کارشناسی ارشد مهندسی در رشته مهندسی مکانیک

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

از شما متشکرم از علاقه شما به برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی مکانیک در دانشگاه فنی آرکانزاس. گروه مهندسی مکانیک رویکرد بین رشته ای را برای به حداکثر رساندن موفقیت دانش آموزان از طریق ترکیبی از تحقیقات پیشرفته، دوره های مختلف کارشناسی و استادان کلاس جهانی می گیرد. این واحد به طور مداوم در حال رشد است و رهبری سازگار را به عنوان یکی از برنامه های مهندسی مکانیک برتر در ایالت آرکانزاس حفظ کرده است. شما به عنوان یک دانشآموز کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک، شما دو گزینه برنامه را انتخاب می کنید: درس و پروژه تحقیقاتی.

این برنامه نیاز به 36 دوره اعتبار برای تکمیل دارد و به دانشجویان انعطاف پذیری را برای انتخاب یک برنامه درجه ای که برای اهداف خود سفارشی است، می دهد. موفقیت دانش آموزان هدف اصلی این بخش است و ما در تلاش برای ارائه بهترین فرصت ها برای رشد و توسعه حرفه ای دانش آموزان هستیم.

پذیرش بدون قید و شرط

دانش آموزان واجد شرایط درخواست پذیرش بدون قید و شرط در برنامه رشته مهندسی کارشناسی ارشد هستند اگر:

 1. متقاضیان باید شرایط پذیرش کالج فارغ التحصیل را رعایت کنند.
متقاضیان باید یک مدرک لیسانس در مهندسی را از یک برنامه معتبر ABET با میانگین میانگین نمره متوسط ​​2.75 یا بالاتر در مقیاس 4.0 به پایان برسانند. اگر مدرک کارشناسی کارشناسی خود را از یک برنامه معتبر غیر ABET بدست آورده باشند، پس از آن باید یک نسخه رسمی از آخرین (در طی پنج (5) سال گذشته) امتحان پایان نامه امتحان (GRE) نمره استدلال کمی معادل یا بیشتر از 146 (550 مقیاس پیشین).
متقاضیان باید نامه ای از قصد ارائه دهند که متشکل از تمرکز و دلایل درخواست شده برای درخواست در برنامه تحصیلی باشد. بر اساس برنامه تمرکز برنامه درسی متقاضی، ممکن است دوره های کمبودی را قبل از ثبت نام در دوره های تحصیلات تکمیلی مشخص کند.
متقاضیان باید دو توصیه نامه را با استفاده از فرم ارائه شده توسط بخش ارائه دهند، از استادانی که با توانایی های آکادمیک متقاضی آشنا هستند.
تصویب مدیر برنامه

پذیرش مشروط

متقاضیانی که شرایط پذیرش بدون قید و شرط را برآورده نمی کنند، براساس موارد موردی برای پذیرش مشروط در برنامه در نظر گرفته می شوند. هرگونه نقصی که برای پذیرش های مشروط شناخته شده است باید در اولین تقویم سال ثبت نام رضایت داشته باشد و تا زمانی که تمام کمبودها حل شود، متقاضیان ممکن است حداکثر یا 12 ساعت (12 ساعت) اعتبار خود را دریافت کنند. دانش آموزان پذیرفته شده به صورت تصادفی ممکن است نیاز به یک یا چند دوره کارشناسی داشته باشند که باید با میانگین 3.0 یا بهتر از آن کامل شوند.

هر دانش آموز مورد نیاز است که یک مشاور فوق دیپلم داشته باشد که عضو بخش های مهندسی برق و مهندسی مکانیک و دانشکده فارغ التحصیل است. یک نامه رسمی از مشاور رئیس بخش عمده دانشجویانی که در این دوره از کار در دوره کارشناسی ترم اول ابتدایی کارشناسی ارشد را مورد تأیید قرار داده است، مورد تایید مشاور است. مشاور و دو پرسنل واجد شرایط دیگر که توسط دانش آموز و مشاور انتخاب شده اند، به عنوان کمیته مشورتی کالج دانشجویان مشغول به تحصیل هستند. حداقل دو عضو کمیته باید مهندسین دانشکده باشند. دانش آموز و مشاور در جهت توسعه یک برنامه تحصیلی که باید برای تأیید درخواست درخواست برای نامزدی ارائه شود، مورد بحث قرار می گیرد.

درجه مورد نیاز

 1. حداقل 36 دوره ترم تحصیلی در سطح تحصیلات تکمیلی باید تکمیل شود که شامل 12 (12) ترم تحصیلی در هسته مشترک و 24 ترم اضافی اضافی است که نیازهای منطقه تمرکز را برآورده می کنند. حداقل 18 ساعت نیم ساعت باید در سطح 6000 باشد.

  هسته مشترک (12 ساعت)

  • مدیریت پروژه MGMT 5203
  • SPH 5063 ارتباطات سازمانی

  شش ساعت (6 ساعت) از:

  • MATH 5103 جبر خطی II
  • MATH 5153 آمار کاربردی II
  • MATH 5273 متغیرهای پیچیده
  • مات 5243 معادلات دیفرانسیل II
  • MATH 5343 معرفی معادلات دیفرانسیل جزئی

منطقه تمرکز (24 ساعت)

علاوه بر هسته مشترک، 24 ساعت اعتبار اعتبار سنجی حداقل حداقل 18 ساعت دوره کارشناسی ارشد مهندسی و 12 ساعت دوره های تحصیلات تکمیلی MCEG مورد نیاز است. میانگین تکرار میانگین 3. 00 یا بالاتر باید در تمام کارهای فارغ التحصیل در دانشگاه Arkansas Tech با حداکثر 6 (6) ساعت کلاس C به دست آید. یک دانش آموز که بیش از شش ساعت (6 ساعت) "C" یا نمرات پایین تر از "C" دریافت می کند باید به بخش کاتالوگ Probation and Dismissal Academic مراجعه کند. تکمیل موفقیت آمیز معاینه نهایی جامع که شامل هر دو بخش کتبی و دهانی است و توسط کمیته مشورتی کمیته تحصیلی دانش آموز انجام می شود، علاوه بر الزامات آموزش دوره فوق الزامی است. این امتحان در طول ترم آخر نهایی دانش آموز انجام می شود و ممکن است حداکثر سه بار تلاش شود. تکمیل تمام الزامات درجه باید طی شش (6) سال از زمان پذیرش در برنامه انجام شود. حداقل 27 دوره ترم تحصیلی فارغ التحصیلی در دانشگاه آرکانزاس تکمیل شده است.

نامزدی

دانش آموزان تحصیلات تکمیلی بدون قید و شرط باید پس از تکمیل دوازده (12) دوره اعتبار آکادمیک، برای نامزدی به برنامه تحصیلی انتخاب شده اعتراض کنند. دانش آموزان به طور مشروط پذیرفته نمی توانند برای نامزدی درخواست دهند تا تمام شرایط تعیین شده در زمان پذیرش در تحصیلات تکمیلی حذف شوند.

پس از اتمام دوازده (12) دوره فارغ التحصیلی، یک رکورد در رکوردهای دانشجویان قرار خواهد گرفت تا زمانی که یک فرم نامزدی توسط نماینده تحصیلات تکمیلی تایید شود. عدم تقاضا برای نامزدی منجر به نگهداری باقی مانده در رکورد دانش آموزان و عدم توانایی برای ثبت نام برای دوره های بعدی می شود.

دانش آموزانی که فرم نامزدی را ثبت کرده اند، اما برای یک (1) سال تحصیلی ثبت نام نمیکنند و یا نمره بالاتری دریافت نمیکنند، پس از پذیرش مجدد در یک برنامه تحصیلی، یک فرم نامزدی جدید را ارسال کنند. در صورت پذیرش در یک برنامه دانشگاهی دیگر دانشجویان مجبور نیستند فرم جدیدی را ارائه دهند تا دوازده (12) اعتبارات تحصیلات تکمیلی در برنامه جدید جمع شده باشند.

درخواست برای فارغ التحصیلی

علاوه بر رعایت تمام الزامات درجه، یک کاندید برای یک مدرک می بایست درخواست درخواست فارغ التحصیلی را آنلاین یا در دفتر ثبت نام کنید. دانش آموزان باید پس از تکمیل دوازده (12) اعتبار ساعتی فارغ التحصیل شوند.

شرایط ویژه اعتبارات تحصیلات تکمیلی

اعتبارات تحصیلات تکمیلی قبول شده قبل از ورود به دانشگاه آرکانزاس تکن

حداکثر 9 (9) ترم تحصیلی از اعتبارات فارغ التحصیل با میانگین نمره متوسط ​​"B" یا بهتر از یک مدرسه فارغ التحصیل معتبر منتقل می شود، در صورتی که مناسب باشد به برنامه تحصیلات تکمیلی توسط رئیس بخش اصلی و کالج فارغ التحصیل دین دانشجویان باید درخواست کتبی به رئیس بخش اصلی خود ارسال کنند تا درخواست پذیرش اعتبار انتقال را قبل از درخواست ورود به نامزدی به برنامه فارغ التحصیل دریافت کنند. اعتبارات تحصیلات تکمیلی شصت (6) سال قبل از تاریخ تکمیل تمام الزامات تحصیلی را نمی توان در مورد درجه بدون تایید مدیر برنامه مناسب و دانشکده تحصیلات تکمیلی اعمال کرد. اعتبارات به دست آمده از دوره های مکاتبات و یا برای مقاصد اصلاح شده به سمت تحصیلات تکمیلی اعمال نخواهد شد. بدون دوره های کارشناسی می تواند برای اعتبارات فارغ التحصیل تکرار شود.

اعتبار تحصیلات تکمیلی پس از پذیرش در دانشگاه آرکانزاس Tech

اگر پس از پذیرش تحصیلات تکمیلی، یک دانشجو بخواهد دوره ای را در موسسه دیگری در نظر بگیرد تا به دانشکده های آرکانزاس تدریس کند، دانش آموز باید (قبل از ثبت نام) از مدیر برنامه و دانشکده تحصیلات تکمیلی دریافت کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Arkansas Tech University is dedicated to student success, access, and excellence as a responsive campus community providing opportunities for progressive intellectual development and civic engagement. ... اطلاعات بیشتر

Arkansas Tech University is dedicated to student success, access, and excellence as a responsive campus community providing opportunities for progressive intellectual development and civic engagement. Embracing and expanding upon its technological traditions, Tech inspires and empowers members of the community to achieve their goals while striving for the betterment of Arkansas, the nation, and the world. اطلاعات محدود