بخش انرژی در سال های اخیر تغییرات چشمگیری داشته است. نیاز به تنوع بخشیدن به منابع انرژی پایدار، پیامدهای تغییرات اقلیمی در سیاست های کاهش و انطباق، در میان دیگران، مسائل موضعی است. چالش های جدید شرکت ها و سازمان ها نیاز به متخصصان با صلاحیت های جدید نه تنها در زمینه فنی، بلکه در مدیریت انرژی های تجدید پذیر نیز هست.

کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت انرژی های تجدید پذیر، شما را قادر می سازد تا بتوانید شرایط اقتصادی و فنی تسهیلات، ترویج انرژی پاک و تجدید پذیر و درون زا و بهبود بهره وری انرژی، غلبه بر موانع فنی، قانونی و اداری که بخشی از روزهای حرفه ای هستند.

بر اساس واقعیت حرفه ای این بخش، استاد به شما ارائه می دهد یک کارآموزی حرفه ای همراه با استادان صنعت انرژی و مشاوره های مهندسی و انرژی های تجدید پذیر ارائه می دهد.

دریافت کنندگان: استاد با متخصصین که مایل به توسعه در زمینه فنی و یا مدیریت انرژی تجدید پذیر، بازار انرژی، بهره وری و پایداری است، از یکی از این زمینه های فنی است: مهندسی (صنعتی، شیمیایی، انرژی، ساختمان، مکانیک، زراعت، زمین شناسی، محیط زیست یا مواد، و غیره) و معماری.

زمینه های علمی: علوم محیطی، فیزیک، شیمی، زمین شناسی، زیست شناسی و سایر مشخصات علمی-فنی. حرفه های دیگر در شرکت ها در بخش انرژی.

اعتبار دانشگاهی

کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت انرژی های تجدید پذیر توسط موسسه آموزش مداوم دانشگاه بارسلونا و مدرک Col·legi d'Enginyers Industrials de Catalunya.

دوره خود را با توجه به دستورالعمل های منطقه آموزش عالی اروپا و معادل 60 اعتبار ECTS طراحی شده است.

سه دلیل برای انتخاب آن

  1. با یک رویکرد عملی، شما یاد خواهید گرفت که چگونه مدیریت امکانات انرژی تجدیدپذیر را با توجه به قابلیت اقتصادی و اقتصادی آنها یاد بگیرید
  2. طراحی شده به طوری که شما می توانید به نیازهای حرفه ای مهندسی و مدیریت این انرژی، در توسعه مداوم در سطح بین المللی سازگار است
  3. کارکنان آموزش با تجربه گسترده در بخش، با حرفه ای از صنعت انرژی و مهندسی و مشاوران انرژی تجدید پذیر
برنامه آموزش در:
  • اسپانیایی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط School of Continuing Education – Universitat de Barcelona »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
4,570 EUR