گروه مهندسی برق و کامپیوتر (ECE)

گروه مهندسی برق و کامپیوتر در Ben-Gurion University of the Negev در سال 1971 تأسیس شد. این بخش هر دو برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل را در طیف وسیعی از موضوعات ارائه می دهد که شامل جنبه های عملی و نظری مهندسی برق و کامپیوتر می شود. این گروه دارای بیش از 1000 دانشجوی تحصیل در رشته های تحصیلات تکمیلی، مدرک کارشناسی و دکتری است. درجه. بخش ECE دارای 35 عضو هیات علمی است که زمینه های تدریس و تحقیق آن عبارتند از: ارتباطات، کنترل و روباتیک، پردازش سیگنال و تصویر، مهندسی کامپیوتر، الکترومغناطیس و انتشار موج، الکترو اپتیک، ابزار دقیق و الکترونیک غیر خطی، VLSI و فناوری نانو، زیست پزشکی مهندسی و الکترونیک قدرت.

M.Sc. مدرک مهندسی برق و کامپیوتر

هدف از M.Sc. برنامه در مهندسی برق و کامپیوتر این است که دانش آموزان را با تخصص و دانش پیشرفته در زمینه تخصصی تخصصی در زمینه مهندسی برق و کامپیوتر بگذرانند. M.Sc. دانشجویان یک تحقیق پایان نامه را تحت نظارت یک هیئت علمی ECE با تخصص در زمینه تخصصی تخصصی انجام می دهند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی مدرک تحصیلی برای رشته های تحقیق و توسعه ارشد در صنعت واجد شرایط است و ممکن است به سمت دکترا ادامه یابد مطالعات. به طور خاص، M.Sc. مطالعات را می توان به Ph.D. در یک رشته ترکیبی به طوری که امتحان پایان نامه نیز به عنوان Ph.D. آزمون نامزدی کارشناسی ارشد درجه معمولا در 2 سال تحصیلی (4 ترم) تکمیل می شود. زمینه های تخصصی در ECE M.Sc. برنامه شامل: پردازش سیگنال های ارتباطی؛ سیستم های کنترل الکترومغناطیسی؛ الکترو اپتیک کامپیوتر سیستم های امنیتی.

درخواست مورد نیاز

متقاضیان تحصیلات تکمیلی برنامه باید B.Sc. مدرک مهندسی برق و یا در زمینه های مرتبط با حداقل حداقل GPA 80/100. نمره TOEFL از نمره 85/120 یا نمره معادل در یک معاینه حرفه ای انگلیسی در سطح بین المللی مورد نیاز است. نیاز به مهارت زبان انگلیسی برای متقاضیانی که مدرک B.Sc. درجه در یک برنامه آموزش داده شده به زبان انگلیسی. GRE توصیه می شود اما لازم نیست. علاوه بر این، قبل از درخواست به M.Sc. انتظار میرود متقاضی با یک مشاور بالقوه در میان اعضای هیئت علمی ECE تماس بگیرد.

M.Sc. پایان نامه

تحقیقاتی که به دانشگاه M.Sc. پایان نامه در طول دو سال تحقیق انجام شده است. انتظار می رود که دانش آموزان نتایج پژوهش های خود را در مجلات و کنفرانس های بین المللی منتشر و ارائه نمایند. پایان نامه از طریق یک گزارش کتبی و یک معاینه شفاهی ارزیابی می شود.

نحوه درخواست

لطفا از سایت درخواست آنلاین ما در:

برنامه های کاربردی پذیرفته می شوند. لطفا وب سایت را برای مهلت درخواست کمک هزینه تحصیلی بررسی کنید.

جزئیات بیشتر

گروه ECE در BGU:

مدیر تحصیلات تکمیلی: دکتر رون داورا ، ایمیل: ron@ee.bgu.ac.il

دانشجویان بین المللی در BGU -

بازدید از

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Ben-Gurion University of the Negev »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
5,000 USD
هزینه تحصیل حدود 5000 دلار (آمریکا) در سال است. دانش آموزان برجسته می توانند واجد شرایط دریافت کمک هزینه تحصیلی باشند که شامل هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی هستند.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019