کارشناسی ارشد مهندسی مهندسی (MSE) در مهندسی مکانیک

عمومی

شرح برنامه

چه برنامه MSE UM-Flint را جدا می کند؟

تقاضا برای مهندسان رو به افزایش است ، زیرا شرکت های بیشتر و بیشتری به دنبال این متخصصان واجد شرایط برای کمک به ایجاد دنیای بهتر هستند. آماده شوید تا این فرصت مهیج را با کارشناسی ارشد مهندسی (MSE) در برنامه مهندسی مکانیک در University of Michigan-Flint در آغوش بگیرید. طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد متخصصان در حال کار ، این برنامه شامل یک برنامه دوره کامل یا نیمه وقت با کلاس های دانشگاهی است که در شب ارائه می شود. این برنامه شامل مربیگری دانشکده متخصص ، تجربه در دنیای واقعی ، تجهیزات پیشرفته و بسیاری موارد دیگر است - بنابراین شما همه چیز را برای موفقیت در مقطع کارشناسی ارشد و ادامه حرفه خود خواهید داشت.

تأثیر اقتصادی قدرتمند

به عنوان بخشی از برنامه درسی ، دانشجویان می توانند ضمن برطرف کردن نیازهای صنعت در جوامع ، تجربه دنیای واقعی را بدست آورند. مهندسی مکانیک متنوع ترین رشته مهندسی است. بنابراین ، مشاغل در زمینه تولید ، هوافضا ، تولید برق ، خودرو ، انرژی ، HVAC و زیست پزشکی می توان از طریق یک درجه پیشرفته در مهندسی مکانیک افزایش یافت. یک پایگاه قوی فارغ التحصیل توجه صنعت را به خود جلب می کند و به توسعه شرکت های نوپا که برای توسعه اقتصادی ضروری هستند کمک می کند. علاوه بر این ، این برنامه خدمات عمومی و عمومی را به Flint ، County Genesee و ایالت میشیگان ارائه می دهد.

فرصت های تحقیقاتی

فعالیتهای تحقیقاتی این برنامه با اساتید دانشگاه میشیگان و جامعه و صنعت بسیار تعامل دارد. اکتشافات برجسته ما به تجهیز دانش آموختگان MSE به آموزش و آموزش مورد نیاز برای پیشبرد مشاغل خود در صنعت ، دولت و دانشگاه کمک خواهد کرد.

کارشناس ارشد

MSE در دوره های مهندسی مکانیک توسط دانشکده های متخصص تدریس می شود که دانش و تجربیات حرفه ای را به آنها آموزش می دهند. اعضای هیئت علمی UM-Flint بطور مرتب منتشر می شوند و در تحقیقات مداوم ، نوشتن پیشنهادات و سایر فعالیت های علمی درگیر هستند. آنها همچنین مربیانی متعهد هستند که شما را در اجرای برنامه های درسی کلاس خود راهنمایی و پشتیبانی می کنند.

منابع UM

به عنوان بخشی از سیستم مشهور دانشگاه میشیگان ، دانشجویان UM-Flint می توانند در پردیس های Ann Arbor و Dearborn از منابع ، تخصص و تماس های اضافی استفاده کنند. "ذرت و آبی از طریق و از طریق" ، جامعه حامی ما کمک های ارزنده ای را در زمینه تحقیق ، شبکه سازی و سایر اقدامات انجام می دهد.

کلاس های کوچک

شما کارشناسی ارشد خود را با یک گروه کوچک از دانشجویان دیگر که اشتیاق شما را برای حل مسئله ، نوآوری و مدیریت پروژه به اشتراک می گذارند ، تکمیل می کنید. این ساختار کوهورت تعامل زیادی را امکان پذیر می کند ، شما را قادر می سازد یک شبکه پشتیبانی قدرتمند را برای پیشرفت شخصی و حرفه ای ایجاد کنید. پروژه های برنامه درسی یک محیط مشترک ایجاد می کنند تا به شما در ساخت مهارت های عملی و فنی کمک کند.

مهندسی مکانیک (MSE)

برنامه کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (MSE) مهندسی مکانیک زمینه ای قوی در اصول مهندسی مکانیک و دانش کاملی از جدیدترین فن آوری های موجود در این زمینه فراهم می کند که فراتر از تجربه کارشناسی است. این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای بی نظیر متخصصان در حال کار طراحی شده است.

پیش نیازها

 • EGR 230 - آمار (3).
 • EGR 260 - مکانیک جامدات قابل تغییر شکل (3).
 • EGR 280 - علوم مواد مهندسی (3).
 • EGR 315 - طراحی عنصر ماشین (3).
 • EGR 350 - مکانیک سیالات (3).
 • EGR 353 - ترمودینامیک (3).
 • EGR 370 - پویا (3).

الزامات

A. دوره های اصلی (12 اعتبار)

 • EGR 511 - مکانیک پیشرفته مواد (3).
 • EGR 532 - ترمودینامیک پیشرفته (3).
 • EGR 540 - پویا و کنترل پیشرفته (3).
 • EGR 550 - مکانیک پیشرفته سیال (3).

ب. برگزیدگان (12 اعتبار)

 • چهار دوره EGR در سطح فارغ التحصیل ، یا سه دوره EGR در سطح فارغ التحصیل و یک دوره AUE. حداکثر 9 اعتبار در دوره های تدریس شده در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد (در حال حاضر EGR 510 ، EGR 551) و حداقل نمره B (3.0) در هر یک.

ج - گزینه انتخاب (6 اعتبار)

یکی از گزینه های زیر:

پایان نامه

دانشجویان منتخب گزینه پایان نامه باید یک مشاور پایان نامه را تضمین کرده و در دو دوره پایان نامه ثبت نام کنند. برای کسب موفقیت در این دوره ها ، تکمیل موفقیت آمیز و دفاع شفاهی پایان نامه لازم است. همه اینها باید مطابق با استانداردهای دانشگاه باشد.

توجه: دوره تحصیل مستقل تحت گزینه پایان نامه در مورد الزامات برنامه مجاز نیست.

 • EGR 595 - پایان نامه کارشناسی ارشد I (3).
 • EGR 596 - پایان نامه کارشناسی ارشد II (3).

گزینه غیر انتزاعی

 • دو دوره فوق لیسانس EGR یا AUE و عملکرد رضایت بخش در آزمون خروج از سطح کارشناسی ارشد.

توجه: فقط یک دوره تحصیلی مستقل در مورد گزینه های غیر پایان نامه در مورد الزامات برنامه مجاز است. همچنین ، به یادداشت در مورد B مراجعه کنید.

انتقال اعتبار

با تصویب هماهنگ كننده فارغ التحصیل مهندسی ، دانشجویان می توانند به عنوان نامزدهای فارغ التحصیل رشته (NCFD) ، حداكثر شش اعتبار دوره های كارشناسی ارشد مهندسی را منتقل كنند ، یا انتخاب كنند.

پذیرش

الزامات

 • مدرک لیسانس مهندسی مکانیک از کالج یا دانشگاه معتبر منطقه ای
 • حداقل نمره متوسط نمره کارشناسی ارشد 3.0 در مقیاس 4.0
 • تکمیل آزمون ثبت نام کارشناسی ارشد (GRE)

مدرک مهندسی مکانیک ندارید؟

دانشجویان احتمالی سایر رشته های مهندسی نیز ممکن است برای پذیرش در برنامه در نظر گرفته شوند. دانشجویی که موفق به اخذ مدرک دانشگاهی در رشته مهندسی مکانیک نشده است ممکن است قبل از پذیرش منظم در برنامه ، دوره های کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک را به پایان برساند.

اعمال

برای پذیرش در نظر گرفته شده ، یک برنامه آنلاین را در زیر ارسال کنید. سایر مطالب را می توان به FlintGradOffice@umich.edu از طریق ایمیل ارسال کرد یا به دفتر برنامه های تحصیلات تکمیلی ، 251 کتابخانه تامپسون تحویل داد.

 • درخواست قبولی در مقطع کارشناسی ارشد
 • هزینه درخواست 55 دلار (غیر قابل استرداد)
 • رونوشت های رسمی از همه دانشکده ها و دانشگاه ها شرکت کردند
 • نمرات GRE (عمومی) به کد University of Michigan-Flint # 1853 ارسال شد
 • دو توصیه نامه. توصیه ها باید از افراد آشنا با کار شما در زمینه های دانشگاهی یا حرفه ای باشد و افرادی که می توانند در مورد مهارت های تفکر انتقادی ، توانایی شما در انجام پروژه های مستقل و ظرفیت شما برای همکاری با همکاران اظهار نظر کنند. درخواستهای توصیه الکترونیکی به عنوان بخشی از فرآیند درخواست آنلاین ارسال می شوند.
 • Statement of Purpose: اهداف خود را برای تحصیلات تکمیلی و دلایل انتخاب این برنامه بیان کنید. اظهارات ممکن است در طی مراحل درخواست به صورت آنلاین ارسال شده یا به FlintGradOffice@umich.edu از طریق ایمیل ارسال شود.

تاریخ برنامه

کلیه مطالب مربوط به برنامه را تا ساعت 5 عصر روز مهلت درخواست به دفتر برنامه های کارشناسی ارشد ارسال کنید. این برنامه پذیرش نورد را با بررسی برنامه ماهانه ارائه می دهد. برای پذیرش در نظر گرفته شده ، کلیه مواد درخواستی باید در یا قبل از آن ارسال شود:

 • پاییز - 1 مه (ضمانت نامه تضمین شده / مهلت دانشجویان بین المللی *)
 • پاییز - 1 اوت (در صورت اجازه فضا ، فقط شهروندان آمریکایی و ساکنان دائم)
 • زمستان - 1 اکتبر (ضمانت تضمین / مهلت بین المللی دانشجویان)
 • زمستان - 15 نوامبر (در صورت اجازه فضا ، فقط شهروندان آمریکایی و ساکنان دائم)

* دانشجویان باید تا این تاریخ متقاضی شوند تا برای بورس های تحصیلی ، کمک هزینه و کمکهای پژوهشی در نظر گرفته شوند.

درخواست به عنوان یک دانشجوی بین المللی

دانشجویان بین المللی موظفند مستندات اضافی را برای ورود به برنامه ارائه دهند.

الزامات بین المللی

علاوه بر مطالب مورد نیاز کلیه دانشجویان ، دانشجویان بین المللی باید در زمان درخواست اسناد اضافی ارائه دهند:

 • گواهی فارغ التحصیلی یا دیپلم حاکی از اعطای مدرک لیسانس و تاریخ اعطای آن. (اگر در کالج یا دانشگاه شرکت کرده اید که شامل اطلاعات مربوط به مدرک مربوط به متن یا برگه مارک است ، گواهی یا مدرک لازم نیست.)
 • مهارت انگلیسی: اگر انگلیسی زبان مادری شما نیست ، باید مهارت انگلیسی را نشان دهید.
 • صدور گواهینامه مالی: دانشجویان بین المللی که به دنبال ویزای F-1 هستند باید یک فرم حمایت مالی را با اسناد پشتیبان ارائه دهند. از طریق iService به این سند قابل دسترسی است. برای تعیین اینکه آیا شما واجد شرایط پذیرش هستید ، استفاده می شود.

شما از اینجا استقبال می کنید ، ویدئو:

آخرین به روز رسانی ژانویه 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number of students into our classrooms, equipping them with the knowledge, experiences, and skills to make lasting contributions to the businesses, organizations, and communities they help shape. We invite you to see how our students, faculty, staff, and campus are making a real difference. اطلاعات محدود