعات بیشتر

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 students, including more than 5,500 international students, it provides a unique educational journey that combines five-star teaching# and real-world experience. *Ranked 9th – 2018 Times Higher Education World University Rankings Rated five stars for Teaching – 2017 QS Stars Ratings اطلاعات محدود
آدلاید , آدلاید , آدلاید , آدلاید + 3 بیشتر کمتر