کارشناسی ارشد مهندسی هوانوردی

عمومی

شرح برنامه

درباره IPSA ، انستیتوی علوم پلی تکنیک و هوانوردی

IPSA یک دانشکده مهندسی خصوصی است که در سال 1961 ایجاد شده است. IPSA در 5 سال از مهندسان متخصص در مهندسی سیستم های هوایی و فضایی آموزش می دهد.

IPSA دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی هوایی است که توسط CTI (کمیسیون درجه مهندسی) معتبر شناخته شده است. این فارغ التحصیل را به عنوان توانایی مقابله با هرگونه مشکل مربوط به هوا و فضا قرار می دهد. این فارغ التحصیل دانش عمومی گسترده ای دارد اما همچنین مهارت های بسیار تخصصی در زمینه های هوانوردی و فضا دارد. آموزش های ارائه شده در IPSA همچنین فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا در زمینه های برش خورده هواپیمایی و فضایی مانند حمل و نقل زمینی و دریایی ، که تکنیک ها را اجرا می کنند ، کار کنند. فن آوری های نزدیک به فن آوری های هواپیمایی.

دوره کارشناسی ارشد 2 ساله در پردیس پاریس تدریس می شود. دانشجویان با 120 اعتبار ECTS ، برنامه را تکمیل می کنند.

این برنامه شامل 3 ترم دانشگاهی است و یک ترم نیز به یک دوره کارآموزی اجباری اختصاص یافته است.

107009_IPSAMaster2.png

این برنامه طیف گسترده ای از انتخاب های دانشگاهی را ارائه می دهد. در طول برنامه ، دانشجویان می توانند مطالعات خود را بین تخصص ، رشته ها و گزینه ها انتخاب کنند.

رشته ها و گزینه ها (انرژی و پیشرانه ، مکانیک و سازه های هواپیما ، سیستم های جاسازی شده ، مکاترونیک ، پرتاب های فضایی و ماهواره ها و غیره) محورهای تعمیق اساسی برای دستیابی به دانش جامد را تشکیل می دهند.

برنامه درسی دوره کارشناسی ارشد IPSA به طور کامل با انتظارات آینده صنعت فرانسه و جهان در عرصه هواشناسی مطابقت دارد.

IPSA در ارقام

  • 1800 دانش آموز در سه پردیس
  • 80 دانشگاه شریک
  • 200 صنایع شریک
  • 40 انجمن دانشجویی
  • 6 ماه کارآموزی
  • 95٪ دانشجویان ظرف 6 ماه پس از فارغ التحصیلی استخدام شده اند

شرایط پذیرش

107010_IPSAMaster3.png

شایستگی

کارشناسی ارشد مهندسی برای داوطلبانی که دارای مدرک لیسانس 3 ساله (یا معادل آن) در مهندسی هوافضا ، مهندسی مکانیک ، مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی مکاترونیک یا رشته های مرتبط هستند ، آزاد است.

الزامات زبان

  • تافل (مبتنی بر کاغذ): 550 ،
  • تافل (IBT) 79
  • TOEIC 785
  • آیلتس 5،5

پذیرش در هنگام درخواست ، احتمالاً با مصاحبه در اسکایپ.

مهلت درخواست ها: 28 ژوئن 2020.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

IPSA is an engineering college specialized in aeronautical and space systems. Students acquire wide knowledge in various scientific fields and a practical approach to engineering.

IPSA is an engineering college specialized in aeronautical and space systems. Students acquire wide knowledge in various scientific fields and a practical approach to engineering. اطلاعات محدود