این برنامه تحصیلات تکمیلی به شما امکان می دهد یک درک نظری دقیق از مهندسی ساخت و ساز و نحوه استفاده از این درک به شرایط عملی طراحی کنید. این شامل پاسخ ساختار به بارگذاری شدید، مانند باد و زلزله است.

البته این تئوری، کاربرد و طراحی را هماهنگ می کند. نظریه در کنار کاربرد آن با استفاده از نرم افزار پیشرفته و مدل سازی کامپیوتری، در مهندسی ساخت و ساز و BIM معرفی خواهد شد تا شما بتوانید ببینید که چگونه با مشکلات واقعی در ارتباط است.

طراحی ساختاری یک عنصر اصلی از این دوره است، به شما این فرصت را برای گسترش دانش خود را از سازه های فولادی و بتن. ساختمان های بلند و پل ها فرصت های بیشتری برای شما فراهم می آورند تا تجزیه و تحلیل پیشرفته را با طراحی در یک زمینه عملی انجام دهند.

حقایق کلیدی

 • این برنامه به عنوان ملاقاتی با الزامات تحصیلات تکمیلی برای یک مهندس مجرب (CEng) برای کاندیدانی که قبلا یک مدرک کارشناسی معتبر CEng را به دست آورده اند، تأیید شده است.

  • این اداره دارای امکانات فراوان، از جمله یک طبقه قوی برای آزمایش ساختاری، آزمایشگاه هیدرولیک، سانتریفیوژ بزرگ برای تحقیقات ژئوتکنیک و تدریس و تونل باد لایه مرزی اتمسفر است.
  • این بخش ارتباطات گسترده ای با حامیان صنعتی و سایر سازمان ها دارد، محلی، ملی و بین المللی.

جزئیات دوره

این دوره تمام وقت بیش از 12 ماه مورد مطالعه قرار گرفته است. این می تواند دانش فنی شما را برای توسعه طیف گسترده ای از تجزیه و تحلیل، تصمیم گیری و مهارت های تفکر انتقادی، مورد نیاز برای کاربرد آنها در مشکلات مهندسی ساختار فراهم کند.

هنگامی که این درس را با موفقیت انجام دادید، قادر خواهید بود ساختارهای نوآورانه ای را طراحی، مدل، طراحی و تحلیلی و کاربرد مفاهیم پیشرفته در مهندسی ساخت و ساز داشته باشید.

نتایج آموزشی عبارتند از:

 • درک جامع از اصول علمی مرتبط مهندسی ساخت و ساز و آگاهی انتقادی از مشکلات موجود و بینش جدید در این زمینه است
 • توانایی استفاده از دانش اساسی برای بررسی فن آوری های جدید و در حال ظهور
 • آگاهی از شرایط تجاری و اجتماعی که در آن مهندسان کار می کنند و دانش و درک روش های مدیریت و کسب و کار، محدودیت های آنها و نحوه استفاده از آنها در زمینه مهندسی سازه
 • آگاهی از الزامات قانونی مربوط به فعالیت های مهندسی در زمینه مهندسی ساخت و ساز
 • درک و توانایی ارزیابی کلی از مسائل ریسک در زمینه تخصص خاص، از جمله بهداشت و ایمنی، خطر محیطی و تجاری
 • دانش و درک پیشرفته از طیف گسترده ای از مواد مهندسی و اجزای سازنده

ماژول ها

در هر یک از دوره های پاییز و بهار، 60 واحد اعتباری مدرک تدریس مورد مطالعه قرار می گیرند. یک پروژه تحقیقاتی به ارزش 60 اعتبار در دوره تابستان تکمیل می شود.

در دسترس بودن ماژول در ماژول های غیر اجباری براساس زمانبندی و محدودیت های لازم است.

ماژول هسته (مجموع اعتبار: 180)

 • پروژه تحقیقات مهندسی عمران (تابستان): 60 واحد
 • دینامیک و مهندسی باد (پاییز): 20 اعتبار
 • تجزیه و تحلیل ساختاری پیشرفته (پاییز): 20 اعتبار
 • مهندسی پل (بهار): 20 اعتبار
 • مهندسی زلزله (بهار): 20 اعتبار
 • پروژه طراحی گروه Tall ساختمان (بهار): 20 واحد
 • طراحی ساختاری پیشرفته (پاییز): 20 واحد

لطفا توجه داشته باشید که تمام جزئیات ماژول قابل تغییر است.

ماژول هایی که ارائه می دهیم از منافع تحقیق کارکنان ما الهام گرفته شده و در نتیجه می تواند به دلایل، به عنوان مثال، تحولات تحقیقاتی یا تغییرات قانون، تغییر کند. این لیست نمونه ای از ماژول های معمولی است که ما ارائه می دهیم، نه یک لیست قطعی.

شغل

ترکیب مطالعات علمی و توسعه مهارت های عملی و حرفه ای که دوره فراهم می کند آماده سازی ایده آل برای چالش های آینده کار در یک محیط چند رشته ای است. فارغ التحصیلان این دوره پس از آن بسیار مرتب می شوند و برای ورود به حرفه حرفه ای مربوط به حوزه مهندسی ساخت و ساز و مهندسی مناسب خواهند بود.

دانشگاه ناتینگهام به عنوان یک استاندارد طلایی در چارچوب تعالی تعلیم و تربیت (TEF) شناخته شده است که هدف آن شناخت و آموزش عالی است.

شروع بازنشستگی متوسط ​​و پیشرفت شغلی

در سال 2016، 100٪ از کارشناسان تحصیلات تکمیلی در بخش هایی که برای استخدام در دسترس بودند، در طول شش ماه پس از فارغ التحصیلی کار خود را تضمین کرده و یا تحصیلات بیشتری انجام دادند. میانگین دستمزد شروع شده 26،000 پوند بود. *

* اهداف شناخته شده از تمام وقت در رشته های تحصیلات تکمیلی، 2015/16. حقوق براساس آنهایی که در انگلستان مشغول به تحصیل هستند تمام وقت محاسبه می شود.

فرصت های شغلی و قابلیت کار

دانشگاه ناتینگهام به طور مداوم به عنوان یکی از دانشگاه های برجسته توسط کارفرمایان برجسته بریتانیا * نامیده می شود و می تواند زمانی که به حرفه شما می آید، شروع به کار کند.

اگر شما تحصیلات تکمیلی خود را با ما درمیان بگذارید، نه تنها از طریق تماس نزدیک با سرپرستان و آموزش ویژه مربوط به منطقه مورد نظر خود، بلکه از مشاوره حرفه ای اختصاص داده شده از خدمات حرفه ای و خدمات کارفرما نیز بهره مند خواهید شد.

خدمات حرفه ای و استخدامی ما ارائه می دهد مجموعه ای از خدمات از جمله جلسات مشاوره، رویدادهای کارفرمایان، نمایشگاه های استخدام و کارگاه های مهارت.

* بازار فارغ التحصیل 2013-2017، تحقیقات Fliers بالا

شرایط ورود

الزامات ورودی: 2.1 (بالاترین درجه 2 افتخارات درجه یا معادل بین المللی)

آیلتس: 6.0 (کمتر از 5.5 در هر عنصر)

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 30 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

آخرین به روز رسانی نوامبر 10, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
7,785 GBP
UK / EU هزینه 7،785 پوند؛ هزینه های بین المللی: 22815 پوند