کارشناسی ارشد مهندسی هوانوردی

عمومی

شرح برنامه

درباره IPSA ، دانشکده مهندسی کارشناسی ارشد هوانوردی و فضایی

IPSA یک دانشکده مهندسی است که یک برنامه درسی 5 ساله را 100٪ اختصاص داده شده به هوانوردی و فضا دارد.

علاقه به «همه چیز هوافضا» یک منبع خاص انگیزه در مدرسه است و اشتیاق توسط دانشجویان و استادان مشترک است.

در برنامه درسی 5 ساله ، 3 سال اول به زبان فرانسه تدریس می شود و دانش آموزان را در زمینه هوافضا آغاز می کند. در سال 3 دانش آموزان می توانند در سیستم های هوافضا یا وسایل نقلیه هوافضا تخصص داشته باشند. برنامه کارشناسی ارشد (2 سال) به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. در طی این 2 سال دانش آموزان می توانند دوره های خود را از طریق گزینه ها و رشته های علمی جداگانه انجام دهند.

IPSA در پاریس ، تولوز ، لیون و مارسی واقع شده است اما استاد فقط در پاریس تدریس می شود. این برنامه توسط CTI (کمسیون ملی فرانسه در مقاطع مهندسی) معتبر است.

برنامه استاد

برنامه کارشناسی ارشد شامل رشته ها و گزینه ها (انرژی و حرکت، مکانیک و سازه های هواپیما، سیستم های جاسازی شده، مکاترونیک، پرتاب کننده های فضایی و ماهواره ها، و غیره) است که محورهای عمیق تر برای کسب دانش جامع در زمینه خود را تشکیل می دهند. این تحولات همیشه توسط کار شورای انکشافی مدرسه هدایت شده است.

"diplôme d'ingénieur"، معادل با استاد مهندسی هوا فضا که توسط IPSA اعطا شده است، فارغ التحصیل می شود که قادر به حل هر مشکلی در ارتباط با هوا و فضا است. آموزش IPSA همچنین اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان در زمینه های پیشرفته مرتبط با هوافضا و فضا، بویژه در زمینه حمل و نقل زمینی، که از تکنیک ها و فن آوری های مشابه استفاده می شود در هوافضا استفاده کنند.

برنامه درسی دوره کارشناسی ارشد IPSA به طور کامل با انتظارات آینده صنعت فرانسه و جهان در عرصه هواشناسی مطابقت دارد.

IPSA در ارقام

 • 1800 دانشجو در چهار پردیس
 • 3000 فارغ التحصیل
 • 65 دانشگاه شریک
 • 200 صنایع شریک
 • 40 انجمن دانشجویی
 • 28 هفته کارآموزی نهایی اجباری
 • 95٪ دانشجویان ظرف 6 ماه پس از فارغ التحصیلی استخدام شده اند

شرایط پذیرش

شایستگی

کارشناسی ارشد مهندسی برای داوطلبانی که دارای مدرک لیسانس 3 ساله (یا معادل آن) در مهندسی هوافضا ، مهندسی مکانیک ، مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی مکاترونیک یا رشته های مرتبط هستند ، آزاد است.

الزامات زبان

 • TOEFL 79
 • TOEIC 785
 • آیلتس 5،5
 • یا نتایج ضبط کمبریج BULATS.

پذیرش درخواست، احتمالا با مصاحبه با اسکایپ. از فرم درخواست ما بخواهید.

برنامه های کاربردی :

از 20 ژانویه تا 31 اردیبهشت سال 2020.

تماس با ما

freemover @ IPSA .fr

IPSA
63 bis boulevard de Brandbourg
94 200 اوری سور سین

IPSA در دروازه های پاریس واقع شده است. این وسیله به راحتی توسط جاده ها و حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

IPSA is an engineering college offering a 5-year graduate syllabus specialized in aeronautical and space systems. Students acquire wide knowledge in various scientific fields and a practical approach ... اطلاعات بیشتر

IPSA is an engineering college offering a 5-year graduate syllabus specialized in aeronautical and space systems. Students acquire wide knowledge in various scientific fields and a practical approach to engineering. اطلاعات محدود