کارشناسی ارشد مهندسی در مهندسی و تجارت بین الملل

عمومی

شرح برنامه

تبدیل شدن به بخشی از اقتصاد آبی

آیا شما یک مدرک فنی یا علمی هستید؟ شما میخواهید تحصیلات تجارتی خود را در طول توسعه دانش و مهارت های فنی خود در زمینه انرژی های تجدید پذیر انجام دهید؟

پیشرفت چشم انداز حرفه ای خود را با برنامه استاد ما بین رشته ای در مهندسی و تجارت بین المللی. درجه جدید ما شما را قادر می سازد تا درک جامع از سیستم های اقتصادی و فنی داشته باشید.

با توجه به دیدگاه بین المللی ما، ما بر سه حوزه حرفه ای مرتبط در برنامه درسی تأکید می کنیم: انرژی های تجدید پذیر، تامین آب پایدار و مدیریت زباله های پایدار.

از شرایط عالی مطالعه ما، تخصص ما، شبکه های ما و فضای بین المللی SRH Hochschule Berlin . تبدیل شدن به یک متخصص بین المللی آبی به دنبال پس از آن. یاد بگیرید که کار کنید، فکر کنید و به عنوان مهندس و کارآفرین عمل کنید.

محتوا، هدف و ساختار دوره

رویکرد بین رشته ای از برنامه تحصیلی، دانش فنی را در زمینه های انرژی های تجدید پذیر، مدیریت آب و مدیریت پسماند تقویت می کند. با استفاده از همکاری بین این ماژول، دانش آموزان توانایی ترکیب تکنولوژی ها و مهارت های مختلف را برای توسعه راه حل های پایدار جدید به دست می آورند.

علاوه بر تخصص فنی، دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی با موضوعات و نظریه های مدیریت آشنا می شوند و مهارت های مدیریت پروژه خود را در یک زمینه بین المللی گسترش می دهند. آنها درباره بازاریابی، فروش، مالی، استراتژی های سرمایه گذاری و قانون قرارداد بین المللی یاد می گیرند. مجهز به این زمینه بین رشته ای، فارغ التحصیلان برنامه مهندسی و بازرگانی بین المللی می توانند از چشم انداز فرصت های شغلی برخوردار باشند.

دانش، روش ها، تجربه و شخصیت

مهارت های حرفه ای، اجتماعی، روش شناختی و عملی: با توجه به برنامه درسی جدید، برنامه تحصیلی شما مهارت های جامع را به شما ارائه می دهد. مشخصات بین المللی دانشگاه ما و شخصیت بین فرهنگی بدن دانشجویان، شخصیت شما را تقویت می کند. SRH به شما می دهد شرایط ایده آل برای رشد در یک جهان چند فرهنگی.

دیدگاههای شغلی

اکثریت شغلی که فارغ التحصیلان مهندسی و بین المللی کسب و کار هستند در صنایع رشد نوآورانه هستند و چشم انداز فرصت های شغلی را ارائه می دهند. اقتصاد سبز یا آبی ، مبنایی برای انواع شغل هایی است که نیاز به کارشناسان با دانش مهندسی گسترده دارند که می توانند در موقعیت های مدون و رهبری در شرکت های بین المللی شرکت کنند.

حرفه خود را با مدرک کارشناسی ارشد ارتقا دهید

پس از فارغ التحصیلی، شما می توانید در مشاوره، نوآوری در راه اندازی، کارخانه تولید و یا در شرکت های سنتی که به راه حل ها و فن آوری های تجدید پذیر انرژی تبدیل می شوند، کار کنید. فرصت های شغلی بیشتری در مدیریت پسماندها، سیستم های تامین آب پایدار و همچنین فن آوری های انرژی و محیط زیست وجود دارد.

زمینه های کاری:

 • برنامه ریزی و دفاتر توسعه
 • شرکت های مشاوره
 • اپراتورهای کارخانه
 • تامین کنندگان انرژی و آب
 • تولید کنندگان گیاهان
 • انجمن ها
 • نهادهای دولتی و مقامات (مقامات صدور مجوز، ادارات برنامه ریزی و توسعه، و غیره)

مدرک دکترای خود را امتحان کنید

مدرک مهندسی و کسب و کار بین المللی شما را برای یک موقعیت پیشرو در یک شرکت، یک حرفه ای دانشگاهی یا یک Ph.D.

کاربرد

کار خود را در SRH Hochschule Berlin آغاز کنید و برای برنامه کارشناسی ارشد خود درخواست کنید. در اینجا شما اطلاعاتی در مورد شرایط پذیرش و مراحل بعدی برای مطالعه در SRH پیدا خواهید کرد.

شما می توانید مطالعات خود را در SRH Hochschule Berlin در ترم زمستان شروع کنید. فقط در حال حاضر آنلاین اعمال می شود ما درخواست شما را به دقت بررسی خواهیم کرد و اگر مصاحبه شما با معیارهای مطالعه استاد ما مطابقت داشته باشد، شما را به مصاحبه دعوت می کند. اعمال رایگان است

شرایط پذیرش

شرایط پذیرش با توجه به زمینه آموزشی و شهروندی متقاضیان متفاوت است.

مدرک لیسانس در

 • مهندسی (مهندسی محیط زیست، مهندسی برق، علوم کامپیوتری، مهندسی مکانیک، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران و ...) یا
 • (طبیعی) علوم و یا
 • معادل درجه در همان منطقه از مطالعات.

در طول تحصیلات قبلی، دانش آموزان باید موضوعات زیر را شامل شوند. اعتبارات مورد نیاز و حجم کار مطالعه:

توجه: 1 ECTS (اعتبار انتقال اعتبار اروپا) معادل 30 ساعت از حجم کار تحصیل است.

 • ریاضیات (جبر، تجزیه و تحلیل): 24 ECTS اعتبار x 30h = 720h بار کاری
 • علوم (فیزیک، شیمی): 24 ECTS اعتبار x 30h = 720h بار کاری
 • علوم کامپیوتر و یا مشابه: 12 ECTS اعتبار x 30h = 360h حجم کار

از سال 2018، SRH Hochschule Berlin در دوره های پیش از تحصیل در زمینه های مربوطه برای متقاضیانی که حجم لازم را در مقاطع کارشناسی و یا اعتبارات کافی در موضوعات فوق ذکر نکرده اند، در دوره های قبلی خود قرار می گیرد.

الزامات اضافی

 • اثبات مهارت زبان انگلیسی و
 • مشارکت موفق در روند انتخاب.

تمام برنامه ها به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرند تا تعیین کنند که آیا آنها نیازهای پذیرش را برآورده می کنند.

اثبات مهارت های زبان

آزمونهای مهارت انگلیسی زیر پذیرفته می شوند:

 • TOEFL 87 ibt
 • TOEIC Listening / Reading 785، Speaking 160، Writing 150
 • آیلتس (آکادمیک) 6.5 (حداکثر 6.0 برای هر مهارت)
 • CAE (درجه A، B یا C)
 • CPE (درجه A، B یا C)
 • Pearson English Test Academic (PTE-A): 59 امتیاز


NEW: کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان هند برای دریافت مارس 2019

SRH Hochschule Berlin یک طرح پژوهشی جدید برای دانش آموزان هندی که مقدمات کارشناسی ارشد خود را در این ماه آینده 2019 دریافت می کنند، آغاز می کند. این دانشگاه در مجموع 10 بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی را برای دانشجویان جدید در برنامه های زیر اعطا می کند:

 • M.Eng. مهندسی و تجارت بین الملل - تمرکز بر مدیریت انرژی، آب و مدیریت زباله
 • M.Sc. علوم رایانه - تمرکز بر امنیت سایبری

دارندگان بورس تحصیلی از کاهش 50 درصدی هزینه تحصیل ماهانه خود بهره مند خواهند شد. مهلت درخواست 30 نوامبر 2018 است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz n ... اطلاعات بیشتر

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz named after the first governing mayor of Berlin. اطلاعات محدود