کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، بیوشیمی و مهندسی مواد - شیمی

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

اگر شما علاقه مند به ذخیره انرژی، دستگاه هوشمند یا دارو هستید، شیمی به شما یک مبنای علمی قوی برای شرکت در توسعه خود ارائه می دهد.

در عمده ما، شما می توانید از انتخاب گسترده ای از مناطق شیمی پیشرفته برای تخصص در مواد شیمیایی محاسباتی، شیمی مواد معدنی، الکتروشیمی یا شیمی آلی مصنوعی را انتخاب کنید.

در طول سال اول شما خود را با اصول و کارهای عملی در این زمینه آشنا خواهید کرد و پس از آن پایه محکمی برای انتخاب ترجیحات خود برای مطالعات باقی مانده خواهید داشت.

با توجه به منافع خود، شما می توانید دانش خود را با ترکیب مطالعات خود را با مهندسی شیمی، علوم مواد و یا تکنولوژی پلیمر، به عنوان مثال. فارغ التحصیلان ما به عنوان متخصص در شاخه های مختلف صنایع شیمیایی و مرتبط یا ادارات دولتی مشغول به کار هستند.

شیمی اصلی نیز برای شروع تحصیلات دکترا بسیار عالی است، اگر شما برای یادگیری عمیق تر دنبال کنید. استادان ما در سطح بین المللی اذعان دارند و دارای شبکه گسترده ای هستند که به آموزش شما کمک می کند. ما همچنین دارای لینک های بسیار خوبی برای صنعت هستیم.

به دنیای هیجان انگیز شیمی خوش آمدید!

اهداف مطالعه

فارغ التحصیلان شیمی اصلی دارای دانش قوی از شیمی پایه به طور اختیاری با مهندسی شیمی، علم مواد و تخصص علوم پلیمری را قادر می سازد تا آنها را به عنوان کارشناسان و دانشمندان در شاخه های مختلف صنایع شیمیایی و مرتبط با آن کار کنند. آموزش و پرورش در زمینه شیمی، اساس علمی قوی در شیمی بنیادی، هر دو در تئوری و مهارت های عملی ارائه می دهد. شرح مكانيكي و كوانتومي سطح مكانيكي و واكنش هاي شيميايي، پايه اي براي مطالعات بيشتر در راه هاي مختلف مطالعه است. مسیرهای آلی و غیر معدنی دانش خوبی در زمینه ترکیب و تجزیه و تحلیل مواد آلی و غیر آلی فراهم می کنند. مسیر مطالعه فیزیکی شیمی بر روی الکتروشیمیایی، پدیده حمل و نقل و شیمی محاسباتی تمرکز دارد.

گروه شیمی معدنی ما یکی از آزمایشگاه های پیشرو در ترکیبات لایه ای مواد در اروپا است. گروه شیمی آلی بین المللی در زمینه سنتز نامتقارن محصولات طبیعی تاسیس شده است. گروه شیمی فیزیکی ترکیب منحصر به فرد الکتروشیمیایی و مدل سازی مولکولی را با استفاده از باتری های نسل بعدی و اقتصاد سوخت هیدروژن نشان می دهد؛ همچنین پدیده ترمودینامیک و حمل و نقل به تخصص آن تعلق دارد. گروه شیمی تحلیلی روشهای تشخیص شیمیایی شیمیایی را توسعه می دهد.

فارغ التحصیلان این برنامه به روش های کلیدی حرفه ای علمی و حرفه ای در زمینه تخصصی خود دست خواهند یافت و قادر خواهند بود تا دانش خود را با به دست آوردن، ارزیابی و پردازش اطلاعات علمی، فنی و حرفه ای به طور مداوم تقویت کنند. آنها دانش و مهارت را برای درک چالش های این میدان از دیدگاه کاربران و سیستم های فنی و اجتماعی و همچنین محیط زیست بدست خواهند آورد و می توانند از این دانش در توسعه راه حل های جدید استفاده کنند، همچنین به عنوان اعضای از تیم های چند رشته ای

فرصت های شغلی

به عنوان یک فارغ التحصیل از برنامه، شما باید مهارت ها و دانش را به عنوان pacesetter از زمینه خود را در کارهای مختلف مدیریتی، برنامه ریزی و پژوهش در صنعت و یا سهامداران مربوطه، جامعه علمی و یا بخش عمومی کار می کنند.

نتایج یادگیری

شایستگی اصلی در دانش علمی و مهندسی:

 • آگاهی از مواد آلی و معدنی و مکانیزم واکنش شیمیایی برای تولید این مواد.
 • آگاهی از تعادل شیمیایی و سینتیک در واکنش های مختلف شیمیایی و دانش مکانیک کوانتوم مربوط به پیوند شیمیایی و طیف سنجی.
 • بسته به مسیر مطالعه، دانش پژوهان دانش جامع را در
 • (شیمی آلی) سنتز آلی، به ویژه سنتز نامتقارن؛ شیمی محصول طبیعی؛ شیمی آلی فلزات و تجزیه و تحلیل ساختاری. برای حمایت از سنتز، ماژول ارائه می دهد مطالعات در سنتز آنزیمی، شیمی در جریان و سنتز مایکروویو. روش های کامپیوتری برای طراحی مولکولی، طراحی سنتز و تجزیه و تحلیل داده ها در مراحل بعد برنامه درسی دخیل هستند.
 • (شیمی معدنی و تحلیلی) اصول مواد شیمیایی: پدیده های شیمیایی جامدات و نظریه ها. سنتز مواد (پلی کریستالی، نانوذرات، تک بلورها، فیلمهای نازک)، تکنیک های مشخصه، و توابع مواد (کاتالیزوری، رسانایی، مغناطیسی، فدرال، ترموالکتریک، فوتونی). روش های تحلیلی شیمی مدرن، به ویژه سیستم های تحلیلی مینیاتوری.
 • (شیمی فیزیک) الکتروشیمی خالص و کاربردی و شیمی محاسباتی. مسیر مطالعه الکتروشیمی خالص دانش جامع پدیده های حمل و نقل و فرایندهای الکتروشیمیایی و اندازه گیری را ارائه می دهد. مسیر الکتروشیمی کاربردی، به طور مثال، به طور عمده بر روی سلول های سوخت و باتری های سبک وزن می شود. مسیر شیمی محاسباتی بر مدل سازی مولکولی تمرکز خواهد کرد.

مهارتهای علمی و مهندسی اصلی (دانش آموزان باید بتوانند دانش را در این زمینه اعمال کنند):

 • تمام فارغ التحصیلان این برنامه دارای تخصص فراوان در طراحی پروژه های شیمیایی پیچیده هستند. آنها می توانند پیشرفت روند و محصولات خود را تجزیه و تحلیل کنند.
 • فارغ التحصیلان می توانند از دانش علمی جدید در صنایع شیمیایی استفاده کنند.
 • فارغ التحصیل می تواند به عنوان یک کارشناس شیمی در گروه های چند رشته ای از کارشناسان صنایع شیمیایی عمل کند.
 • فارغ التحصیلان شیمی آلی می توانند سنتز سنتز آلی را برای راه حل های فناوری آینده طراحی و محصولات سنتز را تجزیه و تحلیل کنند. چنین مهارت هایی در صنایع دارویی، مواد شیمیایی مواد شیمیایی عالی و صنایع پلیمری بسیار مفید است.
 • فارغ التحصیلان شیمی معدنی متخصصین مواد شیمیایی هستند. آنها می توانند روش های سنتز مواد را طراحی و محصولات سنتز را تجزیه و تحلیل کنند.
 • فارغ التحصیلان شیمی فیزیکی می توانند مشکلات همه کاره های مربوط به انتقال جرم و یا گرما را حل و برنامه ریزی، انجام و تفسیر اندازه گیری های الکتروشیمیایی را انجام دهند. آنها می توانند در توسعه فرآیندهای الکتروشیمیایی و دستگاه ها شرکت کنند و می توانند شبیه سازی های پیچیده مولکولی را انجام دهند.

ساختار مطالعات

دو سال است که تمام وقت برنامه کارشناسی ارشد 120 ECTS اعتبار دارد.

درجه شامل:

 • مطالعات وابسته به 65 درجه عمده
 • پایان نامه کارشناسی ارشد 30 ک
 • 25 کیلوگرم انتخابی

زمینه های عمده یا تخصص

هدف نرم افزار اصلی را تعریف می کند، لطفا هدف اصلی / برنامه را با دقت انتخاب کنید.

پایان نامه

دانش آموزان باید تکلیف پایان نامه کارشناسی ارشد، که یک تحقيق اختصاصی با حجم کاری مربوط به 30 اعتبار ECTS است. پایان نامه های کارشناسی ارشد معمولا با همکاری صنعت یا پروژه تحقیقاتی گروه (ها) انجام می شود.

بین المللی شدن

محیط مطالعه در این برنامه کاملا بین المللی است و مطالعات در گروه های چند فرهنگی انجام می شود. فضای بین المللی در زندگی روزمره مدرسه نشان می دهد که 37 درصد پرسنل دانشگاهی از خارج از کشور هستند. روش های تدریس ما از شبکه های مختلف با افرادی از زمینه های مختلف پشتیبانی می کند. Aalto University امکانات فراوانی را برای شما فراهم می کند تا شایستگی های جهانی خود را از طریق:

 • تکمیل بخشی از مدرک تحصیلی در خارج از کشور، به عنوان مثال، یک مدرسه، در یک دانشگاه شریک بین المللی به عنوان یک دانش آموز تبادل
 • انتخاب دوره ها با رویکرد بین فرهنگی، یادگیری زبان های خارجی و / یا تبدیل شدن به یک دانشجو برای دانشجویان بین المللی
 • انجام تمرین های عملی یا پایان نامه کارشناسی ارشد خارج از فنلاند
 • گرفتن دوره های تابستانی در خارج از کشور
 • چندین گزینه بودجه برای بین المللی بودن

همکاری شرکتی و دیگر

یکی از نقاط قوت این برنامه کارشناسی ارشد، همکاری نزدیک با صنعت است: از انتصابات صنایع، پروژه ها در دوره ها و دوره های ویژه با معلمان صنعت تا پایان نامه کارشناسی ارشد خود در یک شرکت. علاوه بر این، سفرهای زمینی و سفرهای تفریحی به شرکت ها و موسسات تحقیقاتی این زمینه، چشم اندازهای جدیدی را برای مطالعه فراهم می کند. ما توصیه می کنیم در این فعالیت ها شرکت کنید تا موقعیت خود را در بازار کار بین المللی افزایش دهید. بسیاری از شرکت های فنلاند در این زمینه در سطح بین المللی کار می کنند. علاوه بر این، ادارات همکاری دانشگاهی با دانشگاه ها و سازمان های بین المللی با کیفیت بالا دارند.

شما می توانید مطالعات چند رشته ای را با انتخاب دوره های مختلف از هنر و کسب و کار در Aalto University به درجه خود ببرید. شما حتی می توانید دوره های تحصیلی از سایر دانشگاه های فنلاند را از طریق موافقت نامه حقوقی انعطاف پذیر (JOO) بگیرید.

دانشکده مهندسی شیمی

شیمی عمده بخشی از برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی شیمی، بیوشیمی و مواد در دانشکده مهندسی شیمی است. دانشکده مهندسی شیمی ترکیبی از علوم طبیعی و مهندسی به روش منحصر به فرد است. این اجازه می دهد تا نتایج تحقیقات ما به طرز طولانی تصفیه شده و به عنوان محصولات و فرآیندهای آماده به کار گرفته شوند. هر نوآوری هر دو منابع طبیعی تجدیدپذیر و غیر قابل تجدید برای آینده را تامین می کند.

شرایط پذیرش برنامه خاص

متقاضیان این برنامه ابتدا باید از الزامات عمومی و الزامات زبان که برای همه برنامه های کارشناسی ارشد در علوم و تکنولوژی مشترک است، برآورده شود.

اصول زیر در طول ارزیابی علمی برنامه های واجد شرایط اعمال می شود. این اصول سالانه تجدید نظر می شوند.

فرآیند انتخاب دانش آموزان رقابتی است. شایستگی متقاضی برای این برنامه ارزیابی می شود. بهترین متقاضیان اجازه ورود به برنامه را دارند. انتخاب دانش آموزان اساسا براساس اسناد برنامه است. همه متقاضیان واجد شرایط الزاما پذیرفته نخواهند شد، برنامه CHEM Master دارای حداقل سهمیه ای نیست که باید انجام شود.

برنامه ها حق مصاحبه با متقاضیان را در صورت نیاز برای روشن شدن انگیزه متقاضی یا سایر اطلاعات در برنامه، حفظ می کنند.

معیارهای خاص شیمی برای ارزیابی دانشگاهی

1. محتوای درجه قبلی

B.Sc یا معادل آن از رشته مربوطه در علوم طبیعی یا مهندسی. درجه مربوطه به عنوان مثال در زمینه های شیمی، فن آوری شیمیایی، فیزیک است. اولویت دادن به کاندیداهای دارای پیشینه قوی در شیمی است.

این برنامه کارشناسی ارشد باید دانش جدیدی را ارائه دهد و چشم انداز حرفه ای متقاضی را ارتقا دهد. بنابراین، متقاضیانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته نزدیک دارند، به دلایل بسیار خاصی در برنامه پذیرفته خواهند شد. این دلایل باید در برنامه ذکر شود.

2. موفقیت را مطالعه کنید

موفقیت متقاضی در مطالعات قبلی (کسانی که پایه های لازم برای اعمال برنامه را بر عهده دارند) بر اساس میانگین نمرات معدل (GPA) و نتایج دوره های کلیدی ارزیابی می شود. اولویت دادن به دانش آموزان با میانگین GPA معادل حداقل 3.0 (در مقیاس 5.0 حداکثر).

زمان اتخاذ شده برای تکمیل مطالعات قبلی نیز باید مورد توجه قرار گیرد. متقاضیانی که قبلا در Aalto University ، به عنوان مثال، به عنوان دانشجویان ارزشیابی نیز بر طبق نمرات این مطالعات و تعداد اعتبارات به دست آمده در مقایسه با زمان اتمام آن، ارزیابی خواهند شد.

3. تشخیص و کیفیت دانشگاه خانه

مدرک پیشین متقاضی بر اساس شناخت و کیفیت دانشگاه مورد ارزیابی قرار می گیرد.

4. انگیزه و تعهد

متقاضی باید انگیزه واقعی (نامه انگیزشی حداکثر 1 صفحه) را برای مطالعه حوزه انتخاب شده و نشان دادن انگیزه واقعی برای رسیدن به مدرک کارشناسی تمام وقت با برنامه ای برای تکمیل مدرک کارشناسی ارشد در مدت دو سال داشته باشد. متقاضی خواسته می شود که اگر متقاضی حق تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری دارد.

5. مهارت زبان

مطالعات به طور کامل به زبان انگلیسی انجام می شود. متقاضی باید نیازهای زبان اجباری Aalto University برآورده کند. دانش آموز باید بتواند نشان دهد که او قادر به استفاده از زبان انگلیسی به عنوان زبان کارآمد است.

6. نامه توصیه

حداکثر دو نامه توصیه می تواند به درخواست اضافه شود. نامه توصیه باید به زبان انگلیسی نوشته شده توسط استاد. این می تواند یک نامه اصلی یا یک کپی گواهی از آن باشد.

7. سایر دستاوردهای مربوطه

سایر دستاوردهای مربوط به متقاضی ممکن است در صورت درخواست در برنامه ثبت شود.

این می تواند، مثلا:

 • تجربه کار در زمینه برنامه
 • مشارکت در تحقیقات علمی که منجر به انتشارات، پوسترها شده است
 • برای متقاضیانی که مدرک کارشناسی خود را از یک دانشگاه علمی کاربردی فنلاند دریافت می کنند، قبل از اتمام مطالعات مکمل مورد نیاز با نمرات خوب (متن لازم است)
 • سایر مطالعات قبلی (متن لازم است)

مطالعات تکمیلی

دانشجویان پذیرفته شده در برنامه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، بیوشیمی و مهندسی مواد ممکن است نیاز به مطالعات مکمل داشته باشند، حداکثر 20 اعتبار. مطالعات مکمل ممکن است در درجه کارشناسی ارشد (فنی) قرار نگیرند.

محتوای و تعداد دوره های تکمیلی بستگی به مطالعات قبلی شما دارد. مطالعات مکمل در ماه سپتامبر مشخص خواهد شد.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2018

درباره این دانشگاه

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... اطلاعات بیشتر

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. اطلاعات محدود
اسپو , هلسینکی , پوری , میکلی + 3 بیشتر کمتر