در باره

در طول سالها، سوئد شهرت جهانی خود را برای تولید فولاد با کیفیت بالا و تکنولوژی تولید پیشرفته به دست آورده است که به عنوان نتیجه مستقیم سرمایه گذاری های استراتژیک عمده در آموزش و تحقیقات به دست آمده است. استان دالارنا پایگاه قوی برای صنعت فولاد و خانه Dalarna University .

جامع و مناسب دانش

با در نظر گرفتن این برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی مواد و توسعه محصول، شما می توانید دانش عمیق در مهندسی مواد و روند توسعه محصول، هر دو کلید موفقیت حرفه ای در صنعت تولید.

تمرکز بر درک مفصل ارتباط بین توسعه محصول، تولید، ریز ساختار، خواص و عملکرد محصولات مختلف است. شما مهارت و مهارت لازم را برای تبدیل شدن به حل مسئله فنی نوآورانه با دانش مهندسی مواد و توسعه محصول به دست خواهید آورد.

شما در زمینه های مختلف مربوط به مهندسی مواد، از قبیل خواص مکانیکی، متالورژی پودر شامل تولید افزودنی، مهندسی سطح و تریبولوژی، و انتخاب مواد و طراحی، تدریس خواهید شد. علاوه بر این، شما در مورد مدولار و مزایای آن در زمینه طراحی، تولید، هزینه و کیفیت یاد خواهید گرفت. همچنین، شما می توانید درک از مشکلات که می تواند در توسعه محدوده محصول modularised بوجود می آیند. شما همچنین خواهید دید که طراحی محصول موثر و عملکرد محصولات مختلف را با استفاده از دانش مهندسی مواد انجام دهید.

باید درخواست کنید؟

اگر شما مایل به کسب دانش و فهم بهتر در زمینه مهندسی مواد و توسعه محصول هستید، به شدت تشویق می شوید که به این برنامه اعمال کنید. این برنامه شامل ترکیب پایان نامه است؛ به عنوان مثال، این برنامه ایده آل برای شما است اگر شما قصد تحقیق را دنبال می کنید یا هدف شما نشان دادن مهارت ها و توانایی های شما برای درک هر دو مهندسی مواد و توسعه محصول برای کارفرمایان بالقوه است.

مقررات ورود (سپتامبر 2019)

مقررات ورودی خاص

لیسانس مهندسی (مکانیک، متالورژی، علوم مواد، مهندسی تولید) یا معادل حداقل 180 اعتبار. مدارک تحصیلی دانش زبان معادل انگلیسی B / انگلیسی 6 در دبیرستان سوئدی یا دانش معادل.

مهارت در زبان انگلیسی

شایع ترین آزمون ها و نمرات مهم پذیرفته شده عبارتند از:

 • آیلتس (آموزش آکادمیک)، 6.5 (بدون هیچ بخش آزمون زیر 5.5)
 • TOEFL (مبتنی بر اینترنت): 90 (با حداقل 20 در قسمت نوشته شده)
 • TOEFL (مبتنی بر کاغذ): 575 (با حداقل 4.5 در قسمت نوشته شده)

لطفا اطالعات پذیرش دانشگاه در مورد مهارت زبان انگلیسی را بررسی کنید تا ببینید آیا شما نیاز به ارسال یک نتیجه TOEFL یا IELTS دارید.

هزینه های تحصیل

270 000 SEK (کل)

 • شهروندان اتحادیه اروپا / مجاز به پرداخت هزینه تحصیل نیستند.

  هزینه تحصیل در اقساط یک ترم پرداخت می شود و اولین پرداخت (67 500 SEK) باید بعد از 1 ژوئن پرداخت شود. این اجازه می دهد تا زمان پردازش مناسب برای درخواست اقامت اجازه بگیرد.

  اگر در مورد پرداخت هزینه تحصیل سوالی دارید، لطفا به آدرس e-mail tuitionfees @ DU .se.

  بورس تحصیلی

  تعدادی از بورس های تحصیلی برای متقاضیان موفق برنامه های موجود که شهروندان اتحادیه اروپا / EEA نیستند وجود دارد.

  برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی، لطفا از صفحه وب ما در مورد بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی دیدن کنید یا با مطالعه @ DU .se تماس بگیرید.

  • بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی107223_DSC02514.jpg

  بررسی اجمالی برنامه

  این برنامه یک برنامه دو ساله استاد در مهندسی مواد و توسعه محصول است. همه دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود. این برنامه شامل 120 اعتبار (1 اعتبار = 1 ECTS) است و در آغاز ماه سپتامبر آغاز می شود که شروع ترم پاییز است.

  نیمه اول (پاییز)

  • خواص مکانیکی فلزات، 7.5 اعتبار
  • مدیریت پروژه، 7.5 اعتبار
  • متالورژی پودر شامل تولید افزودنی، 7.5 اعتبار
  • مشخصات مواد و سطح، 7.5 اعتبار

  نیمسال دوم (بهار)

  • مهندسی سطوح و Tribology، 7.5 اعتبار
  • توسعه محصول و مدولار، 15 اعتبار
  • حل مسئله، 7.5 اعتبار

  نیمسال سوم (پاییز)

  • پیشرفته مکانیک جامد، 7.5 اعتبار
  • انتخاب مواد و طراحی، 7.5 اعتبار
  • پیشرفته FEM، 7.5 اعتبار
  • تجزیه و تحلیل شکست و پیشگیری، 7.5 اعتبار

  نیمسال 4 (بهار)

  • پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی مواد، 30 اعتبار

  مدرک تحصیلی

  پس از اتمام این برنامه، شما یک مدرک علمی یا کارشناسی ارشد مهندسی (120 واحد)، زمینه اصلی تحصیلی: تکنولوژی مواد را دریافت خواهید کرد.

  محیط مطالعه

  Dalarna یک مکان شگفت انگیز برای زندگی و تحصیل است. فصل های در حال تغییر و زیبایی طبیعی منطقه شما را از لذت بردن از خارج از منزل در راه است که تجربه تحصیل خود را با ما را افزایش می دهد: اسکی روی چوب جنگل، پیاده روی در کوه ها، اسکی روی یخ در دریاچه های یخ زده - این فقط چند فعالیت .

  صفحه وب ما را برای ایده های بیشتر در مورد فعالیت های اوقات فراغت در داخل و اطراف منطقه دالارنا: رویدادها و فعالیت ها مشاهده کنید.

  فرصت های شغلی

  پس از اتمام این برنامه، شما برای موقعیت هایی مانند مهندسین مواد و توسعه محصول در صنایع فولاد و تولید در شرکت های نوآورانه مانند SSAB، Sandvik، Atlas Copco، ABB، Outokumpu و 3M آماده خواهید شد. این برنامه همچنین شما را برای مطالعات پیشرفته در Ph.D. برنامه های مهندسی مواد.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Dalarna University »

آخرین به روز رسانی دسامبر 28, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
Price
270,000 SEK
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020