کارشناسی ارشد مهندسی طراحی و نوآوری صنعتی

عمومی

شرح برنامه

تبدیل شدن به طراح محصول در میلان امروز ارزش قابل توجهی در حرفه ای بودن دارد. یک استاد طراحی محصول باشید!

Politecnico، همراه با سیستم تولید پیشرفته و یک فرهنگ تاریخی بالا، دانش آموزان مقطع ابتدایی خود را به این ارزش افزوده می کند.

فرهنگ فنی و طراحی Politecnico، که در طراحی ششم در جهان قرار گرفته و توسط استادان طراحی ایتالیایی مانند مارکو زانوسو و Achille Castiglioni قرار گرفته است، با تکنولوژی بالا و تخصص مهندسی در زمینه تولید و مواد نوآورانه، تغذیه سنت برتری جایزه نوبل شیمی جولی ناتا تا امروز.

این یک حرفه حرفه ای بالا حرفه ای است که متخصص است، و طراح و متخصص طراحی محصول را با تکنولوژی و نوآوری معاصر قرار می دهد و از سنت جامع خلاقیت و روش است .

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد مهندسی طراحی و نوآوری صنعتی ، به کارگردانی پروفسور ماتئو اوگاندا اینگارامو، به منظور ایجاد طراحان توانا طراحی شده است که می توانند کل توسعه یک محصول جدید را از مفهوم اولیه به مرحله تولید مدیریت کنند.

این استاد تخصصی متصل به مهارت های هنری و انسانی متعلق به فرهنگ طراحی با تکنولوژی فنی است که مربوط به تکنولوژی تولید، مواد و هزینه های تولید است. این تلاش برای دیدار با نیاز به کار در یک چشم انداز جهانی از رقابت شدید است که در آن طراح می تواند ارزش یک محصول را با ایجاد نوآوری - در هر دو زیبایی شناسی و قابلیت استفاده - که استفاده از فن آوری های موجود. هدف این است که متخصصان آموزش دهند که توانایی خلاقیت آنها با تخصص فنی و آگاهی از قابلیت های صنعتی محصول همسان باشد.

از آنجاییکه استاد خود را از معلمان از زمینه های مختلف تشکیل می دهد، از هر دو در داخل و خارج از Politecnico di Milano، استاد تخصصی متشکل از مهارت های چند رشته ای است که در طول دوره آموزشی فراخوانده شده است. بازدیدکنندگان فرهنگی به بنیادها و موزه ها، همراه با سفرهای تکنیکی به شرکت های تولیدی، آموزش ها را فرا می گیرند و اهداف آموزشی را ترویج می دهند. بسیاری از فارغ التحصیلان از نسخه های قبلی نقش اصلی را در نگرانی های عمده تولیدی و یا استودیو های مشهور طراحی بازی می کنند، از جمله Whirlpool Europe، Chicco Artsana، 3M، Polti، Cini

اهداف

 • مدیریت فرایندهای طراحی و تولید برای هر دو محصولات کوچک و بزرگ تولید می شود
 • توسعه چشم انداز متخصص در زمینه فن آوری، تولید و هزینه

این برنامه با هدف آموزش متخصصان برای مدیریت فرایندهای طراحی و تولید برای هر دو محصول کوچک و بزرگ تولید شده، با چشم انداز متخصص در زمینه فن آوری، تولید و هزینه، اما بدون قربانی کردن ویژگی ها و یا کیفیت بیان.

امتحان نهایی

امتحان نهایی نیاز به دانش آموزان برای ارائه پروژه های توسعه یافته در طول کارآموزی دارد. نمره نهایی در ارزیابی های حسابرسی در طول کارگاه های یادگیری به حساب می آید.

مدرک تحصیلی

پس از اتمام کارشناسی ارشد، دانش آموزان یک مدرک کارشناسی ارشد مدرک Politecnico di Milano را دریافت می کنند، درصورتی که حداقل 75٪ حداقل نیاز به حضور در کلاس را داشته باشند.

علاوه بر درجه، این برنامه همچنین مسائل:

 • گواهی نامه برای اتمام دوره در کرگدن با مجوز رسمی نرم افزار تولید کننده از MCNEEL؛
 • گواهینامه برای تکمیل دوره در CREO با اعتباربخشی نرم افزار تولید کننده از PTC.

نتایج حرفه ای

 • قرار دادن آنها ممکن است در استودیوهای طراحی باشد که در مراحل مختلف توسعه محصول، از مفهوم به مهندسی کمک می کنند.
 • قرار دادن در شرکت ها از بخش های بازار مشخص صنعت صنعت ایتالیا، از جمله لوازم خانگی، تجهیزات تجاری، روشنایی، مبلمان، اسباب بازی ها، و محصولات مراقبت از کودکان است.
 • فارغ التحصیلان برنامه که مشاوره را انتخاب می کنند، متوجه می شوند که ظرفیت خود را برای ارتباط با محیط کارآفرینی افزایش داده اند.

شرح شغلی آنها یک طراح محصول و مدیر پروژه با یک پیشینه نظری برای دستیابی به دستاوردهای قابل توجه در کاربرد آنها در فرایندهای تولید خواهد بود. پس از دستیابی به تجربه زمینه مورد نیاز، فارغ التحصیلان می توانند به عنوان یک مدیر محصول مسئول تولید محصولات جدید به سمت نقش باشند.

پذیرش

Legacy Laurea یا مدرک لیسانس یا مدرک تخصصی در مهندسی، معماری یا طراحی صنعتی. دانش آموزان خارجی می توانند تحصیلات معادل خود را در خارج از کشور کسب کنند.

حداکثر 25 دانشجو می توانند پذیرفته شوند.

روش پذیرش

برای شرکت در روند انتخاب، فرم درخواست باید به صورت آنلاین در آخرین مهلت های بعدی تکمیل شود:

 • برای شهروندان ایتالیایی / خارجی که در اکتبر سال 2019 در ایتالیا اخذ شده است
 • برای شهروندان اضافی UE در سپتامبر 2019

هزینه تحصیل و تحصیل

 • سرپرست ارشد هزینه 11،800 یورو (شامل هزینه ثبت نام Politecnico di Milano 500 یورو) است.
 • آزاد از مالیات بر ارزش افزوده طبق ماده 10 DPR 633/72.
 • هزینه ثبت نام در استاد متخصص، حق کسر مالیات از 19٪ به عنوان تحت پوشش "دوره های تخصصی دانشگاه" است.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. اطلاعات محدود