کارشناسی ارشد مهندسی برق و کامپیوتر

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

گروه مهندسی برق و کامپیوتر برنامه های تحصیلات تکمیلی را در زمینه های تخصصی منتخب منتهی به M.Engr. ، MS و Ph.D ارائه می دهد. در مهندسی برق و کامپیوتر. تخصص تحقیقات دپارتمان فعلی در یکی از زمینه های زیر قرار می گیرد: مهندسی پزشکی ، ارتباطات / پردازش سیگنال ، معماری کامپیوتر ، سیستم های فیزیکی و جاسازی شده سایبر ، مغناطیسی الکترومغناطیسی / اپتیک ، الکترونیک نیرو / قدرت و VLSI. بخش ECE همچنین یکی از اعضای اصلی پارک تحقیق و فناوری NDSU است.

امکانات و تجهیزات تحقیقاتی

این بخش در یک ساختمان مدرن و مجهز مستقر شده است. دانشجویان تحصیلات تکمیلی به آزمایشگاه ها ، اتاق ابزار و خدمات رایانه ای از سیستم رایانه ای دانشگاه تا رایانه های گروهی دسترسی دارند. امکانات تحقیقاتی شامل آزمایشگاه مهندسی قلب و عروق ، آزمایشگاه معماری رایانه ، آزمایشگاه سیستم های دیجیتال ، اتاق محافظ EMI ، آزمایشگاه الکترونیک نیرو و قدرت ، آزمایشگاه پردازش سیگنال و سیستم و آزمایشگاه مدار چاپی است.

شرایط پذیرش

راه ترجیحی تماس و کار با یک استاد NDSU ECE قبل از ورود به NDSU است ، به طوری که استاد شما را برای پذیرش در این برنامه توصیه می کند. هر استاد انتظارات متفاوتی از میزان و نوع کاری که شما را ملزم به انجام آن خواهد داشت ، دارد تا وی شما را برای پذیرش در دوره تحصیلات تکمیلی NDSU ECE توصیه کند. لطفا به وب سایت هر دانشکده مراجعه کرده و با یکی از اعضای هیئت علمی که در یک منطقه تحقیقاتی علاقه مند به ادامه تحصیلات تکمیلی خود هستید تماس بگیرید. یک خیابان ثانویه داشتن نمره GRE حداقل 145 کلامی و 155 کمی و حداقل معدل 3.0 در آخرین مدرک مهندسی برق یا مهندسی کامپیوتر ، BS یا MS است. آزمون GRE موضوع لازم نیست. برای اینکه به عنوان دانشجوی ECE ME پذیرفته شوید ، باید حداقل مدرک GS خود را در رشته مهندسی برق یا مهندسی کامپیوتر دارای نمره GRE حداقل 145 کلامی و 155 کمی و حداقل معدل 3.0 باشید.

حداقل 3.0 مورد پذیرش معدل برای دانشجویان ME با تجربه قابل توجه صنعت ECE قابل لغو است. آزمون موضوعی GRE لازم نیست.

کمک مالی

این گروه تعداد محدودی دستیار آموزشی و پژوهشی در دسترس دارد. این دستیاری ها حقوق ماهیانه ای را در طول سال تحصیلی ، معافیت از شهریه فارغ التحصیلان در طول سال تحصیلی و تابستان فراهم می کنند ، اما حداقل هزینه فعالیت را پوشش نمی دهند. علاوه بر این ، هم در بخش و هم در دانشگاه ، فرصت هایی برای انجام کارهای پاره وقت به عنوان دانش آموز ، معلم ، معلم خصوصی و مشاور وجود دارد. این دستیارها به صورت رقابتی اعطا می شوند - معمولاً در زمان پذیرش برای ترم پاییز.

الزامات درجه

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی و کارشناسی ارشد علوم حداقل به اعتبار 30 ترم بیش از مدرک BS نیاز دارند. کارشناسی ارشد مهندسی فقط یک برنامه دوره ای است که نیاز به سنگ فرش متشکل از نمونه کارها یا آزمون کتبی دارد. برای کارشناسی ارشد علوم ، 6 ساعت از 30 ساعت باید به پایان نامه اختصاص یابد. همه دانش آموزان باید یک امتحان نهایی شفاهی را که هم کار دوره را انجام می دهد و هم پایان نامه را بگذرانند.

وضعیت خوب علمی

همه دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید معدل 3.00 یا بهتر داشته باشند و پیشرفت چشمگیری در مقطع تحصیلی خود داشته باشند تا در وضعیت خوبی باشند. عدم انجام این کار می تواند مانع کمک مالی دانشجو و / یا توانایی ثبت نام در دوره های برنامه تحصیلات تکمیلی ECE شود.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... اطلاعات بیشتر

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. اطلاعات محدود