توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ارائه

ما حرفه ای های کامپیوتری را برای پیشرفت تکنولوژی و جامعه فردا آماده می کنیم.

با 40 سال تجربه، ما به شما پیشنهاد می کنیم:

 • دانش تکنیکی و علمی که بازار کار در حال حاضر نیاز دارد، و همچنین توانایی های عمومی که شرکت ها با ارزش ترین آن ها هستند.
 • تماس مستقیم با دنیای کسب و کار از طریق جلسات هفتگی با حرفه ای از شرکت های در بخش تکنولوژی که چشم انداز خود را در مورد جنبه های بحث، و همچنین بازدید از مراکز و امکانات.
 • دسترسی به تجربه کار دست اول با ماندن در یک شرکت.
 • تجربه بین المللی از طریق برنامه تحرک بین المللی.
 • تخصص در یکی از زمینه های مهم در حال حاضر: اطلاعات بزرگ و اطلاعات کسب و کار
 • یک مدرک کارشناسی ارشد دو دانشگاه: با تکمیل یک ترم اضافی در کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت، شما همچنین می توانید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع را بدست آورید.
 • در مرکز تکنولوژی می توانید با تحقیقات و نوآوری در فناوری های جدید تماس مستقیم برقرار کنید.

مشخصات شرکت کننده

این مدرک کارشناسی ارشد به پیشرفت حرفه ای کمک می کند:

 • فارغ التحصیلان در رشته های مرتبط با کامپیوتر برای تسهیل انتقال آنها به بازار کار با تضمین های عالی موفقیت حرفه ای.
 • مهندسین فنی در زمینه علوم رایانه و یا دیگر مدارک مربوط به ICT که مایل به پیشرفت هستند و حرفه حرفه ای خود را دوباره راه اندازی می کنند
 • فارغ التحصیلان و مهندسان کامپیوتر که پس از داشتن یک تجربه حرفه ای می خواهند به بازیافت و به روز شوند.
 • فارغ التحصیلان دانشگاه در هر حوزه مهندسی که مایل به انجام یک دکترا هستند و خود را برای تحقیق و نوآوری در فن آوری های جدید اختصاص می دهند (ایجاد مکمل های آموزشی ضروری).

پروفیل فارغ التحصیل

او فردی است که با صلاحیت ها و مسئولیت های سطح بالاتری در زمینه های فن آوری کلیدی مهندسی کامپیوتر همراه با دانش و توانایی های جامع، تطبیق پذیری و انعطاف پذیری بزرگ در مواجهه با تغییرات تکنولوژیکی ثابت، دارای یک جامدات است. علاوه بر این، دارای مهارت های متقابل فراگیر و فراتر از فن آوری است مانند توانایی مدیریت تیم های کاری، پروژه های توسعه سرب و اجرای راه حل های مختلف تکنولوژیکی، خودمختارانه عمل می کند یا به طور موثر ارتباط برقرار می کند، که یک نمایه حرفه ای را ایجاد می کند مهندس در علوم کامپیوتر یکپارچه، بسیار متنوع و با توانایی بالایی از سازگاری با محیط های پیچیده و متنوع است.

کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر، عملکرد و توسعه حرفه ای حرفه ای را در مهندسی کامپیوتر در پنج سناریو متفاوت و همزمان در کنار یکدیگر تکمیل می کند:

 • مدیریت سیستم های اطلاعاتی
 • نرم افزار مدیریت پروژه
 • معماری نرم افزار
 • تحقیق و نوآوری
 • علم اطلاعات

فرصت های شغلی

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر، عملکرد و توسعه یک حرفه حرفه ای در زمینه مهندسی کامپیوتر را در حدود پنج سناریو متفاوت و در عین حال مکمل نشان می دهد.

کارشناسی ارشد مهندسین کامپیوتر چارچوب مناسب را ارائه می دهد تا بتوانند زندگی حرفه ای پر از فرصت ها را توسعه دهند. چندین دارایی در تاریخ بشریت در چنین مدت کوتاهی به عنوان فناوری جدید و اینترنت در ده سال گذشته به جامعه تبدیل شده است.

ما استعداد تکنولوژیکی را پاداش میدهیم

با تشکر از برنامه جدید بورس تحصیلی Deusto ما 10 بورس تحصیلی از € 10،000 برای تحصیل در استاد در مهندسی کامپیوتر در حالی که با یک شرکت فن آوری است.

DeloitteLanteknts

علاوه بر بورس تحصیلی، برای کار شما در حالت کارآموزی شرکت، پاداش دریافت خواهید کرد.

با تشکر از بورس تحصیلی و کارآموزی، شما قادر خواهید بود تقریبا تمام مدرک کارشناسی ارشد خود را تامین کنید.

چگونه می توانم برای بورس تحصیلیم درخواست کنم؟

 • کپی رکورد تحصیلی مدرک دانشگاهی که به شما امکان دسترسی به دوره تحصیلات تکمیلی را می دهد و شامل متوسط ​​نمره در مقیاس 1 تا 10 می شود. (فارغ التحصیلان در UD نیازی به ارائه یک رکورد تحصیلی ندارند).
 • Vitae Curriculum (فرمت Europass).
 • نامه ارائه و انگیزه های ارسال شده به کمیسیون بورس تحصیلی (حداکثر 1000 کلمه).

درخواست باید از طریق بورس تحصیلی دانشگاه دواستو مورد پردازش قرار گیرد. این سرویس حق درخواست تمام مدارک مورد نظر را دارد.

وقتی می توانم برای بورس تحصیلی درخواست کنم؟

از 1 فوریه تا 28 مارس 2018.

چگونه کاندیداها ارزیابی می شوند؟

ارزش گذاری خواهد شد:

 • سابقه تحصیلی
 • Curriculum Vitae: تجربه حرفه ای، زبان ها، شایستگی های شخصی، آموزش ...
 • نامه ارائه و انگیزه

نامزدانی که از شرایط تحصیلی برخوردار هستند، به مصاحبه شخصی دعوت می شوند.

روند انتخاب کاندیداها با همکاری شرکت ها از 1 آوریل تا 30 آوریل 2018 انجام می شود.

وقتی نتیجه را می دانم؟

از تاریخ 15 مه 2018، اعطای بورس تحصیلی را اعلام خواهیم کرد. بعدا می توانید ثبت نام کنید

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

اگر می خواهید اطلاعات خاصی در مورد این بورس تحصیلی بگیرید، فرم زیر را تکمیل کنید و در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

موضوع ها

دانشگاه Deusto، که با اصلاح آموزش دانشگاهی و پس از انعکاس عمیق، که تجربه 30 ساله را دارد که فارغ التحصیلان علوم رایانه است، یک برنامه مطالعات عالی برای مطالعات خود در زمینه مهندسی کامپیوتر طراحی کرده است. برنامه کارشناسی ارشد در دو بلوک بزرگ تشکیل شده است:

 • آموزش عمومی در زمینه تکنولوژی و ابزارهای مدیریت. این بلوک مربوط به سال اول است و شامل موضوعاتی است که به فن آوری های مورد نیاز بازار کار تحمیل می شود و باید توسط تمام مهندسین کامپیوتر تسلط یابد. علاوه بر این، برخی از پایگاه ها برای مدیریت پروژه ها و مدیریت سیستم های اطلاعاتی که برای ادغام و پیشرفت مناسب در محیط شرکت ضروری هستند، ارائه می شود. هدف این بلوک این است که مهندس کامپیوتر را با تطبیق پذیری که همیشه این مشخصات حرفه ای را مشخص کرده است، فراهم کند.
 • تخصص و راهنمایی حرفه ای این بلوک مربوط به آخرین ترم است و به عنوان ستون فقرات پروژه پایان Master است. این پروژه شامل تحقق، ارائه و دفاع یک پروژه جامع مهندسی کامپیوتر از طبیعت حرفه ای یا علمی است که در آن مهارت هایی که در طول کارشناسی ارشد به دست می آورند، تولید می شوند.

تواناییها و ظرفیتهای

بنابراین، این استاد، ترکیبی از توسعه مهارت های ویژه مهندس کامپیوتر، همراه با یک مجموعه دیگر از مهارت های عمومی که از هر فارغ التحصیل دانشگاه نیاز دارد. به طور خلاصه، هدف آن آموزش مهارتهای بسیار متفاوتی و متخصص در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) است که همچنین می توانند نقش دوگانه ای را در توسعه و تحقیق حرفه ای بازی کنند، و در مورد عمل مهندسی کامپیوتر هم در شرکت و هم در مراکز نوآوری و تحقیقاتی.

مهارت های خاص

این مجموعه توانایی ها در موضوعات مختلفی تشکیل می شود که برنامه آموزشی را تشکیل می دهند و متناسب با محتوای فنی فنی و علمی حرفه مهندسی کامپیوتر هستند.

مسابقات عمومی

کارشناسی ارشد مهارت های متقابل چندگانه را فراتر از فناوری می کند، مانند اینکه قادر به مدیریت تیم های کاری، پروژه های توسعه سرب و اجرای راه حل های مختلف تکنولوژیکی، عمل خودساختگی و یا موثر بودن، به ویژه ایجاد نمایه حرفه ای مهندس در علوم کامپیوتر یکپارچه، بسیار متنوع و با توانایی بالایی از سازگاری با محیط های پیچیده و متنوع است.

روش شناسی

روش تدریس مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر با رویکرد عملی است که دانش آموزان را به سمت واقعیت استفاده از حرفه مهندسی کامپیوتر در هر دو طرف کسب و کار و در زمینه علمی با مشارکت شرکت ها نزدیک می کند. در تمام موضوعات آموزش یا از طریق سخنرانی ها و سمینارهای موضوعی.

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر مبتنی بر روش یادگیری تدریس در مدل آموزش Deusto است که هدف اصلی آن دستیابی به یک یادگیری مستقل و معنی دار است که بر پیشرفت فردی دانش آموز در جنبه های مختلف آن (شخصی، اجتماعی، اخلاقی ، علمی و حرفه ای).

برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Deusto »

آخرین به روز رسانی April 14, 2018
این دوره Campus based
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
تمام وقت
Price
12,948 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است