کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا

عمومی

شرح برنامه

TUM Asia استاد کارشناسی ارشد علوم TUM Asia در زمینه مهندسی هوا و فضا (MSc in AE) برنامه ای است که به مهندسان بسیار مجرب جهت پاسخگویی به تقاضای روزافزون از بخش رشد هوافضا در سنگاپور، اروپا و جهان می پردازد.

درجه آلمانی

آلمان به عنوان سرزمین ایده شناخته می شود و اصطلاح "مهندسی آلمانی" با کیفیت، برتری و عظمت فنی همراه است. ترکیبات آن با زمینه آسیا - چین و هند در حال حاضر یک سوم جمعیت مصرف کننده جهان را تشکیل می دهند و فناوری گسترده در میان مصرف کنندگان آسیایی، برنامه های آموزشی ما دانشجویان را در زمینه روندهای بازار به رقابت می پردازند.

با مدرک کارشناسی ارشد TUM Asia دانشکده TUM Asia در سنگاپور، مدرک کارشناسی ارایه شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (آلمان) ارائه شده است. این دوره به زبان انگلیسی انجام می شود.

برنامه 2 ساله FULL-TIME

24 ماه برنامه تحقیق و برنامه کاربردی تمام وقت شامل تجربه کارآموزی و نوشتن استاد پایان نامه است.

  • دانش آموز باید در مدت 3 ترم (19 مدول) (7 ماژول هسته ای، 9 ماژول انتخابی، 2 ماژول رشته متقابل، 1 کسب و کار
  • 45 ساعت تماس برای هر هسته
  • 10 ساعت تماس برای هر مدول Cross-discipline

پذیرش صنعت

از آنجا که استادان TUM ما با شرکت های برجسته در صنعت کار می کنند، دانش آموزان خود را با ترکیب دانش های نظری با تجربیات زندگی واقعی خود درگیر می کنند. ما در استادان TUM ما از آلمان برای آموزش در مبحث آموزش منحصر به فرد، تضمین سازش در کیفیت نیست. دانشآموزان از صنعت اروپا و آسیا بهره میبرند و به دانشمندان اجازه می دهند تا این دانش را به ارتفاعات جدید برسانند، در حالی که آنها در نهایت به صنعت یا بخش تحقیق می روند.

فرصت های جهانی

شما می توانید از کارآموزی و پایان نامه خود در مونیخ، سنگاپور و یا هر جای دنیا، با هر شرکت یا موسسه پژوهشی، تکمیل کنید.

کلاس درس جهانی ما همچنین یک تست تست خوب برای محل کار فراهم می کند. توانایی کار با افراد مختلف از فرهنگ های مختلف، در حال حاضر یک مهارت ضروری برای محل کار است و جایگزینی بهتر برای شروع در کلاس های ما وجود ندارد.

CRITERIA OF ADMISSION

لازم است که یک مدرک لیسانس مربوط یا معادل آن (تکمیل شده در حداقل 3 سال) در مهندسی هوا و فضا، مهندسی مکانیک و یا یک رشته نسبتا نزدیک از یک دانشگاه معتبر.

اگر برنامه تحصیلات تکمیلی خود را به پایان رسانده اید یا در سال آخر تحصیلات لیسانس خود هستید، می توانید به این برنامه اعطا کنید.

  • تافل / آیلتس (مورد نیاز برای متقاضیان که زبان مادری و یا زبان آموزی از مطالعات قبلی در زبان انگلیسی نیست)
  • TOEFL: امتیاز اخیر با حداقل 88 برای آزمون اینترنتی یا 234 برای آزمون مبتنی بر کامپیوتر
  • آیلتس (www.ielts.org): با نتایج آکادمی آیلتس حداقل 6.5
  • گواهی Akademische Prüfstelle (APS) (فقط برای متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی از چین، ویتنام یا مغولستان هستند)

درخواست برای اعمال

پورتال نرم افزاری ما در 15 اکتبر هر ساله باز می شود. ما آدرس ایمیل خود را (از طریق فرم درخواستی) از ما بگذارید و ما هنگامی که پورتال پذیرش باز است اطلاع خواهیم داد.

همه متقاضیان باید درخواست خود را از طریق پورتال نرم افزار آنلاین شروع کنند و سپس به لیست پرونده های مستندات سختافزاری (از طریق ایمیل) جهت پردازش درخواست شما ارسال کنند. وقتی یک فرم درخواست را برای ما ارسال کردید، اطلاعات بیشتری برای شما ارسال می شود.


"مهندسی صرفا در مورد یادگیری حقایق نیست، بلکه قادر به درک و شناختن سیستمها و روشهای پیچیده و همچنین توانایی ایجاد راهکارها و راهکارهای اصلی است. برنامه استاد هوافن TUM به این معنی است که هدف آن فقط تبدیل شدن به یکی از افراد پیشرفت در صنعت هوافضا - از وظایف معمول اجتناب شود. "

پروفسور Dr.-Ing. فلورین هولزاپفل

پروفسور دانشگاه فنی مونیخ، موسسه سیستم دینامیک پرواز

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Technical University of Munich Asia (also known as TUM Asia) commenced operations in Singapore in 2002 as the branch campus of the Technische Universität München (TUM).

Technical University of Munich Asia (also known as TUM Asia) commenced operations in Singapore in 2002 as the branch campus of the Technische Universität München (TUM). اطلاعات محدود