داشتن دسترسی به آب پاک، سنگ بنای بهبود مراقبت های بهداشتی، افزایش عرضه مواد غذایی، کاهش میزان مرگ و میر کودکان و افزایش کیفیت زندگی مردم است. این امر برای توسعه فن آوری هایی که می تواند به چالش های امنیتی آب برسد و تقاضای روزافزون را برآورده سازد، بسیار مهم است. با استفاده از مدیریت منابع آب یکپارچه، آب سطحی و آبهای زیرزمینی می تواند برای پوشش دادن این تقاضا در یک راه حل پایدار و سازگار با محیط زیست استفاده شود. اینها مسائلی است که ما با دانشجویان ما و همچنین بسیاری از چالش های دیگر مانند تصفیه فاضلاب، مدیریت فاضلاب، هیدرولیک ساحلی و مدل سازی فرآیندهای هیدرولوژیکی بررسی می کنیم. این برنامه گسترده و مهم ترین جنبه های مهندسی منابع آب را پوشش می دهد.

بسیاری از دوره های موجود در این برنامه شامل عناصر عملی است که به دانش آموزان ما اجازه می دهد تا درک خود را از مولفه های نظری بیشتر و مهارت های حرفه ای و علمی را توسعه دهند. پیوندهای قوی ما با پروژه های همکاری های صنعتی و علمی، اطمینان حاصل می کنند که دوره های ما سطح بالایی از ارتباط را با مسائل و پیشرفت های جاری حفظ می کنند.

ویژگی های ویژه این برنامه

  • یک فرصت برای تخصص در زمینه هایی که در آن تخصص ما در سطح جهانی را داریم، مانند درمان آب و فاضلاب، هیدرولیک ساحلی و مدل سازی فرآیندهای هیدرولوژیکی
  • معلمان قابل دسترس و درگیر که بازخورد کامل شما را به شما ارائه می کنند و به شما کمک می کنند در طول تحصیلات خود پیشرفت داشته باشید
  • ارتباطات قوی صنعت و فرصت هایی برای همکاری با سازمان های محلی و بین المللی
  • یک محیط یادگیری چند ملیتی، نوآورانه و تعاملی

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های اجباری و تعداد اعتبارات: مدیریت مجتمع منابع آب (7.5)، آب شهری (15)، مهندسی آب زیرزمینی (7.5)، مدل سازی آبهای زیرزمینی و حمل و نقل آلودگی (7.5)، هیدرومکانیک (7.5)، پروژه کارشناسی ارشد (30).

(7.5)، آب، جامعه و تغییرات آب و هوایی (7.5)، هیدرولیک ساحلی (7.5)، GIS (7.5)، مدل بارش رواناب (7.5)، هیدرولیک محیطی ( 7.5)، روش عنصر محدود (7.5)، مهندسی سیستم لوله و هیدرولیک (7.5)، پروژه دوره I / II در مهندسی آب و محیط زیست (7.5).

چشم انداز شغلی

نیاز به آب پاکیزه و بهداشتی، یک نگرانی جهانی است که به شهرهای بزرگ و متراکم جمعیت و جوامع کوچکتر در مناطق صنعتی و در حال توسعه به طور یکسان موثر است. این برنامه کارشناسی ارشد شما را برای یک حرفه پررونق و چالش برانگیز در یک حرفه ضروری آماده خواهد کرد. فارغ التحصیلان ما نقش مهمی در بخش آب در سرتاسر جهان بازی می کنند و تجربه آموزشی آنها در لند به آنها کمک می کند تا به حرفه های برجسته ای دست یابند.

مهارت هایی که در طول برنامه به دست آورده اند، توسط سازمان هایی در صنایع مختلف، از شرکت های بزرگ چند ملیتی و سازمان های غیر انتفاعی به سازمان های منطقه ای و ملی دنبال می شود. بسیاری از اینها برای تبدیل شدن به هیدرولوژیست ها، مهندسین فرایند، هیدروژئولوژیست ها، مشاوران و مدیران منابع آب هستند. دیگران تحصیلات دانشگاهی را در دانشگاه های معتبر دنبال می کنند.

نمونه های نمونه ای از سازمان هایی که فارغ التحصیلان ما را استخدام کرده اند Sweco (سوئد)، موسسه محیط زیست استکهلم (بین المللی)، حسی گی بل

درباره این برنامه بیشتر در www.lunduniversity.lu.se/water-resources بیشتر بدانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. دانشگاهی که در رتبه 100 دانشگاه برتر دنیا در رتبه بندی QS 2017/2018 قرار دارد، دانشگاهی است که برای انتخاب دانشجویان بین المللی به سوئد، یکی از پرطرفدارترین، خلاقترین و دموکراتیکترین کشورهای دنیا، انتخاب می شود.

اگر بخواهید یک تجربه کلاس درس واقعا جهانی داشته باشید که می توانید شبکه بین المللی خود را شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی برای در نظر گرفتن است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی سطح تحصیلات را تسهیل می کند.

این دانشگاه در لند واقع شده است - یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد، تنها 35 دقیقه از کپنهاگ. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و به بسیاری از مراکز تحقیقاتی در جهان و شرکت های بین المللی مهاجرت می کند.

در www.lunduniversity.lu.se بیشتر بدانید

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school